اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران سهروردی

 • آپارتمان
  90 متر
  2 خواب
  1 حمام
 •  اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان در تهران
  450,000 تومان
  1 پارکینگ
  تهران
 • نوع
  آپارتمان
 • وضعیت
  اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان در تهران
 • مکان
  تهران
 • قیمت
  450,000 تومان
 • آشپزخانه
  1
 • حمام
  1
 • خواب
  2
 • پارکینگ
  1
 • مساحت
  90 متر
 • زیر بنا
  90
 • اتاق نشیمن
  1
 • تعداد اتاق
  2

جزئیات و توضیحات

اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران سهروردی

همراهان عزیز مبله جار اگر به دنبال اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران سهروردی  هستید می توانیم به شما کمک کنیم. سعی ما بر این است تا با امکانات این واحد، مراکز خرید و تفریحی حوالی این منطقه آشنا شوید. برای اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران در این حوالی تردیدی نداشته باشید. البته اگر قصد اقامت بیشتری دارید شما می توانید با اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران و یا اجاره ماهانه آپارتمان مبله در تهران این واحد را برای مدت بیشتری در اختیار داشته باشید.

امکانات رفاهی آپارتمان مبله سهروردی

با اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران سهروردی از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای ۹۰ متر زیربنا و دو اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال ساید، گاز رومیزی.

* مایکروفر ، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره و دو تخت تک نفره.

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

** حداقل مدت زمان اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران سهروردی سه روز می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی برای اجاره روزانه آپارتمان مبله ارزان در تهران الزامی است.

آپارتمان مبله سهروردی کجاست

خیابان سهروردی یکی از خیابان های تهران است که در منطقه ۷ شهرداری تهران قرار دارد. این خیابان از محدوده پل سید خندان در شمال آغاز می شود که ورودی شمال شرقی خیابان میرمطهری بوده و از سمت شریعتی وارد آن می شویم و ورودی شمالی غربی خیابان برازنده بوده و از سمت اتوبان رسالت مسیر غرب به شرق وارد آن می شویم خیابان سهروردی در انتها و سمت جنوب به خیابان بهار شیراز در باغ صبا منتهی می‌شود.

مسیرهای دسترسی مناسب آپارتمان مبله سهروردی

وسیله نقلیه شخصی

دسترسی های اصلی این محله اتوبان رسالت، خیابان جلفا (ارسباران)، خیابان شریعتی، خیابان سهروردی شمالی پل سیدخندان تا میدان پالیزی(شهید قندی)،خیابان سهروردی شمالی، میدان پالیزی، خیابان مطهری می باشد.که با خودرو شخصی با توجه به موقعیت مکانی خود یکی از مسیرها را برای رسیدن به این سوئیت مبله انتخاب نمایید.

وسایل نقلیه عمومی

ایستگاه متروی سهرودی و ایستگاه متروی شهید قدوسی در این محله واقع شده است و ایستگاه متروی مصلی و ایستگاه متروی شهید بهشتی و ایستگاه متروی مفتح و ایستگاه متروی هفت تیر در نزدیکی این محله واقع شده است. ایستگاه تاکسی در زیر پل سیدخندان به تمام نقاط تهران شرق، غرب، شمال، جنوب خط تاکسی وجود دارد. در تمام طول خیابان سهروردی شمالی و سهروردی جنوبی و خیابان‌های منشعب‌شده از آن تاکسی به وفور تردد دارد.

مراکز خرید سهروردی

پاساژ اندیشه تهران مرکز خریدی بزرگ واقع در سهروردی است که بیشتر فروشگاه های آن، در زمینه پوشاک زنانه فعالیت دارند. البته چندین فروشگاه پوشاک آقایان نیز در این مجتمع وجود دارد، ولی تنوع اجناس برای بانوان به نسبت بیشتر است.
همچنین بورس ساندویچ فروشی ها در خیابان نیلوفر و میدان پالیزی، بورس لوازم صوتی و تجهزات تزئینی اتومبیل در خیابان سورنا، بورس تزئینات داخلی ساختمان در سهروردی شمالی بین پل سیدخندان تا میدان پالیزی، بورس کابینت در خیابان سهروردی شمالی حوالی تقاطع عباس آباد، فروشگاه های بزرگ قفل و لولا و یراق الات در و کابینت در سهروردی شمالی حوالی عباس آبادر این منطقه قرار دارند.

مراکز تفریحی سهروردی

پارک بوستان مادران و چند پارک کوچک و بزرگ دیگر در منطقه سهروردی شمالی و بزرگترین آن ها پارک اندیشه با فضای سبز زیبا و همجواری با فرهنگسرا و کتابخانه اندیشه، مکان مناسبی را برای تفریح و گذران فراغت فراهم کرده است. همچنین در جنوب میدان پالیزی، آبمیوه فروشی‌ها و اغذیه فروشی‌های متنوعی وجود دارد که در جوار پاساژ اندیشه، فضای مناسبی را برای تجمع و گذران فراغت با خانواده و دوستان فراهم کرده است.

مزایای اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران سهروردی

از مزایای اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران سهروردی وجود تعداد زیادی مراکز خرید و دسترسی به چندین مراکز درمانی و بیمارستان می باشد.
از دیگر مزایای اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران و یا اجاره هفتگی آپارتمان در تهران سهروردی دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل عمومی و اتوبان ها می باشد و این محله را به منطقه ای خوش مسیر تبدیل کرده است.
تیم حرفه ای مبله جار در تلاشند تا با اجاره روزانه آپارتمان مبله ارزان در تهران خاطره ای خوش از سفر به پایتخت را در ذهن شما مسافران عزیز ثبت نماید.

نقشه و موقعیت

نقشه بدون اطلاعات

تلفن تماس: 09100033891