بایگانی ها

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه خانه در تهران – هفت تیر

اجاره روزانه خانه در تهران – هفت تیر

همراهان عزیز مبله جار اگر به دنبال اجاره روزانه خانه در تهران هفت تیر هستید می توانیم به شما کمک کنیم. سعی ما بر این است تا با امکانات این واحد، مراکز خرید و تفریحی حوالی این منطقه آشنا شوید. برای اجاره روزانه خانه مبله در تهران در این حوالی تردیدی نداشته باشید. البته اگر قصد اقامت طولانی مدت دارید شما می توانید با اجاره هفتگی خانه مبله در تهران و یا اجاره ماهانه خانه مبله در تهران این واحد را برای مدت بیشتری در اختیار داشته باشید.

امکانات رفاهی خانه مبله هفت تیر

با  اجاره روزانه خانه در تهران هفت تیر از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای ۶۰ متر زیربنا و یک اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال ساید، گاز رومیزی.

* مایکروفر ، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره.

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

** حداقل مدت زمان اجاره روزانه خانه ارزان در تهران هفت تیر سه روز می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی برای اجاره روزانه خانه مبله در تهران الزامی است.

خانه مبله هفت تیر کجاست

محله هفت تیر در ناحیه شمالی مرکز تهران و در منطقه ۷ واقع شده است. هفت تیر از سمت جنوب با خیابان‌های شهید مفتح و کریمخان زند و از سمت شمال با خیابان شهید مفتح، بهار شیراز و بزرگراه مدرس در ارتباط است.

میدان هفت تیر از جمله مهم ترین میدان های تهران و یکی از پر جنب و جوش ترین مکان ها و از مناسب ترین گزینه ها برای  اجاره روزانه سوئیت در تهران است. علاوه بر آن، علی رغم تردد بسیار در این منطقه، این محدوده فاقد گره ترافیکی بوده و همیشه تردد در آن به سادگی انجام می شود.

مسیرهای دسترسی خانه مبله هفت تیر

وسیله نقلیه شخصی:

اگر برای رسیدن به این خانه مبله قصد استفاده از وسیله نقلیه شخصی را دارید از خیابان های همجوار میدان هفت تیر که خیابان دکتر مفتح، بهار و کرمیخان زند است شما می توانید استفاده نمایید. همچنین این محله با اتوبان مدرس همجوار است که تردد را برای شما مسافران عزیز آسان کرده است.

وسیله نقلیه عمومی:

اگر قصد استفاده از وسیله نقلیه عمومی را دارید این محله، انتخابی عالی برای شما مسافران عزیز می باشد زیرا به دلیل وجود ایستگاه مترو، تاکسی ها و اتوبوس ها و عدم وجود ترافیک، تردد را به راحت ترین شکل برای شما عزیزان ممکن ساخته است.

اماکن درمانی هفت تیر

بیمارستان مادر واقع در جنوب شرقی میدان هفت تیر یکی از مراکز درمانی مهم این محله محسوب می شود. همچنین محله ی بهار در شرق هفت تیر دارای چند درمانگاه و نیز بیمارستان سجاد (وابسته به ناجا) ، با فاصله ی کمی از این محله قرار دارد. لازم به ذکر است داروخانه ی معروف ۱۳ آبان، در خیابان کریمخان زند واقع شده است.

مراکز خرید هفت تیر

فروشگاه زنجیره ای یاس، مهم ترین مرکز خرید محله می باشد که نه تنها در سطح محلی ، بلکه نیازهای فرامحله ای را پاسخ گوست این فروشگاه تقریبا تمام نیازهای مراجعه کنندگان را برآورده کرده و توانسته با دسته بندی محصولات در طبقات ، امکان خریدی راحت و سریع را برای شما فراهم آورده است.

در واقع میدان هفت تیر مثل یک فروشگاه بزرگ می ماند. فروشگاهی که در آن مانتو فروشی ها، فرش فروشی ها، نوشت افزار فروشی ها، بانک ها، دست فروش ها حرف اول را می زنند.پس خرید کردن بهترین بهانه برای شما مسافران عزیز در میدان هفتم تیر است.

مراکز تفریحی هفت تیر:

پارک بهار، فضای بازی طبقه آخر مرکز خرید یاس و موزه عکاس خانه میتواند مکانی مناسب برای گذراندن یک روز شاد در کنار خانواده برای شما در سفر باشد. البته پارک خانه هنرمندان با مجموعه ای از رستوران ها و سالن های نمایش و نیز فروشگاه از دیگر مراکز تفریحی این منطقه می باشد.

مزایای اجاره روزانه خانه در تهران هفت تیر

از مزایای  اجاره روزانه خانه در تهران و یا اجاره هفتگی خانه مبله در تهران هفت تیر وجود ایستگاه مترو  و نیز دسترسی آسان به بازار بزرگ تهران و دیگر مناطق مرکزی شهر و همچنین قرارگرفتن مراکز خرید بزرگ در میدان هفت تیر همگی باعث شده  تا اجاره روزانه خانه مبله در تهران در این منطقه از نظر موقعیت مکانی و دسترسی در شرایط ممتاز و استثنایی قرار بگیرد.

این خانه مبله برای شما مسافرین عزیزی که قصد خریدی با قیمتهای مناسب و کیفیت عالی را دارند بسیار مناسب می باشد چرا که دسترسی خوبی به مراکز خرید عمده دارد.

در انتها به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم هر زمان قصد سفر به تهران را داشتید با همکاران ما در مبله جار تماس نمایید تا در کوتاه ترین زمان خانه مبله روزانه با امکانات رفاهی عالی برایتان رزرو نمایند.

با اعتماد به ما و اجاره روزانه خانه مبله در تهران راحتی و آسایش را برای خود و خانواده تضمین نمایید.