باغ خزندگان زیما - اجاره سوییت مبله ارزان در تهران - اجاره روزانه آپارتمان در تهران

اجاره روزانه آپارتمان در تهران - باغ خزندگان زیما

باغ خزندگان زیما – اجاره سوییت مبله ارزان در تهران – اجاره روزانه آپارتمان در تهران

باغ خزندگان زیما اولین فضای اختصاصی برای بازدید و لمس خزنده‌های استوایی و غیربومی است. با اجاره سوییت مبله ارزان در تهران و یا اجاره روزانه آپارتمان در تهران از مبله جار فرصت بازدید از این بوستان خاص و دیدنی را در سفر به تهران از دست ندهید.

در جهان بشری امروز، نگهداری از حیوانات دست آموز خانگی، بخشی از زندگی افراد را تشكیل می دهد. اما تجربه نگهداری از این حیوانات زمانی جذاب است که اطلاعات کافی در مورد این حیوانات و شرایط نگهداری آنها را داشته باشیم.

آپارتمان مبله تهران - باغ خزندگان زیما

شاید نگهداری حیوانات خانگی مثل خرگوش، سگ و گربه برای بسیاری از مردم عادی شده باشد. اما متاسفانه در بیشتر مواقع نداشتن اطلاعات کافی در مورد نگهداری درست این حیوانات و حتی حیوانات وحشی که خرید و فروش غیر قانونی آنها در چند سال اخیر رواج پیدا کرده است، باعث آسیب رساندن به حیوانات و حتی شخص نگهدارنده می شود.

معرفی باغ خزندگان زیما:

باغ خزندگان زیما اولین باغ خزندگان در ایران است که در زمینی به مساحت ۲۲۵ متر مربع و با ارتفاع سقف ۴٫۲ متر در سازه ای گلخانه ای ساخته شده است. این مجموعه به گونه ای ساخته شده است که نور طبیعی و مصنوعی و سیستم تهویه مطبوع هوا در تمامی فصول سال را تامین می کند و محیطی مشابه جنگل‌های آمازون یا دشت‌های آفریقای جنوبی را برای این موجودات درست کرده اند.

اجاره روزانه سوییت در تهران - باغ خزندگان زیما

همچنین تمامی تدابیر ایمنی در باغ خزندگان زیما در نظر گرفته شده است، تا بازدید کنندگان با خیال آسوده بتوانند از این موجودات دلهره آور بازدید و حتی آنها را لمس کنند.

هدف احداث باغ خزندگان زیما:

افراد زیادی به نگهداری حیوانات به خصوص خزندگان نظیر مار، ایگوانا و سایر این موجودات علاقه دارند و برایشان جذاب است و متاسفانه عده ای سودجو از کم اطلاعی دوستداران این جانوران سوء استفاده کرده و برای اهداف مالی علاوه بر اطلاعات غلط، اقدام به خرید و فروش غیر قانونی این موجودات می کنند.

برای جلوگیری از آسیب رساندن به این موجودات، باغ خزندگان زیما با جهت گیری آموزشی، فرهنگی و اجتماعی و با هدف جلوگیری از نگهداری، خرید و فروش جانوران غیر خانگی در محیط های غیر مرتبط به خصوص مسکونی از مرداد ماه سال ۱۳۹۳ افتتاح شد.

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران - باغ خزندگان زیما

کارشناسان باغ خزندگان زیما که همگی از دوست داران محیط زیست و حیوانات هستند، با در اختیار قراردادن تمامی اطلاعات مربوط به هر جانور ضمن آموزش به مراجعه کنندگان از آنها تقاضا می کنند از خریداری و نگهداری این جانوران خودداری نمایند.   این موجودات به قدری حساس هستند، که نیاز به رسیدگی های تخصصی و جایگاه های استانداردی که شبیه سازی محل زندگی آنها باشد را نیاز دارند که تهیه آن تقریبا برای عموم مردم کاری غیر ممکن است.

چرا به بازدید از باغ خزندگان زیما برویم

  • درباغ خزندگان زیما از نزدیک با زندگی موجوداتی مثل مار بورمس پیتون، مار بوآ دم قرمز، کروکودیل، واتر مانیتور، مار آناکوندا، مار بورمس پیتون آلبینو، ایگوآنا قرمز، ایگوآنا سبز، آفتاب پرست و باسیلیسک آشنا می شوید.
  • باغ خزندگان زیما با قرار دادن اطلاعات کافی ترس کاذب را که ناشی از عدم آشنایی با این موجودات است را از بین می برد.
  •  در باغ خزندگان زیما می توانید موجودات این مجموعه را از نزدیک لمس کنید.
  • در این مجموعه آتلیه عکاسی وجود دارد که شما می توانید با این موجودات دوست داشتنی عکس یادگاری بگیرید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران - باغ خزندگان زیما

اطلاعاتی در مورد حیوانات باغ خزندگان زیما:

این مجموعه با گیاهان استوایی احاطه شده است و محیطی شبیه دشت و آشیانه جنگلی را برای خزندگان درست کرده اند. از دما و رطوبت و نورپردازی با لامپهای مخصوص تا حوضچه هایی برای آب تنی مارها ، کروکودیل و ایگوانا تعبیه شده است. در این مجموعه ۱۴ قفس شیشه ای رو به روی هم قرار گرفته اند. که در ادامه مبله جار برای آشنایی شما به معرفی بخشی از موجودات این مجموعه می پردازد.

مار آلبینو برمس پیتون:

در نخستین اتاق شیشه‌ای مار آلبینو برمس پیتون قرار دارد این گونه ی پیتون زیباترین و باهوش ترین گونه ی این خانواده ی بزرگ است و گونه ی برمس بسیار خون گرم و مهربان است. و اگر دمای محیط تنها یک درجه با دمای بدنش سازگار نباشد از بین می رود.

