بایگانی ها

اجاره سوییت روزانه در تهران

اجاره سوییت روزانه در تهران – میرداماد

اجاره سوییت روزانه در تهران – میرداماد

مسافران عزیز برای اجاره سوییت روزانه در تهران میرداماد با تیم حرفه ای ما در مبله جار تماس حاصل فرمایید. سعی داریم تا شما را با مراکز خرید و تفریحی حوالی این منطقه آشنا سازیم. برای اجاره روزانه سوییت مبله در تهران این منطقه تردید نداشته باشید. البته ما این امکان را برای شما مهیا ساخته ایم تا با اجاره سوییت مبله در تهران بصورت هفتگی و ماهیانه این واحد را بتوانید مدت زمان بیشتری در اختیار داشته باشید.

امکانات رفاهی سوییت مبله میرداماد

با اجاره سوییت روزانه در تهران میرداماد از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای ۶۰ متر زیربنا و یک اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال ساید، گاز رومیزی.

* مایکروفر ، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره.

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

** حداقل مدت زمان اجاره روزانه سوییت مبله ارزان در تهران سه روز می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی برای اجاره روزانه سوییت مبله در تهران الزامی است.

سوییت مبله میرداماد کجاست

بلوار میرداماد در محله داودیه و در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده‌است. این محله تهران از جمله مناطق به نسبت بالایشهر به حساب می آید. محله میرداماد از شمال تا قلهک، از جنوب تا بزرگراه همت، از غرب تا خیابان ولیعصر و از شرق تا خیابان شریعتی را در برمیگیرد.

راه‌های اصلی متقاطع با این خیابان عبارتند از بزرگراه آفریقا (جردن)، بزرگراه مدرس و خیابان نفت. بلوار میرداماد در بخش شرقی خود از میدانی به نام میدان مادر (محسنی) می‌گذرد.

مسیرهای دسترسی به سوییت مبله میرداماد

وسیله نقلیه شخصی

برای افرادی که خودرو شخصی دارند نزدیکی محله میرداماد به اتوبان‌های حقانی، بزرگراه مدرس و بزرگراه شهید همت وضعیت دسترسی خوبی ایجاد کرده است. در تقاطع بزرگراه مدرس و بلوار میرداماد بخشی از این خیابان از پلی روگذر به نام پل میرداماد می‌گذرد.

وسیله نقلیه عمومی

ایستگاه مترو میرداماد تقریبا در مرکز این بلوار قرار دارد و ایستگاه مترو شریعتی هم میتواند در شرق این محله تردد را آسان و سریع تر نماید. همچنین خطوط تاکسی در طول بلوار میرداماد خدمات حمل و نقل را فراهم میاورد. افرادی که بخواهند از سمت غربی بلوار میرداماد و خیابان ولیعصر به میرداماد دسترسی پیدا کنند میتوانند از BRT نیز بهره ببرند.

مراکز درمانی میرداماد

*درمانگاه تخصصی حضرت زهرا – خیابان شریعتی روبروی میرداماد

*درمانگاه شبانه روزی شایان – میرداماد پ .۱۳۸

*درمانگاه شبانه روزی شایان – میرداماد پ ۱۳۸

مراکز خرید و تفریحی میرداماد

مجتمع تجاری رز میرداماد ، بازار میوه و تره بار میرداماد و مرکز خرید میرداماد از جمله مراکز خرید این محله به شمار می آیند.

از مراکز تفریحی نزدیک به این منطقه پارک شریعتی و مجموعه ورزشی تندرستی آرامیس می توان نام برد. البته از آنجا که میرداماد در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده است از دیگر مراکز تفریحی این منطقه می توان بوستان ملت، پارک آب و آتش و بوستان طالقانی را نام برد.

مزایای اجاره سوییت روزانه در تهران میرداماد

از مزایای اجاره سوییت روزانه در تهران میرداماد دسترسی آسان و مطلوب این محله به دیگر نقاط شهر می باشد و به مراکز خرید و تفریحی خوبی نزدیک می باشید.

تیم حرفه ای مبله جار در تلاشند تا با اجاره هفتگی سوییت مبله در تهران و یا اجاره سوییت مبله در تهران بصورت روزانه و هفتگی سفری شیرین فارغ از دغدغه مسکن را برای شما مسافران عزیز مهیا سازند.