بایگانی ها

اجاره روزانه سوئیت مبله در تهران

اجاره روزانه سوئیت مبله در تهران – زعفرانیه

اجاره روزانه سوئیت مبله در تهران – زعفرانیه

همراهان عزیز مبله جار اگر به دنبال اجاره روزانه سوئیت مبله در تهران زعفرانیه هستید می توانیم به شما کمک کنیم. سعی ما بر این است تا با امکانات این واحد، مراکز خرید و تفریحی حوالی این منطقه آشنا شوید. برای اجاره روزانه سوئیت در تهران در این حوالی تردیدی نداشته باشید. البته اگر قصد اقامت بیشتری دارید شما می توانید با اجاره روزانه سوییت مبله در تهران و یا اجاره هفتگی سوییت مبله در تهران این واحد را برای مدت کمتری در اختیار داشته باشید.

امکانات رفاهی آپارتمان مبله زعفرانیه

با اجاره روزانه سوئیت مبله در تهران زعفرانیه از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای ۷۵ متر زیربنا و یک اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال ساید، گاز رومیزی.

* مایکروفر ، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره.

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

** حداقل مدت زمان اجاره روزانه سوئیت مبله ارزان در تهران سه روز می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی برای اجاره روزانه سوئیت مبله ارزان در تهران الزامی است.

 

سوئیت مبله زعفرانیه کجاست

زعفرانیه یکی از محله‌های شمال شهر و  یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق مسكونی تهران است. این محله از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به خیابان ولیعصر (پهلوی) و محمودیه، از شرق به تجريش و از غرب به ولنجک محدود می‌شود.

مسیرهای دسترسی مناسب به سوئیت زعفرانیه

وسیله نقلیه شخصی

زعفرانیه به اتوبان چمران دسترسی نسبتا خوبی دارد. از دسترسی‌های دیگر این محله امکان دسترسی به خیابان ولیعصر و شریعتی است.

وسایل حمل و نقل عمومی

در مورد استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی بهتر است بدانید که تاکسی‌های این محله در میدان تجریش و همینطور ولنجک حضور دارند. نزدیکترین ایستگاه مترو به این محله هم ایستگاه مترو تجریش است. بی‌آر‌تی‌های خیابان ولیعصر هم جهت استفاده عموم حضور دارند. در کل باید بدانید که اگر قرار است به زعفرانیه بروید، در صورتیکه قرار است از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید باید ابتدا به میدان تجریش بروید و از وسایل حمل و نقل عمومی به این مقصد استفاده کنید.

اماکن درمانی زعفرانیه

*بیمارستان شهدای تجریش یا بیمارستان نیکان اقدسیه 

*درمانگاه خیریه عمل واقع در خیابان اعجازی(آصف) 

*درمانگاه اسدآباد واقع در خیابان نیاززاده

مراکز خرید زعفرانیه

معروف ترین مرکز تجاری زعفرانیه، مرکز تجاری پالادیوم در خیابان مقدس اردبیلی است. از دیگر مراکز تجاری این منطقه عبارتند از مجتمع تجاری پیرامید واقع در خیابان مقدس اردبیلی، زعفرانیه پلازا در تقاطع زعفرانيه و آصف مجتمع تجارى باميك که بالاتر از خیابان اعجازی (آصف) و مجتمع تجاری اداری میلان واقع در خیابان مقدس اردبیلی قرار گرفته است.

مراکز تفریحی زعفرانیه

کاخ‌های موجود در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد  از زیباترین کاخ‌های کشور هستند که از بین آن‌ها می‌توان به کاخ سبز، کاخ اختصاصی، کاخ موزه سفید، کاخ موزه آب و … اشاره کرد.این مکان می تواند محلی مناسب برای دوستداران تاریخ باشد.

مزایای اجاره روزانه سوئیت مبله در تهران زعفرانیه

از مزایای اجاره روزانه سوئیت مبله در تهران زعفرانیه آب و هوای نسبتا خوب نسبت به سایر مناطق شهر است و منطقه ای اغیان نشین و آرام است. این شوئیت مبله دسترسی آسانی به اتوبان چمران و وسایل حمل ونقل عمومی را دارد.

با اجاره سوئیت مبله در تهران یا اجاره هفتگی  سوئیت مبله در تهران از مبله جار خاطره ای شیرین از سفر به پایتخت و گشت و گذار و خرید را برای خود و خانواده رقم خواهید زد.

تیم حرفه ای مبله جار با ارائه مشاوره های لازم در زمینه اجاره روزانه سوییت مبله در تهران، راحتی و آسایش را برایتان تضمین می نماید.