بایگانی ها

اجاره آپارتمان مبله در تهران - آپارتمان مبله قیطریه

اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله قیطریه ، اجاره چند روزه آپارتمان مبله

اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله قیطریه

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله قیطریه یکی از زیباترین واحدهای مبله کوتاه مدت در تهران است.

اگر به دنبال اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران هستید یکی از آپارتمان های مبله ما در این منطقه قرار دارد.

 

این واحد لوکس دارای ۶۰ متر زیربنا و یک اتاق خواب می باشد.

از امکانات این آپارتمان می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره

* یخچال فریزر ، گاز رومیزی

* مایکروفر ، چای ساز

* ماشین لباسشویی

* مبلمان بسیار زیبا

* میز غذاخوری ۶ نفره

* سرویس خواب دو نفره

* سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

* اینترنت پر سرعت

** حداقل مدت زمان اجاره آپارتمان مبله قیطریه ۳ روز می باشد

** برای اجاره آپارتمان مبله در تهران ، قیطریه ارائه مدارک شناسایی الزامی است

 

دسترسی :

این آپارتمان مبله در منطقه ۳ تهران در خیابان دولت قرار گرفته . دسترسی اصلی این محله خیابان پاسداران ، شریعتی و بلوار کاوه می باشد.

نزدیک ترین ایستگاه مترو به این محله مترو قلهک است.

اگر از مردم تهران آدرس یکی از زیباترین و بهترین نقاط تهران را بپرسید قطعا نام قیطریه یکی از آن ها خواهد بود. از ویژگی های این منطقه می توان  به زیبایی و سرسبزی آن اشاره کرد. برای دسترسی به این منطقه کار سختی نخواهید داشت چرا که این محله در ضلع شمالی بزرگراه صدر قرار دارد. همچنین می توان برای رسیدن به آن از خیابان شریعتی که در غرب آن قرار دارد استفاده کرد. همچنین خیابان شریعتی در کنار محله زیبای قیطریه دارای ایستگاه مترو و ایستگاه تاکسی می باشد که تردد را به این واحد آسان می نماید.

 

مراکز تفریحی :

وجود مرکز خرید قلهک ، نگین ظفر و فروشگاههای برند koton و mongo و …. فقط بخشی از مراکز خرید و برندهای این محله بشمار می رود علاوه بر مراکز خرید رستورانهاب بسیار با کیفیت در این محله وجود دارد :

*** رستوران ایتالیایی آلین

*** رستوران رفتاری

*** رستوران فارسی

و یکی از باصفا ترین و قدیمیترین بوستانهای منطقه ، بوستان قیطریه است که بسیار به این واحد نزدیک است و محلی مناسب برای پیاده روی و گذراندن اوقات شاد به همراه خانواده است. این پارک زیبا با درختان سر به فلک کشیده می تواند باعث آرامش شما بشود.

برای دسترسی مناسب به امکاناتی همچون رستوران های مجهز و فست فود های لوکس و حتی سوپر مارکت های معتبر برای شما عزیزان از قبل اشتراک گرفته شده است.

مراکز درمانی :

بیمارستان تامین اجتماعی هدایت واقع در خیابان هدایت

بیمارستان ایرانمهر واقع در شریعتی دوراهی قلهک

بیمارستان کیان واقع در شریعتی روبه روی بیمارستان ایرانمهر

و ….

اجاره آپارتمان مبله در تهران – آپارتمان مبله قیطریه از مبله جار:

این آپارتمان مبله را به صورت روزانه و یا ماهیانه می توانید اجاره نمایید. تعداد روزحداقل اجاره سه روز می باشد و برای اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران ارائه مدرک شناسایی الزامی است. البته همواره سعی ما بر این بوده است در طول اقامت شما در واحدهای ما اوقات خوشی را سپری نمایید و در طول مدت سفر شما متعهد هستیم هرگونه عیب و ایراد را برطرف نماییم. اگر در طول اقامت برای آشپزی و یا نظافت و یا هر مورد دیگر مشکل داشتید می توانیم برای شما خدمتکار استخدام کنیم.

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران ماهانه ، هفتگی و روزانه و یا اجاره روزانه آپارتمان مبله شیک در تهران با تمامی امکانات می توانید با شماره ۰۹۱۰۰۰۳۳۸۹۱ خانم ارجمند تماس بگیرید. آسودگی و آسایش شما آرزوی ماست.

مطالب مرتبط: اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران ، آپارتمان مبله تهران زعفرانیه

 

کلمه کلیدی:

اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله قیطریه ، اجاره چند روزه آپارتمان مبله ، اجاره اپارتمان مبله در تهران روزانه ، آپارتمان مبله قیطریه ، اجاره چند روزه آپارتمان مبله ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اپارتمان مبله قیطریه ، اجاره چند روزه سوییت مبله ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ارزان ، آپارتمان مبله قیطریه ، اجاره چند روزه آپارتمان مبله ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله شمال تهران ، اجاره چند روزه آپارتمان مبله ، اجاره آپارتمان مبله در تهران شبانه ، آپارتمان مبله قیطریه ، اجاره چند روزه آپارتمان مبله ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله قیطریه ، اجاره چند روزه آپارتمان مبله ، اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه+قیمت ، آپارتمان مبله قیطریه ، اجاره چند روزه آپارتمان مبله ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اپارتمان مبله قیطریه ، اجاره چند روزه آپارتمان مبله ، اجاره اپارتمان مبله در تهران ماهانه ، آپارتمان مبله قیطریه ، اجاره چند روزه آپارتمان مبله ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان  روزانه خانه مبله قیطریه ، اجاره چند روزه آپارتمان مبله ، اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران ، آپارتمان مبله قیطریه ، اجاره چند روزه آپارتمان مبله ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله قیطریه ، اجاره چند روزه آپارتمان مبله ، خانه مبله اجاره ای در تهران