بایگانی ها

اجاره آپارتمان در تهران روزانه

اجاره آپارتمان در تهران روزانه – بلوار فردوس غرب

اجاره آپارتمان در تهران روزانه – بلوار فردوس غرب

همراهان عزیز مبله جار اگر به دنبال اجاره آپارتمان در تهران روزانه بلوار فردوس غرب هستید می توانیم به شما کمک کنیم. سعی ما بر این است تا با امکانات این واحد، مراکز خرید و تفریحی حوالی این منطقه آشنا شوید.

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران در این حوالی تردیدی نداشته باشید. البته اگر قصد اقامت طولانی مدت دارید شما می توانید با اجاره هفتگی آپارتمان مبله در تهران و با اجاره ماهانه آپارتمان مبله در تهران این واحد را برای مدت بیشتری در اختیار داشته باشید.

امکانات رفاهی آپارتمان مبله بلوار فردوس غرب

با اجاره آپارتمان در تهران روزانه در بلوار فردوس غرب از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای ۹۵ متر زیربنا و دو اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال ساید، گاز رومیزی.

* مایکروفر ، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره و دو تخت تک نفره.

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

** حداقل مدت زمان اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران سه روز می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی برای اجاره روزانه آپارتمان در تهران الزامی است.

آپارتمان مبله بلوار فردوس غرب کجاست

محله فردوس غرب، محله ایست در غرب تهران که در منطقه ۵ شهرداری تهران واقع شده است. این محله از شمال با بزرگراه علامه جعفری، از جنوب با آزادراه تهران-کرج، از غرب با بزرگراه شهید ستاری و از شرق با بزرگراه شهید باکری همسایه می‌باشد.

مسیرهای دسترسی مناسب آپارتمان مبله بلوار فردوس غرب

وسیله نقلیه شخصی

دسترسی به بلوار فردوس غرب با اتومبیل شخصی با توجه به دسترسی مناسبی که به بزرگراه‌ها دارد، بسیار راحت است.

وسیله نقلیه عمومی

نزدیکترین ایستگاه مترو، ایستگاه متروی ارم سبز است. ضمن اینکه خروجی ایستگاه متروی ارم سبز ایستگاه تاکسی و اتوبوس نیز قرار دارد. البته ناگفته نماند که اکثر مقاصد تاکسی‌ها محلات غرب تهران است.

اماکن درمانی نزدیک به بلوار فردوس غرب

*درمانگاه فردوس واقع در خیابان پروانه جنوبی،

*درمانگاه شبانه روزی کیمیاگر واقع در انتهای فردوس غرب، رادیولوژی و سونوگرافی سروش واقع در بلوار فردوس غرب، بعد از تقاطع شهید ورزی.

همچنین داروخانه طیبه احمدیان راد که رو به روی درمانگاه کیمیاگر است، داروخانه دکتر مهمانی واقع در بلوار فردوس غرب، داروخانه شبانه روزی یلدا و داروخانه شبانه‌روزی نارون که بعد از تقاطع ورزی شمالی قرار گرفته اند.

مراکز خرید بلوار فردوس غرب

مهم ترین مرکز خرید در محدوده بلوار فردوس غرب، هایپر استار ارم است که بزرگترین هایپرمارکت در شهر تهران به حساب می‌آید. هایپراستار قسمت های مختلفی مانند مواد مصرفی خوراکی و بهداشتی، مواد غذایی تازه، لوازم خانه و اشپزخانه و همچنین لوازم برقی خانگی و دیجیتال و … دارد.

ضمنا فروشگاه‌های افق کوروش و جانبو در این محله وجود دارند. بازار میوه و تره‌بار محله فردوس غرب در خیابان بهار شمالی جنب سرای محله قرار دارد.

مراکز تفریحی بلوار فردوس غرب

مهم ترین مکان تفریحی در محدوده‌ی محله فردوس غرب پارک ارم می‌باشد. این پارک امکانات زیادی دارد که از جمله آنها می توان به وجود سه شهربازی، باغ وحش، دریاچه و استخرهای شنای تابستانی ویژه بانوان و سالن سرپوشیده بازی و … اشاره کرد. پارک ارم طرفداران بسیاری دارد و از جمله مراکز تفریحی شاخص در شهر تهران به حساب می‌آید.

مزایای اجاره آپارتمان در تهران روزانه  بلوار فردوس غرب

از مزایای اجاره آپارتمان در تهران روزانه در بلوار فردوس غرب خوش مسیر بودن ان است چرا که به چندین بزرگراه مهم دسترسی دارد از دیگر مزایای آب و هوای بهتر نسبت به سایر مناطق تهران، می باشد.

تیم حرفه ای مبله جار در هر زمان آماده خدمت رسانی در زمینه اجاره روزانه آپارتمان در تهران و یا اجاره هفتگی آپارتمان مبله ارزان در تهران به شما مسافران عزیز در سفر به پایتخت می باشد. تا تجربه ای شیرین از سفر را برای شما ثبت نمایند.