بایگانی ها

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران – تجریش

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران – تجریش

اگر به دنبال اجاره سوییت مبله ارزان در تهران در محله تجریش هستید با مبله جار تماس حاصل فرمایید. ما سعی داریم شما را با مراکز خرید تفریحی این منطقه شما را آشنا سازیم تا تردیدی در اجاره روزانه سوییت مبله در تهران و یا اجاره ماهانه سوییت مبله در تهران  واقع در تجریش تردیدی نداشته باشید.

امکانات رفاهی سوییت مبله تجریش

با اجاره سوییت مبله ارزان در تهران در محله تجریش از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای ۶۵ متر زیربنا و یک اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال ساید، گاز رومیزی.

* مایکروفر ، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره.

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

** حداقل مدت زمان اجاره روزانه سوییت مبله در تهران سه روز می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی برای اجاره سوییت مبله در تهران الزامی است.

سوییت مبله تجریش کجاست

میدان تجریش در شمال تهران قرار دارد که از شمال به دربند، از جنوب به خیابان ولیعصر و از شرق به خیابان دکتر علی شریعتی محدود می شود. این منطقه یکی از قطب های گردشگری و تجاری تهران محسوب می شود.

خیابان هایی که به میدان تجریش منتهی می شوند، خیابان های ولیعصر، فناخسرو، غلام جعفری، جلالوند، سعادت آباد و شهرداری خیابان هستند

با وجود بیمارستان شهدا واقع در خیابان شهرداری، حدفاصل میدان تجریش و میدان قدس نیاز درمانی ساکنین این منطقه تامین شده است.

مسیرهای دسترسی سوییت مبله تجریش

وسیله نقلیه شخصی

دسترسی محله تجریش به سایر نقاط تهران خوب است. اگر ماشین شخصی دارید، اتوبان های صدر و مدرس مسیرهای خوبی هستند تا به سایر نقاط تهران دسترسی پیدا کنید.

وسیله نقلیه عمومی

خطوط بی آر تی و خط ۱ مترو در تجریش ایستگاه دارند.

مراکز خرید و تفریحی تجریش

جالب است بدانید که این محله یکی از معدود نقاط تهران است که جاذبه‌های گردشگری در زمینه مذهبی در امامزاده صالح، تاریخی در کاخ سعدآباد و گردشگری تفریحی در بازار تجریش را در کنار هم در خود جای داده است.

از مراکز خرید این منطقه می توان مرکز خرید قائم، مرکز خرید تندیس، مرکز خرید البرز، مرکز خرید میری، مرکز خرید بعثت و مرکز خرید ارگ تجاری را نام برد.

مزایای اجاره سوییت مبله ارزن در تهران در محله تجریش

از مزایای اجاره سوییت مبله ارزان در تهران و یا اجاره روزانه سوییت مبله در تهران در محله تجریش حمل و نقل آسان و آب و هوای خوب این منطقه است. برای رسیدن به تجریش می توان از دو خیابان ولی عصر و یا دکتر شریعتی استفاده کنید و نزدیکترین بزرگراه ها به تجریش صدر و چمران می باشد.

تیم حرفه ای مبله جار با ارائه مشاوره های لازم به شما مسافران عزیز در زمینه اجاره روزانه سوییت مبله در تهران و یا اجاره ماهانه سوییت مبله در تهران بهترین ها را در سفر برای شما رقم خواهد زد.