اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران - بلوار فردوس شرق

 • سوئیت
  60 متر
  1 خواب
  1 حمام
 •  اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران
  350,000 تومان
  1 پارکینگ
  تهران
 • نوع
  سوئیت
 • وضعیت
  اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران
 • مکان
  تهران
 • قیمت
  350,000 تومان
 • آشپزخانه
  1
 • حمام
  1
 • خواب
  1
 • پارکینگ
  1
 • مساحت
  60 متر
 • زیر بنا
  60
 • اتاق نشیمن
  1
 • تعداد اتاق
  1

جزئیات و توضیحات

اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران – بلوار فردوس شرق

همراهان عزیز مبله جار اگر به دنبال اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران بلوار فردوس شرق  هستید می توانیم به شما کمک کنیم. سعی ما بر این است تا با امکانات این واحد، مراکز خرید و تفریحی حوالی این منطقه آشنا شوید.

برای اجاره روزانه سوئیت مبله ارزان در تهران در این حوالی تردیدی نداشته باشید. البته اگر قصد اقامت طولانی مدت دارید شما می توانید با اجاره هفتگی سوئیت مبله در تهران و با اجاره ماهیانه سوئیت مبله در تهران این واحد را برای مدت بیشتری در اختیار داشته باشید.

امکانات رفاهی سوئیت مبله بلوار فردوس شرق

با اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران بلوار فردوس شرق از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای ۶۰ متر زیربنا و یک اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال ساید، گاز رومیزی.

* مایکروفر ، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره.

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

** حداقل مدت زمان اجاره روزانه سوئیت مبله در تهران سه روز می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی برای اجاره روزانه سوئیت مبله ارزان در تهران الزامی است.

سوئیت مبله بلوار فردوس شرق کجاست

محله بلوار فردوس شرق در منطقه ۵ شهرداری تهران و غرب شهر تهران واقع شده است و از شمال با بلوار آیت‌الله کاشانی­­، از جنوب با آزادراه تهران-کرج، از شرق با بزرگراه شهید ستاری و از غرب با بزرگراه جناح همسایه است.

مسیرهای دسترسی مناسب سوئیت مبله بلوار فردوس شرق

وسیله نقلیه شخصی

دسترسی با اتومبیل شخصی با توجه به اینکه این محله دسترسی بسیار خوبی به بزرگراه‌ها دارد. کارتان بسیار راحت است و به مشکل خاصی بر نخواهید خورد.

وسیله نقلیه عمومی

نزدیکترین ایستگاه مترو به محله بلوار فردوس شرق ، ایستگاه متروی صادقیه است. همچنین می توانید، از پایانه اتوبوسرانی و تاکسیرانی متروی صادقیه استفاده کنند که برای اکثر نقاط تهران ایستگاه دارد.

در واقع شما می‌توانید در هر نقطه از محله فردوس شرق به مقصد پایانه مترو صادقیه تاکسی بگیرید و از آنجا با استفاده از مترو، تاکسی یا اتوبوس به هر کجای تهران که بخواهید بروید.

اماکن درمانی نزدیک به بلوار فردوس شرق

*درمانگاه شبانه روزی التیام در خیلبان شهید سلیمی جهرمی،

*درمانگاه شماره ۲۲ در خیابان شهید تقدیری

*درمانگاه بهداشتی و درمانی حضرت فاطمه زهرا واقع در خیابان ابراهیمی جنوبی.

داروخانه هداوند خانی واقع در خیابان شهید سلیمی جهرمی و داروخانه الزهرا واقع در خیابان ابراهیمی جنوبی از داروخانه های موجود در فردوس شرق هستند.

مراکز خرید بلوار فردوس شرق

شاخص‌ترین مرکز خرید بلوار فردوس شرق ، مجتمع تجاری-اداری آیریک سنتر است که فروشگاه‌های زیادی را در خود جای داده است. از فروشگاه‌های لباس گرفته تا لوازم خانگی و حتی خوراکیجات. البته تعداد زیاد مغازه ها و فروشگاه ها در خیابان اصلی فردوس شرق و حتی خیابان های فرعی است که این محله را به یک محله زنده و پویا تبدیل کرده است.

از سوی دیگر مجتمع تجاری تفریحی کوروش علیرغم اینکه جز این محله نیست اما فاصله آن با فردوس شرق کم بوده و دسترسی راحتی دارد.

مراکز تفریحی بلوار فردوس شرق

پارک اقاقیا در خیابان باقری، پارک کاجستان، بوستان باصفا در خیابان وفا آذر جنوبی، پارک بوستان در خیابان سلیمی جهرمی، پارک گلسار در خیابان ابراهیمی پور.از بوستان های این محله می باشند.

ناگفته نماند خیابان وفاآذر و رامین دو خیابانی هستند که رستوران و غذاخوری‌های نسبتا معروفی را در خود جای داده‌اند و طرفداران فرامحله ای پیدا کرده اند.

مزایای اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران بلوار فردوس شرق

از مزایای اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران بلوار فردوس شرق یکی از محلات خوش مسیر در غرب تهران است. دیگر مزیت اجاره روزانه سوئیت در تهران در این محله دسترسی نزدیک این محله به متروی صادقیه می باشد.

تیم حرفه ای مبله جار در هر زمان آماده خدمت رسانی در زمینه اجاره روزانه سوئیت مبله ارزان در تهران و یا اجاره هفتگی سوئیت مبله ارزان در تهران به شما مسافران عزیز در سفر به پایتخت می باشد. تا تجربه ای شیرین از سفر را برای شما ثبت نمایند.

نقشه و موقعیت

نقشه بدون اطلاعات

تلفن تماس: 09100033891