بایگانی ها

اجاره سوئیت مبله در غرب تهران

اجاره سوئیت مبله در غرب تهران – شهران | مبله جار

اجاره سوئیت مبله در غرب تهران – شهران

همراهان عزیز مبله جار اگر به دنبال اجاره سوئیت مبله در غرب تهران در محله شهران هستید می توانیم به شما کمک کنیم. سعی ما بر این است تا با امکانات این واحد، مراکز خرید و تفریحی حوالی این منطقه آشنا شوید. برای اجاره روزانه سوئیت مبله در تهران در این حوالی تردیدی نداشته باشید. البته اگر قصد اقامت طولانی مدت دارید شما می توانید با اجاره ماهیانه سوییت مبله در تهران  و یا اجاره هفتگی سوئیت مبله در تهران  این واحد را برای مدت بیشتری در اختیار داشته باشید.

امکانات رفاهی سوئیت مبله شهران

با اجاره سوئیت مبله در غرب تهران محله شهران از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای ۷۰ متر زیربنا و یک اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال ساید، گاز رومیزی.

* مایکروفر ، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره.

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

** حداقل مدت زمان اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران سه روز می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی معتبر برای اجاره روزانه سوئیت در تهران الزامی است.

سوئیت مبله شهران کجاست

محله شهران در منطقه ۵ و شمال غربی تهران واقع شده است. این محله از جنوب به شهر زیبا و از شرق به جنت آباد جنوبی و کوهسار و از غرب به بزرگراه همت و باکری منتهی می شود.

مسیرهای دسترسی سوئیت مبله شهران

وسیله نقلیه شخصی

دسترسي هاي مهم در اين محله شامل دسترسی به اتوبان نيايش، اتوبان همت و اتوبان باكري است .

وسیله نقلیه عمومی

اتوبوس هاي بين شهري و تاکسی تا متروي صادقيه و متروي ارم سبز دسترسی را آسان کرده است و رفت و آمد به مراكز اطراف را ميسر مي كند.

اماکن درمانی شهران

از مراكز مهم درماني در اين منطقه مي توان به كلينيك مهر در ابتداي شهران و درمانگاه شبانه روزي صدر واقع در فلكه اول شهران اشاره كنيم. داروخانه های شبانه روزي در شمال شهران، داروخانه اي واقع در نزديكي درمانگاه شبانه روزي صدر از جمله مهمترین داروخانه های موجود در این محله است.

مراکز خرید شهران

از جمله مراكز خريد براي مايحتاج روزانه مي توان به بازار ميوه و تره بار در خيابان دوم شهران و همچنين بازار ميوه و تره بار طوقاني اشاره كرد.

حد فاصل بين فلكه اول و دوم شهران رستوران و فودکورت های متعدد وجود دارد كه مي توانيد براي تفريح سري به آن ها بزنيد. پاساژ سامان در خيابان يكم شهران و پاساژ مهدي در بلوار شهران شمالي از جمله مراكز خريد مهم اين منطقه به حساب مي آيد.

مراکز تفریحی شهران

بوستان شقايق، بوستان بهار آزادي، بوستان نغمه از جمله مراکز تفریحی این محله است، اما يكي از پارك هاي جنگلي تهران كه پارك كوهسار نیز معروف است يكي دیگر از جاذبه هاي گردشگري در اين منطقه محسوب مي شود و افراد زيادي از ديگر مناطق تهران به اين پارك براي تفريح مراجعه مي كنند.

مزایای اجاره سوئیت مبله در غرب تهران

از مزایای اجاره سوئیت مبله در غرب تهران و یا اجاره روزانه سوئیت مبله در تهران در محله شهران به علت قرار گيري این منطقه در نزديكي كوه و آب و هواي خوب آن جز محله هاي پر طرفدار غرب تهران محسوب مي شود.

در انتها به شما همراهان عزیز پیشنهاد می کنیم هر زمان قصد عزیمت به تهران را داشتید با همکاران ما در مبله جار تماس حاصل فرمایید تا در کوتاه ترین زمان سوییت و آپارتمان مبله لوکس را با امکانات رفاهی عالی برایتان رزرو نمایند.

با انتخاب مبله جار و اجاره روزانه سوئیت مبله در تهران دیگر دغدغه و مشکلات اسکان را در سفر به پایتخت نخواهید داشت و با خیال آسوده به گشت و گذار و تفریح بپردازید.