بایگانی ها

اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله دولت

اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله دولت ، اجاره روزانه اپارتمان در شمال تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله دولت

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله دولت یکی از بهترین گزینه هاست.

 

این واحد لوکس دارای ۶۰ متر زیربنا و یک اتاق خواب می باشد.

از امکانات این آپارتمان می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره

* یخچال فریزر ، گاز رومیزی

* مایکروفر ، چای ساز

* ماشین لباسشویی

* مبلمان بسیار زیبا

* میز غذاخوری ۶ نفره

* سرویس خواب دو نفره

* سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

* اینترنت پر سرعت

 **   حداقل مدت زمان   ۳ روز می باشد

 **    برای اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله دولت ارائه مدارک شناسایی الزامی است

 

دسترسی :

آپارتمان مبله دولت در منطقه ۳ تهران در خیابان دولت(شهید کلاهدوز)  و در شمال تهران قرار گرفته است. دسترسی اصلی این محله خیابان پاسداران ، خیابان شریعتی و بلوار کاوه می باشد. با استفاده از خیابان های ذکر شده به راحتی می توانید به بزرگ راه های صدر، مدرس، صیاد و امام علی دسترسی پیدا کنید.

نزدیک ترین ایستگاه مترو به این محله مترو قلهک است

 

مراکز تفریحی :

وجود مرکز خرید قلهک ، نگین ظفر و فروشگاههای برند koton و mongo و …. فقط بخشی از مراکز خرید و برندهای این محله بشمار می رود علاوه بر مراکز خرید رستورانهاب بسیار با کیفیت در این محله وجود دارد :

*** رستوران ایتالیایی آلین

*** رستوران رفتاری

*** رستوران فارسی

 

مراکز درمانی :

بیمارستان تامین اجتماعی هدایت واقع در خیابان هدایت

بیمارستان ایرانمهر واقع در شریعتی دوراهی قلهک

بیمارستان کیان واقع در شریعتی روبه روی بیمارستان ایرانمهر

و ….

و یکی از باصفا ترین و قدیمی ترین بوستانهای منطقه ، بوستان قیطریه است که بسیار به این واحد نزدیک است. بوستان قیطریه محلی مناسب برای پیاده روی و گذراندن اوقات شاد به همراه خانواده است. این پارک زیبا با درختان سر به فلک کشیده می تواند باعث آرامش شما، خانواده و فرزندانتان بشود.

 

این اپارتمان مبله در یکی از مناطق شمالی تهران می تواند ضمن تامین آسایش و آرامش شما در اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران یا اجاره روزانه اپارتمان مبله در شمال تهران، دسترسی مناسبی به مناطق اداری و مرکزی بدهد. دسترسی مناسب به خیابان دولت و بزرگراه های کاوه و صدر و امام علی و مدرس فاصله شما را به اهدافتان در سرتاسر تهران آسان تر می نماید.

دولت خیابانی با امکانات فراوان می باشد به طوری که به راحتی می توانید به لوکس ترین فست فود ها ، سوپرمارکت های مجهز و رستوران های با کیفیت دست پیدا کنید.

موضوعات مرتبط: آپارتمان مبله تهران زعفرانیه، اجاره روزانه اپارتمان در تهران پونک، اجاره روزانه اپارتمان ارزان در تهران فاطمی

 

کلمه کلیدی:

اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله دولت ، اجاره روزانه اپارتمان در شمال تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله دولت ، اجاره روزانه اپارتمان در شمال تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله دولت ، اجاره روزانه اپارتمان مبله در شمال تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله دولت ، اجاره روزانه اپارتمان در شمال تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله دولت ، اجاره روزانه اپارتمان در شمال تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله دولت ، اجاره روزانه اپارتمان در شمال تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله دولت ، اجاره روزانه اپارتمان ارزان در شمال تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله دولت ، اجاره روزانه اپارتمان در شمال تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله دولت ، اجاره روزانه اپارتمان در شمال تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله دولت ، اجاره روزانه اپارتمان در شمال تهران