بایگانی ها

اجاره روزانه سوییت ارزان در تهران پونک

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران پونک – اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران – هفتگی – ماهانه

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران پونک

همراهان عزیز مبله جار اگر به دنبال اجاره روزانه سوییت ارزان در تهران پونک هستید می توانیم به شما کمک کنیم. در این مطلب شما را با مراکز خرید و تفریحی این منطقه آشنا می سازیم تا در اجاره روزانه سوییت مبله در تهران در این منطقه تردیدی نداشته باشید. البته با اجاره هفتگی سوئیت مبله در تهران یا اجاره ماهانه سوئیت مبله در تهران این واحد را برای مدت بیشتری در اختیار داشته باشید.

امکانات رفاهی سوئیت مبله پونک

با اجاره روزانه سوییت ارزان در تهران پونک از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای  ۶۰ متر زیربنا و یک اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال ساید، گاز رومیزی.

* مایکروفر ، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره.

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

** حداقل مدت زمان اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران پونک سه روز می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی برای اجاره هفتگی سوییت مبله ارزان در تهران الزامی است.

سوئیت مبله پونک کجاست

پونک یکی از محله های شمال غرب تهران است. این محله از شرق به محله جنت آباد، از غرب به دره پونک، از شمال به حصارک و سیمون بولیوار و از جنوب به محله باغ فیض دسترسی دارد.

برای انجام امور درمانی به مراکز درمانی کلینیک پیامبر و درمانگاه بهراد در محله ی مجاور یعنی اشرفی اصفهانی می توانید مراجعه کنید.

از مراکز خرید مهم این منطقه می توان به پاساژ بوستان و فروشگاه زنجیره ای شهروند در میدان پونک اشاره کرد. در ابتدای بلوار میرزابابایی رستوران و فوت کورت های بسیاری وجود دارد.

دو مرکز تفریحی و جذاب تهران نظیر پارک نهج البلاغه و فرحزاد به منطقه پونک نزدیک می باشد.

مزایای اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران پونک

از مزایای اجاره سوییت مبله در تهران پونک دسترسی به نقاط مختلف شهر و آب و هوای مطلوب آن می باشد. پایانه تاکسیرانی در میدان پونک که به میدان ولیعصر، میدان ونک و میدان صنعت دسترسی دارد. تاکسی هایی که در جنوب میدان پونک برای مقصد سید خندان مستقر هستند.

تیم حرفه ای مبله جار در هر زمان آماده خدمت رسانی در زمینه اجاره هفتگی سوییت مبله در تهران و یا اجاره ماهیانه سوییت مبله در تهران به شما مسافران عزیز در سفر به پایتخت می باشد.

کلمات کلیدی:

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران پونک – اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران – هفتگی – ماهانه – اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران پونک – اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران – هفتگی – ماهانه – اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران پونک – اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران – هفتگی – ماهانه – اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران پونک – اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران – هفتگی – ماهانه – اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران پونک – اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران – هفتگی – ماهان ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره سوئیت مبله در تهران ، اجاره خانه مبله در تهران ، اجاره منزل مبله در تهران ، اجاره ویلا مبله در تهران ، اجاره واحد مبله در تهران ، اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران ، اجاره سوئیت مبله ارزان در تهران ، اجاره خانه مبله ارزان در تهران ، اجاره منزل مبله ارزان در تهران ، اجاره ویلا مبله ارزان در تهران ، اجاره واحد مبله ارزان در تهران ، اجاره ماهیانه آپارتمان مبله در تهران ، اجاره ماهیانه سوئیت در تهران ، اجاره ماهیانه خانه در تهران ، اجاره ماهیانه منزل مبله در تهران ، اجاره ماهیانه ویلا در تهران ، اجاره ماهیانه واحد در تهران ، اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران