بایگانی ها

اجاره آپارتمان مبله برای یک ماه در تهران پاسداران

اجاره آپارتمان مبله برای یک ماه در تهران پاسداران

اجاره آپارتمان مبله برای یک ماه در تهران پاسداران

همراهان عزیز مبله جار اگر به دنبال  اجاره آپارتمان مبله برای یک ماه در تهران پاسداران هستید می توانیم به شما کمک کنیم. سعی ما بر این است تا با امکانات این واحد، مراکز خرید و تفریحی حوالی این منطقه آشنا شوید. برای اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران در این حوالی تردیدی نداشته باشید. البته با اجاره هفتگی آپارتمان مبله در تهران و یا اجاره ماهیانه آپارتمان مبله در تهران این واحد را برای مدت بیشتری در اختیار داشته باشید.

 

امکانات رفاهی آپارتمان مبله پاسداران

با  اجاره آپارتمان مبله برای یک ماه در تهران پاسداران از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای ۹۰ متر زیربنا و دو اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال ساید، گاز رومیزی.

* مایکروفر ، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره و دو تخت تک نفره.

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

 

** حداقل مدت زمان اجاره آپارتمان مبله در تهران پاسداران سه روز می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی برای اجاره آپارتمان مبله در تهران پاسداران الزامی است.

آپارتمان مبله پاسداران کجاست

خیابان پاسداران یکی از خیابان های شمال شرق تهران است. جنوب خیابان پاسداران از «سه‌راه ضرابخانه» آغاز شده، در میانه راه به چهارراه پاسداران رسیده و سپس با گذر از میدان نوبنیاد به منطقه ۱ شهرداری تهران وارد می‌شود و در شمالی‌ترین قسمت آن میدان نیاوران قرار دارد.

از مراکز درمانی این منطقه می توان کلینک دروس و کلینیک طبیب را نام برد.

پاسداران در سالهای اخیر به یکی از قطبهای خرید اصلی شهر تبدیل شده است و انواع برندهای مشهور در این خیابان شعبه دارند. دو مرکز خرید پریس و پاسداران هم در این منطقه واقع شده اند. همچنین پاسدارارن محلی مناسب برای رستوران‌گردها و دوستداران غذا محسوب می‌شود.

کاخ موزه نیاوران، موزه فرش رسام عرب‌زاده، عمارت تاریخی ضرابخانه، فرهنگسرای ارسباران، پارک موزه آب، مجموعه سینمایی پردیس ملت در نزدیکی این محله می باشند.

 

مزایای اجاره آپارتمان مبله برای یک ماه در تهران پاسداران

از مزایای اجاره آپارتمان مبله در تهران پاسداران این است که از خطوط حمل و نقل عمومی خوبی برخوردار است. ایستگاه متروی میدان نوبنیاد و پایانه اتوبوسرانی شهید دستواره از جمله ایستگاه‌های فعال حمل و نقل هستند.

مسافران عزیز، تیم حرفه ای مبله جار آماده خدمت رسانی به شما  در زمینه اجاره روزانه آپارتمان مبله ارزان در تهران و یا اجاره هفتگی آپارتمان مبله در تهران می باشد تا خاطره ای شیرین بدون دغدغه اسکان را برای شما ثبت نمایند.