اجاره روزانه سوییت ارزان در تهران - خیابان فاطمی

  • سوییت
    60 متر
    1 خواب
    1 حمام
  •  اجاره روزانه سوئیت ارزان, اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران
    350,000 تومان
    1 پارکینگ
    تهران
  • نوع
    سوییت
  • وضعیت
    اجاره روزانه سوئیت ارزان, اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران
  • مکان
    تهران
  • قیمت
    350,000 تومان
  • آشپزخانه
    1
  • حمام
    1
  • خواب
    1
  • پارکینگ
    1
  • مساحت
    60 متر
  • زیر بنا
    60
  • اتاق نشیمن
    1
  • تعداد اتاق
    1

جزئیات و توضیحات

اجاره روزانه سوییت ارزان در تهران – خیابان فاطمی

مسافران عزیز برای اجاره روزانه سوییت ارزان در تهران خیابان فاطمی با تیم حرفه ای ما در مبله جار تماس حاصل فرمایید. سعی داریم تا شما را با مراکز خرید و تفریحی حوالی این منطقه آشنا سازیم. برای اجاره روزانه سوییت در تهران این منطقه تردید نداشته باشید. البته ما این امکان را برای شما مهیا ساخته ایم تا با اجاره هفتگی سوییت در تهران و یا اجاره ماهانه سوییت در تهران این واحد را بتوانید مدت زمان بیشتری در اختیار داشته باشید.

امکانات رفاهی سوییت مبله خیابان فاطمی

با اجاره روزانه سوییت ارزان در تهران خیابان فاطمی از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای ۶۰ متر زیربنا و یک اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال ساید، گاز رومیزی.

* مایکروفر ، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره.

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

** حداقل مدت زمان اجاره روزانه سوییت مبله ارزان در تهران سه روز می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی برای اجاره روزانه سوییت در تهران الزامی است.

سوییت مبله خیابان فاطمی کجاست

محله‌ فاطمی در ناحیه ۵ منطقه‌ی ۶ شهرداری و مرکز شهر تهران قرار گرفته است. این محله از سمت غرب با خیابان کارگر شمالی (حدفاصل تقاطع بزرگراه شهید گمنام تا تقاطع خیابان فاطمی)، از سمت شمال با خیابان شهید گمنام از میدان گلها تا تقاطع کارگر شمالی و از سمت جنوب با خیابان فاطمی و از سمت شرق با خیابان شهید گمنام و خیابان کاج جنوبی همسایه است.

مسیرهای دسترسی به سوییت مبله خیایان فاطمی

وسیله نقلیه شخصی

به اتوبان‌های حکیم، شهید گمنام و چمران و همت تاحدودی دسترسی مناسبی وجود دارد. ضمن اینکه چند خیابان مطرح تهران مانند خیابان ولیعصر و خیابان آزادی به محله‌ی فاطمی نزدیک هستند.

وسیله نقلیه عمومی

ایستگاه متروی میدان جهاد واقع در میدان فاطمی نزدیکترین ایستگاه مترو در این محله است. همچنین خط بی ار تی راه‌آهن- تجریش در تقاطع خیابان فاطمی و ولیعصر دارای ایستگاه می‌باشد.

همچنین در میدان فاطمی ایستگاه‌ تاکسی برای محلاتی مانند آریاشهر، آزادی، ونک و … وجود دارد که رفت و آمد را حسابی راحت کرده‌اند.

اماکن درمانی خیایان فاطمی

*درمانگاه تخصصی فاطمی واقع در خیابان فاظمی،کوی غزالی،

*بیمارستان سجاد در میدان فاطمی، نبش چهلستون

از داروخانه‌های محله فاطمی می‌توان به داروخانه خورشیدیان واقع در میدان فاطمی ابتدای شهید گمنام، داروخانه دکتر اتحادی واقع در خیابان فاطمی، بین معیری و پروین اعتصامی و داروخانه بیستون در میدان فاطمی، ابتدای شهید گمنام اشاره نمود.

مراکز خرید خیابان فاطمی

یکی از مراکز نسبتا شناخته‌ شده شهر تهران برای خرید مانتو خیابان فاطمی است، بنابراین تعداد زیادی فروشگاه عرضه کننده مانتو در این محله حضور دارند.از مراکز خریدشاخص در فاطمی می‌توان به مرکز خرید پرنیان واقع در میدان فاطمی، مرکز خرید لئون درمیدان فاطمی، فروشگاه رفاه نرسیده به میدان فاطمی و فروشگاه سون تن در خیابان فاطمی اشاره کرد.

مراکز تفریحی خیابان فاطمی

بوستان اقاقی ها واقع در خیابان اعتماد زاده اصل و بوستان گلها واقع در میدان فاطمی، خیابان شهید گمنام از مراکز تفریحی محله فاطمی هستند.

یکی دیگر از جاذبه‌های تفریحی این محله حضور دونرفروشی‌های خیابان فاطمی و کافه‌های میدان فاطمی، مانند کافه لمیز و دکتر کافی است.

مزایای اجاره روزانه سوییت ارزان در تهران خیابان فاطمی

از مزایای اجاره روزانه سوییت ارزان در تهران خیابان فاطمی این است که این محله از محلات بسیار خوش مسیر شهر تهران به حساب می‌آید، دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی و در واقع نزدیکی به مرکز شهر تهران است.

در انتها به شما مسافران عزیز پیشنهاد می کنیم هر زمان قصد سفر به تهران را داشتید با همکاران ما در مبله جار تماس نمایید. در کوتاه ترین زمان سوییت مبله ارزان قیمت را با امکانات رفاهی عالی در هر نقطه از شهر که مدنظر دارید، برایتان رزرو  می نمایند.

نقشه و موقعیت

نقشه بدون اطلاعات

تلفن تماس: 09100033891