[ شناسه ملک : 1209 ] اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران پونک ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه

 • آپارتمان
  100
  2 خواب
  1 حمام
 •  اجاره, اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران, اجاره آپارتمان مبله در تهران, اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه, اجاره آپارتمان مبله در تهران بلند مدت, اجاره خانه مبله در تهران بلند مدت, اجاره روزانه آپارتمان ارزان, اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران, اجاره روزانه اپارتمان ارزان, اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران, اجاره ماهیانه آپارتمان در تهران, اجاره ماهیانه ویلا در تهران, اجاره مبله در تهران برای یک ماه
  500,000 تومان
  1 پارکینگ
  تهران
 • نوع
  آپارتمان
 • وضعیت
  اجاره, اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران, اجاره آپارتمان مبله در تهران, اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه, اجاره آپارتمان مبله در تهران بلند مدت, اجاره خانه مبله در تهران بلند مدت, اجاره روزانه آپارتمان ارزان, اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران, اجاره روزانه اپارتمان ارزان, اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران, اجاره ماهیانه آپارتمان در تهران, اجاره ماهیانه ویلا در تهران, اجاره مبله در تهران برای یک ماه
 • مکان
  تهران
 • قیمت
  500,000 تومان
 • آشپزخانه
  1
 • حمام
  1
 • خواب
  2
 • پارکینگ
  1
 • مساحت
  100
 • زیر بنا
  100
 • اتاق نشیمن
  1
 • تعداد اتاق
  2

جزئیات و توضیحات

اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران پونک

همراهان عزیز مبله جار اگر به دنبال اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران پونک هستید می توانیم به شما کمک کنیم. در این مطلب شما را با مراکز خرید و تفریحی این منطقه آشنا می سازیم تا در اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران در این منطقه تردیدی نداشته باشید. البته اگر قصد اقامت بلندمدت دارید شما می توانید با اجاره هفتگی آپارتمان مبله در تهران و یا اجاره ماهانه آپارتمان مبله در تهران این واحد را برای مدت کمتری در اختیار داشته باشید.

امکانات رفاهی آپارتمان مبله پونک

با اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران پونک از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای  ۱۰۰ متر زیربنا و دو اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال ساید، گاز رومیزی.

* مایکروفر ، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره و دو تخت تک نفره

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

** حداقل مدت زمان اجاره روزانه آپارتمان مبله ارزان در تهران سه روز می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی برای اجاره هفتگی آپارتمان مبله ارزان در تهران الزامی است.

آپارتمان مبله پونک کجاست

پونک یکی از محله های شمال غرب تهران است و در ناحیه ۳ شهرداری منطقه ۵ قرار دارد. این محله از شرق به محله جنت آباد، از غرب به دره پونک، از شمال به حصارک و سیمون بولیوار و از جنوب به محله باغ فیض دسترسی دارد.

از مراکز خرید مهم این منطقه می توان به پاساژ بوستان و فروشگاه زنجیره ای شهروند در میدان پونک اشاره کرد. در ابتدای بلوار میرزابابایی رستوران و فوت کورت های بسیاری وجود دارد.

برای انجام امور درمانی به مراکز درمانی چون کلینیک پیامبر و درمانگاه بهراد در محله ی مجاور یعنی اشرفی اصفهانی می توانید مراجعه کنید.

دو مرکز تفریحی و جذاب تهران نظیر پارک نهج البلاغه و فرحزاد به منطقه پونک نزدیک می باشد.

مزایای اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران پونک

از مزایای اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران پونک دسترسی به نقاط مختلف شهر و آب و هوای مطلوب آن می باشد.

پایانه تاکسیرانی در میدان پونک که به میدان ولیعصر، میدان ونک و میدان صنعت دسترسی دارد. تاکسی هایی که در جنوب میدان پونک برای مقصد سید خندان مستقر هستند.

تیم حرفه ای مبله جار در هر زمان آماده خدمت رسانی در زمینه اجاره هفتگی آپارتمان مبله در تهران و یا اجاره ماهانه آپارتمان مبله در تهران به شما مسافران عزیز در سفر به پایتخت می باشد.

 کلمات کلیدی:

اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران پونک ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران پونک ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران پونک ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران پونک ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران پونک ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران پونک ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران پونک ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه

نقشه و موقعیت

نقشه بدون اطلاعات

تلفن تماس: 09100033891