بایگانی ها

اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران

اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران – جردن | مبله جار

اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران – جردن

همراهان عزیز مبله جار اگر به دنبال اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران جردن هستید می توانیم به شما کمک کنیم. سعی ما بر این است تا با امکانات این واحد، مراکز خرید و تفریحی حوالی این منطقه آشنا شوید. برای اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران در این منطقه تردیدی نداشته باشید. البته اگر قصد اقامت بیشتری در این منزل را دارید شما می توانید با اجاره ماهانه آپارتمان مبله در تهران و یا اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران این واحد را برای مدت زمان بیشتری اجاره نمایید.

امکانات رفاهی آپارتمان مبله جردن

با اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران جردن  از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای ۱۰۰ متر زیربنا و دو اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال فریزر، گاز رومیزی.

* مایکروفر، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره و دو تخت تک نفره.

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

** حداقل مدت زمان اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران سه روز می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی برای اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران الزامی است.

آپارتمان مبله جردن کجاست

بلوار نلسون ماندلا (نام‌های پیشین: خیابان آفریقا، خیابان جردن) یکی از خیابان‌های شناخته شدهٔ شمال شهر تهران است. این خیابان در میان مردم بیشتر با نام خیابان جُردن شناخته می‌شود.

خیابان جردن از سوی جنوب از میدان آرژانتین و پایانه بیهقی آغاز می‌شود و به سوی شمال ادامه می‌یابد. این بزرگ‌راه پس از یک پیچش به سوی شرق و گذر از بلوار میرداماد، از بزرگراه مدرس گذشته و در یک سرازیری به کوچه مریم شرقی واقع در محله الهیه، پایان می‌یابد.

مسیرهای دسترسی مناسب به آپارتمان مبله جردن

وسیله نقلیه شخصی

برای رسیدن به آپارتمان مبله جردن با خودرو شخصی شما می توانید از خیابان اصلی جردن ، اتوبان مدرس ، اتوبان صدر ، اتوبان حقانی و بلوار میرداماد و خیابان ولیعصر استفاده نمایید.

وسیله نقلیه عمومی

نزدیک ترین ایستگاههای مترو ایستگاه میرداماد و حقانی می باشد که از مترو هم با تاکسی های خطی و اتوبوس BRT می توانید به این محله و آپارتمان دسترسی داشته باشید.

اماکن درمانی جردن

*بیمارستان قلب : خیابان ولیعصر نبش نیایش

*بیمارستان ولیعصر: ولیعصر بالاتر از میرداماد

*بیمارستان چشم پزشکی نور : ولیعصر خیابان اسفندیار

مراکز خرید جردن

*مرکز خرید سام سنتر: ابتدای خ فرشته،

*مرکز خرید مدرن الهیه : الهیه ،بلوار آفریقای شمالی

*مرکز خرید میرداماد – خیابان میرداماد – بین شریعتی و محسنی – ابتدای خیابان رودبار.

*بازار بزرگ کیش – میرداماد غربی.

*پاساژ برج مینا شریعتی – بالاتر از میرداماد ، روبروی متروی شریعتی.

مراکز تفریحی جردن

برای دسترسی به منطقه تفریحی و تله کابین دربند و یا کاخ موزه سعد آباد کافی است از طریق خیابان ولی عصر به میدان تجریش رفته سپس به خیابان دربند و فناخسرو به فاصله چند دقیقه حرکت کنید تا به آن ها برسید.

از دیگر مناطق تفریحی نزدیک جردن می توان به منطقه ییلاقی درکه نام برد که در زمستان می توان از پیست اسکی آن استفاده نمود. برای رفتن به درکه از خیابان ناهید جردن می بایست از طریق خیابان ولی عصر به چهار راه پارک وی رفته و از طریق ولنجک به درکه برسید.

مزایای اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران جردن

با اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران جردن به دیگر نقاط شهر و مراکز تفریجی و خرید شیک و مدرن دسترسی راحت و آسانی خواهید داشت. منطقه جردن از محلات شمال شهر و مرفه نشین می باشد.

همراهان عزیز هر زمان قصد عزیمت به تهران را داشتید، با همکاران ما در مبله جار تماس نمایید تا در کوتاه ترین زمان آپارتمان مبله لوکس  را با امکانات رفاهی عالی در هر منطقه ای از تهران که مد نظر دارید برایتان رزرو نمایند.

تیم حرفه ای مبله جار در هر زمان آماده خدمت رسانی در زمینه اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران  به شما مسافران عزیز در سفر به پایتخت می باشد. تا تجربه ای شیرین از سفر را برای شما ثبت نمایند.

با اعتماد به ما و اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران راحتی و آسایش را برای خود و خانواده تضمین نمایید.