بایگانی ها

اجاره سوئیت روزانه در تهران

اجاره سوئیت روزانه در تهران – پاسداران | مبله جار

اجاره سوئیت روزانه در تهران پاسداران

همراهان عزیز مبله جار اگر به دنبال اجاره سوئیت روزانه در تهران پاسداران هستید می توانیم به شما کمک کنیم. سعی ما بر این است تا با امکانات این واحد، مراکز خرید و تفریحی حوالی این منطقه آشنا شوید.

برای اجاره سوئیت روزانه در تهران در این حوالی تردیدی نداشته باشید. البته اگر قصد اقامت طولانی مدت دارید شما می توانید با اجاره روزانه سوئیت در تهران و یا اجاره ماهانه سوئیت مبله در تهران این واحد را برای مدت بیشتری در اختیار داشته باشید.

امکانات رفاهی سوئیت مبله پاسداران

با اجاره سوئیت روزانه در تهران پاسداران از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای ۷۰ متر زیربنا و یک اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال ساید، گاز رومیزی.

* مایکروفر ، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره.

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و فاقد آسانسور می باشد.

** حداقل مدت زمان اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران سه روز می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی برای اجاره روزانه سوئیت مبله در تهران الزامی است.

سوئیت مبله پاسداران کجاست

خیابان پاسداران یکی از خیابان های شمال شرق تهران است. جنوب خیابان پاسداران از «سه‌راه ضرابخانه» آغاز شده، در میانه راه به چهارراه پاسداران رسیده و سپس با گذر از میدان نوبنیاد به منطقه ۱ شهرداری تهران وارد می‌شود و در شمالی‌ترین قسمت آن میدان نیاوران قرار دارد.

از محله های اطراف این خیابان می توان ضرابخانه، گلستان، احتشامیه، شهرک شهید چمران، فرمانیه، اختیاریه، اقدسیه، صاحبقرانیه، حصار بوعلی، دروس و هروی را نام برد.

مسیرهای دسترسی مناسب سوئیت مبله پاسداران

وسیله نقلیه شخصی

با وسیله نقلیه شخصی شما برای رسیدن به خیابان پاسداران می توانید از بزرگراه شهید بابایی، صیاد شیرازی، شهید زین الدین و تا حدودی بزرگراه صدر استفاده نمایید.

وسیله نقلیه عمومی

ایستگاه متروی میدان نوبنیاد و پایانه اتوبوسرانی شهید دستواره از جمله ایستگاه‌های فعال حمل و نقل هستند. همچنین از شمال این خیابان خطوط اتوبوسرانی میدان ازگل به بلوار صبا می‌رود و اتوبوس‌های رسالت به میدان قدس، شهرک قائم به پایانه تجریش و شهرک صدف به بلوار صبا (متروی قیطریه) تردد دارند.

اماکن درمانی خیابان پاسداران

*کلینیک دروس پاسداران – خ. سوری (نیستان هفتم) – بلوار شهرزاد – خ. باقری کماسایی – پ. ۷ – درمانگاه دروس

*کلینیک طبیب پاسداران  – پاسداران – پایین تر از چهارراه دولت – خ. بهارستان یکم

*درمانگاه خصوصي اختياريه – خيابان پاسداران – خيابان اختياريه ميدان اختياريه

مراکز خرید پاسداران

اخیرا محله پاسداران به یکی از مراکز خرید اصلی شهر تبدیل شده و انواع برندهای مشهور در این خیابان شعبه دارند.

از جمله مراکز خرید مشهور این منطقه می‌توان به مرکز خرید پاسداران و مجتمع تجاری کوهستان اشاره کرد. مجتمع تجاری برج سفید هم جزو مشهورترین مراکز خرید و امکانات پاسداران است که به داشتن اجناس مرغوب و باکیفیت شهرت دارد.

مراکز تفریحی پاسدارارن

کاخ موزه نیاوران موزه فرش رسام عرب‌زاده، عمارت تاریخی ضرابخانه،فرهنگسرای ارسباران، پارک موزه آب، مجموعه سینمایی پردیس ملت و کتابخانه استاد شهریار در نزدیکی این محله می باشند.

 اجاره سوئیت روزانه در تهران پاسداران

از مزایای اجاره سوئیت در تهران پاسداران دسترسی مطلوب این محله به وسیله نقلیه عمومی و دسترسی به چندین بزرگراه می باشد. همچنین پاسدارارن پاتوقی مفصل برای رستوران‌گردها و دوستداران غذا محسوب می‌شود.

در انتها به شما مسافران عزیز در سفر به تهران پیشنهاد می کنیم هر زمان قصد سفر به تهران را داشتید با همکاران ما در مبله جار تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان سوئیت مبله اجاره ای را با امکانات رفاهی عالی برایتان رزرو نمایند.

با اعتماد به ما و اجاره روزانه سوئیت مبله در تهران راحتی و آسایش را برای خود و خانواده تضمین نمایید.

 

کلمات کلیدی:

اجاره سوئیت روزانه در تهران ، سوئیت مبله اجاره ای ، اجاره روزانه سوئیت مبله در تهران ، اجاره سوئیت روزانه در تهران ، سوئیت مبله اجاره ای کوتاه مدت ، اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران ، اجاره سوئیت روزانه در تهران ، سوئیت مبله اجاره ای ، اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران ، اجاره سوئیت روزانه در تهران ، سوئیت روزانه اجاره ای ، اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران ، اجاره سوئیت روزانه در تهران ، سوئیت مبله اجاره ای برای یک ماه ، اجاره ماهانه سوئیت در تهران ،