[ شناسه ملک : 1103 ] اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران - اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران - آپارتمان مبله قیطریه

 • آپارتمان
  60 متر
  1 خواب
  1 حمام
 •  اجاره, اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران, اجاره آپارتمان مبله در تهران, اجاره خانه مبله در تهران بلند مدت, اجاره روزانه آپارتمان ارزان, اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران, اجاره روزانه اپارتمان ارزان
  350,000 تومان
  1 پارکینگ
  تهران
 • نوع
  آپارتمان
 • وضعیت
  اجاره, اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران, اجاره آپارتمان مبله در تهران, اجاره خانه مبله در تهران بلند مدت, اجاره روزانه آپارتمان ارزان, اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران, اجاره روزانه اپارتمان ارزان
 • مکان
  تهران
 • قیمت
  350,000 تومان
 • حمام
  1
 • خواب
  1
 • پارکینگ
  1
 • مساحت
  60 متر
 • تعداد اتاق
  1

جزئیات و توضیحات

اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران قیطریه

برای اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران قیطریه یکی از زیباترین واحدهای مبله کوتاه مدت در تهران است.

اگر به دنبال اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران هستید یکی از آپارتمان های مبله ما در این منطقه قرار دارد.

 

این واحد لوکس دارای ۶۰ متر زیربنا و یک اتاق خواب می باشد.

از امکانات این آپارتمان می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره

* یخچال فریزر ، گاز رومیزی

* مایکروفر ، چای ساز

* ماشین لباسشویی

* مبلمان بسیار زیبا

* میز غذاخوری ۶ نفره

* سرویس خواب دو نفره

* سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

* اینترنت پر سرعت

** حداقل مدت زمان اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران قیطریه ۳ روز می باشد

** برای اجاره آپارتمان مبله ارائه مدارک شناسایی الزامی است

 

دسترسی :

این آپارتمان مبله در منطقه ۳ تهران در خیابان دولت قرار گرفته است. دسترسی اصلی این محله، خیابان پاسداران، شریعتی و بلوار کاوه می باشد.

نزدیک ترین ایستگاه مترو به این محله مترو قلهک است.

اگر از مردم  برای اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران قیطریه آدرس یکی از زیباترین و بهترین نقاط تهران را بپرسید قطعا نام قیطریه یکی از آن ها خواهد بود. از ویژگی های این منطقه می توان  به زیبایی و سرسبزی آن اشاره کرد. برای دسترسی به این منطقه کار سختی نخواهید داشت چرا که این محله در ضلع شمالی بزرگراه صدر قرار دارد. همچنین می توان برای رسیدن به آن از خیابان شریعتی که در غرب آن قرار دارد استفاده کرد. همچنین خیابان شریعتی در کنار محله زیبای قیطریه دارای ایستگاه مترو و ایستگاه تاکسی می باشد که تردد را به آپارتمان مبله قیطریه آسان می نماید.

 

مراکز تفریحی :

وجود مرکز خرید قلهک ، نگین ظفر و فروشگاههای برند koton و mongo و …. فقط بخشی از مراکز خرید و برندهای این محله بشمار می رود علاوه بر مراکز خرید رستوران های بسیار با کیفیت در این محله وجود دارد :

*** رستوران ایتالیایی آلین

*** رستوران رفتاری

*** رستوران فارسی

و یکی از باصفا ترین و قدیمیترین بوستانهای منطقه ، بوستان قیطریه است که بسیار به این واحد نزدیک است و محلی مناسب برای پیاده روی و گذراندن اوقات شاد به همراه خانواده است. این پارک زیبا با درختان سر به فلک کشیده می تواند باعث آرامش شما بشود.

برای دسترسی مناسب به امکاناتی همچون رستوران های مجهز و فست فود های لوکس و حتی سوپر مارکت های معتبر برای شما عزیزان از قبل اشتراک گرفته شده است.

مراکز درمانی :

بیمارستان تامین اجتماعی هدایت واقع در خیابان هدایت

بیمارستان ایرانمهر واقع در شریعتی دوراهی قلهک

بیمارستان کیان واقع در شریعتی روبه روی بیمارستان ایرانمهر

و ….

اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران قیطریه از مبله جار:

این آپارتمان مبله را به صورت روزانه و یا ماهیانه می توانید اجاره نمایید. تعداد روز حداقل اجاره سه روز می باشد و برای اجاره روزانه آپارتمان مبله ارزان در تهران ارائه مدرک شناسایی الزامی است. البته هواره سعی ما بر این بوده است در طول اقامت شما در واحدهای ما اوقات خوشی را سپری نمایید و در طول مدت سفر شما متعهد هستیم هرگونه عیب و ایراد را برطرف نماییم. اگر در طول اقامت برای آشپزی و یا نظافت و یا هر مورد دیگر مشکل داشتید می توانیم برای شما خدمتکار استخدام کنیم.

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران ماهانه، هفتگی و روزانه و یا اجاره روزانه سوئیت مبله شیک در تهران با تمامی امکانات می توانید با شماره ۰۹۱۰۰۰۳۳۸۹۱ خانم ارجمند تماس بگیرید. آسودگی و آسایش شما آرزوی ماست.

 

کلمه کلیدی:

اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران قیطریه – اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران – آپارتمان مبله قیطریه – اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران قیطریه – اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران – آپارتمان مبله قیطریه – اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران قیطریه – اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران – آپارتمان مبله قیطریه – اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران قیطریه – اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران – آپارتمان مبله قیطریه – اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران قیطریه – اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران – آپارتمان مبله قیطریه – اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران قیطریه – اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران – آپارتمان مبله قیطریه – اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران قیطریه – اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران – آپارتمان مبله قیطریه – اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران قیطریه – اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران – آپارتمان مبله قیطریه – اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران قیطریه – اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران – آپارتمان مبله قیطریه – آپارتمان روزانه – اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران قیطریه – اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران – آپارتمان مبله قیطریه – آپارتمان روزانه – اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران قیطریه – اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران – آپارتمان مبله قیطریه – آپارتمان روزانه – اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران قیطریه – اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران – آپارتمان مبله قیطریه – اجاره آپارتمان روزانه در تهران

نقشه و موقعیت

نقشه بدون اطلاعات

تلفن تماس: 09100033891