اجاره روزانه آپارتمان در تهران - باغ خزندگان زیما

مار زال ایگوانای سبز:

در قفس شیشه ای کناری مار زال ایگوانای سبز که اهل امریکای جنوبی است، زندگی می‌کند و عاشق توت فرنگی است و از خوردن کلم بروکلی، کلم و هویج لذت می‌برد.

مار آناکوندا:

خزنده بعدی این مجموعه مار آناکوندا است، گونه‌ای مار آبزی از خانواده اژدرماران (مارهای بوآ) است که در رودها و مرداب‌های جنگل‌های انبوه آمریکای جنوبی زندگی می‌کند. آناکوندا سمی نیست ولی قربانیان خود را با پیچیدن بدن به دور آنها و درهم فشردن می‌کشد.

طول بدن این خزنده بین هفت‌ونیم تا نه متر است. از لحاظ وزن سنگین ترین مار جهان است که حدود ۲۷۰ کیلوگرم وزن دارد. مار آناکوندا تنها نمونه از اژدرماران است که بچه‌زا می‌باشد. این مار حتی غذایش را داخل آب می خورد و اصلاً از آب بیرون نمی‌آید.

بوآی دم قرمز:

بوآی دم قرمز دیگر موجود تک و تنهای اتاق شیشه‌ای است. همان‌طور که از اسمش پیداست، جزو بوآهاست و طعمه را خفه می‌کند این مار هم بالای شاخه درخت استوایی پیچیده و ساعت‌ها روی درخت می ماند.

برمس پیتون:

برمس پیتون گونه دیگری است که از آسیای جنوب شرقی وارد شده قاچاقچیان علاقه زیادی به این نوع پیتون‌ها دارند و قوانین بین‌المللی سختی درباره قاچاق آنها  وجود دارد.

کروکودیل:

کروکودیل یا تاتیانا خطرناک‌ترین خزنده نمایشگاه است و با یک حمله می‌تواند انسان را به دو نیم کند. این خزنده با قدرت خارق‌العاده‌ای که دارد مناسب نگهداری در آزمایشگاه جانورشناسی خانگی نیست.

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران - باغ خزندگان زیما

منع حفظ و نگهداری خزندگان در خانه:

جای نگهداری خزندگان در خانه نیست آنها به دما، رطوبت، نور و شرایط خاصی برای بقا نیاز دارند که فراهم کردن این امکانات در خانه کار دشواری است. باید این موضوع به کودکان آموزش داده شود که حیوانات حق دارند در محیطی که به آنها تعلق دارند زندگی کنند و نباید به خاطر ترس  از این حیوانات، آنها را بکشیم یا برای نمایش در قفس نگهداری کنیم.    

مسیر دسترسی به باغ خزندگان زیما:

اگر تصمیم دارید برای رسیدن به باغ خزندگان زیما از خودرو شخصی و یا وسیله نقلیه عمومی استفاده کنید مبله جار در ادامه برای شما همراهان عزیز شرح خواهد داد.

خودرو شخصی:

 اگر با خودرو شخصی تمایل دارید از این مجموعه دیدن نمایید بایستی به میدان آرژانتین، خیابان آفریقای جنوبی، بعد از ساختمان راه آهن، شهرگل(اولین چراغ چشمک زن)، قبل از خروجی همت غرب بروید.

مترو

از طریق مترو باید وارد خط یک آن (خط کهریزک- تجریش) شوید. ایستگاه حقانی، ایستگاه مورد نظر شما برای رسیدن به باغ خزندگان زیما است. در این ایستگاه پیاده شوید و با توجه به تابلوهای راهنما خود را برسانید.

اتوبوس

چنانچه بخواهید برای رفتن به باغ خزندگان زیما از اتوبوس استفاده کنید باید سوار اتوبوس های خطی که از بزرگراه رسالت عبور می کنند یا اتوبوس هایی که مقصد نهایی آنها پایانه حقانی‌ست، شوید و بعد از  کمی پیاده روی به این بوستان می رسید.

خانه اجاره ای در تهران - باغ خزندگان زیما

اجاره روزانه آپارتمان در تهران در حوالی مسیر باغ خزندگان زیما:

همراهان عزیز مبله جار پیشنهاد می کنیم از آنجا که باغ خزندگان زیما در جوار منطقه گردشگری پارک آب و آتش، بوستان نوروز، پل طبیعت و بوستان طالقانی است. می توانید با اجاره روزانه خانه در تهران و یا اجاره آپارتمان مبله در تهران در همین حوالی فرصتی بسیار عالی برای گشت و گذاری دلچسب و هیجان انگیز در سفر به تهران می باشد.

با اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران و بازدید از باغ خزندگان زیما، پل طبیعت و بوستان طالقانی سفری خاطره انگیز و فراموش نشدنی در ذهنتان ثبت می کنید.

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران با مبله جار:

در انتها مطلب به شما همراهان عزیز پیشنهاد می کنیم هر زمان قصد سفر به تهران را داشتید با همکاران ما در مبله جار تماس فرمایید، تا سوییت و آپارتمانهای مبله با امکانات رفاهی عالی و قیمت مناسب در هر نقطه ای از تهران که مد نظر دارید برای شما در کوتاه ترین زمان رزرو کنند. با اجاره روزانه سوییت در تهران و یا اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران از مبله جار دیگر دغدغه و مشکلات اسکان در سفر به پایتخت این شهر شلوغ و پرهیاهو را ندارید.

با مبله جار و اجاره آپارتمان مبله در تهران راحتی و آسایش را در سفر به تهران، برای خود و خانواده تضمین نمایید.

 

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891