[ شناسه ملک : 1105 ] اجاره آپارتمان مبله در تهران - آپارتمان مبله ونک - کوتاه مدت - بلند مدت

 • آپارتمان
  80 متر
  2 خواب
  1 حمام
 •  اجاره آپارتمان مبله در تهران
  400,000 تومان
  1 پارکینگ
  تهران
 • نوع
  آپارتمان
 • وضعیت
  اجاره آپارتمان مبله در تهران
 • مکان
  تهران
 • قیمت
  400,000 تومان
 • حمام
  1
 • خواب
  2
 • پارکینگ
  1
 • مساحت
  80 متر
 • تعداد اتاق
  2

جزئیات و توضیحات

اجاره آپارتمان مبله در تهران – آپارتمان مبله ونک

اگر در سفر به تهران به دنبال جای مناسب برای استراحت هستید یکی از راه های مناسب می تواند اجاره خانه مبله یا آپارتمان مبله با کیفیت و امن باشد. برای اجاره آپارتمان مبله در تهران – آپارتمان مبله ونک یکی از بهترین هاست

این آپارتمان مبله در تهران در خیابان گاندی قرار دارد.

آپارتمان مبله ونک دارای ۱۲۰ متر زیربنا و دو اتاق خواب می باشد.

از امکانات این آپارتمان می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره

* یخچال فریزر ، گاز

* مایکروویو ، چای ساز

* ماشین لباسشویی

* مبلمان بسیار زیبا

* میز غذاخوری ۸ نفره

* سرویس خواب دو نفره

* دو سرویس خواب تک نفره

* سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

* اینترنت پر سرعت

** حداقل مدت زمان اجاره آپارتمان مبله در تهران ۳ روز می باشد

** برای اجاره آپارتمان مبله در تهران ارائه مدارک شناسایی الزامی است

 

دسترسی :

 ونک یکی از مناطق قدیمی تهران است. ونک محله ای در شمال غرب تهران است که با توجه به توسعه فراوان دارای ساختمان های بلند و مجتمع های لوکس و پیشرفته است. میدان ونک اصلی ترین میدان این منطقه می باشد. این میدان در میانه خیابان ولی عصر قرار دارد. میدان ونک پایین تر از خیابان میرداماد و بالاتر از بزرگراه همت قرار دارد. ونک از سمت غرب به بزرگراه کردستان راه دارد و از سمت شرق به بزرگراه مدرس می رسد. با توجه به دسترسی خوب و منطقه زیبا و توریست پسند می توان گفت برای اجاره آپارتمان مبله تهران – آپارتمان مبله ونک یکی از بهترین گزینه هاست.

 از دیگر مزایای این واحد می توان به دسترسی بسیار مناسب به بزرگ راه هایی همچون همت، کردستان، نیایش و چمران اشاره کرد.این آپارتمان مبله از لحاظ دسترسی به تاکسی و مترو نیز بسیار عالی است.

مراکز درمانی :

یکی از ویژگی های  آپارتمان مبله ونک نزدیکی به چند بیمارستان مهم تهران از جمله بیمارستان دی  و بیمارستان بقیه الله می باشدبه طوری که دسترسی خانواده ها را به اماکن درمانی راحت می سازد.

مراکز تفریحی :

از معروفترین پارک های این منطقه می توان به پارک آب و آتش اشاره کرد. بعد از اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت، برای رسیدن به اماکن تفریحی نیز کار مشکلی ندارید چرا که با اندکی پیاده روی به پارک آب و آتش می رسید. در این پارک تمام امکانات تفریحی را خواهید داشت و به خصوص برای کودکان می تواند مفرح باشد. پل زیبا و پیشرفته طبیعت بر روی بزرگراه مدرس در کنار منطقه ونک قرار دارد. همچنین این واحد مبله در نزدیکی خیابان  ولی عصر و مراکز خرید مهم قرار دارد.

اجاره آپارتمان مبله در تهران – آپارتمان مبله ونک از گروه مبله جار

این آپارتمان مبله دارای کاملترین امکانات بوده و دارای سرایداری نیز می باشد. از امکانات این آپارتمان می توان به آسانسور، پارکینگ نام برد و امکانات داخل واحد نیز شامل آشپزخانه مدرن مانند یخچال، مایکروفر، چای ساز، ماشین لباسشویی و تمام امکانات رفاهی داخل منزل مانند تلویزیون ال ای دی، مودم اینترنت می شود.

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران – آپارتمان مبله ونک کافی است با شماره زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۰۰۰۳۳۸۹۱   ارجمند

 

مطالب مرتبط: اجاره خانه مبله در تهران – زعفرانیه ، اجاره روزانه خانه در تهران – جردن ، اجاره روزانه سوئبت ارزان – فاطمی، 

اجاره آپارتمان مبله در تهران – آپارتمان مبله ونک

 

کلمه کلیدی:

 

کوتاه مدت – بلندمدت – آپارتمان مبله ونک – اجاره آپارتمان مبله در تهران روزانه – کوتاه مدت – بلندمدت – آپارتمان مبله ونک- کوتاه مدت – بلندمدت – اجاره اپارتمان مبله در تهران برای یک روز – کوتاه مدت – بلندمدت – آپارتمان مبله ونک – اجاره آپارتمان مبله در تهران – آپارتمان مبله ونک – کوتاه مدت – بلندمدت – اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه – آپارتمان مبله ونک – اجاره آپارتمان مبله در تهران – آپارتمان مبله ونک – اجاره آپارتمان مبله در تهران – کوتاه مدت – بلندمدت – آپارتمان مبله ونک – اجاره آپارتمان مبله در تهران – آپارتمان مبله ونک – اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه+قیمت – آپارتمان مبله ونک – اجاره آپارتمان مبله در تهران – آپارتمان مبله ونک – اجاره آپارتمان مبله در تهران – آپارتمان مبله ونک – اجاره ماهانه آپارتمان مبله در تهران – آپارتمان مبله ونک – اجاره آپارتمان مبله در تهران – آپارتمان مبله ونک – اجاره اپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت – آپارتمان مبله ونک – اجاره اپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت – آپارتمان مبله ونک

 

نقشه و موقعیت

نقشه بدون اطلاعات

تلفن تماس: 09100033891