[ شناسه ملک : 1106 ] آپارتمان مبله تجریش - اجاره آپارتمان روزانه تهران - اجاره آپارتمان مبله در تهران

 • آپارتمان
  80 متر
  2 خواب
  1 حمام
 •  اجاره, اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران, اجاره آپارتمان مبله در تهران, اجاره روزانه آپارتمان ارزان, اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران, اجاره روزانه اپارتمان ارزان
  550,000 تومان
  1 پارکینگ
  تهران
 • نوع
  آپارتمان
 • وضعیت
  اجاره, اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران, اجاره آپارتمان مبله در تهران, اجاره روزانه آپارتمان ارزان, اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران, اجاره روزانه اپارتمان ارزان
 • مکان
  تهران
 • قیمت
  550,000 تومان
 • حمام
  1
 • خواب
  2
 • پارکینگ
  1
 • مساحت
  80 متر
 • تعداد اتاق
  2

جزئیات و توضیحات

 آپارتمان مبله تجریش یکی از پیشنهادات ویژه سایت مبله جار برای اجاره آپارتمان مبله در شمال تهران است. یکی از قطب های تهران چه از لحاظ اقتصادی و تفریحی بدون شک منطقه تجریش است. اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله در تهران هستید، آپارتمان مبله تجریش می تواند یکی از انتخاب های خوب شما باشد.

آپارتمان مبله تجریش

این آپارتمان لوکس در یکی از زیباترین نقاط تهران دارای ۹۰ متر زیربنا و دو اتاق خواب می باشد.

از امکانات این آپارتمان می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره

* یخچال فریزر ، گاز رومیزی

* مایکروفر ، چای ساز

* ماشین لباسشویی

* مبلمان بسیار زیبا

* میز غذاخوری ۶ نفره

* سرویس خواب دو نفره

* دو سرویس خواب یک نفره

* سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

* اینترنت پر سرعت

** حداقل مدت زمان اجاره آپارتمان روزانه تهران ۳ روز می باشد

** برای اجاره آپارتمان مبله در تهران  ارائه مدارک شناسایی الزامی است

اجاره آپارتمان مبله در شمال تهران

دسترسی به آپارتمان مبله تجریش :

آپارتمان مبله تجریش در منطقه ۱ تهران در خیابان فنا خسرو قرار گرفته . برای رسیدن به تجریش می توان از دو خیابان ولی عصر و یا دکتر شریعتی استفاده کرد. نزدیکترین بزرگراه ها به تجریش صدر و چمران می باشد.

نزدیک ترین ایستگاه مترو به این محله مترو تجریش است که تنها با پیاده روی چند دقیقه ای می توانید خود را به آپارتمان مبله تجریش برسانید.

 

مراکز تفریحی نزدیک به واحد مبله تجریش :

وجود مرکز خرید تندیس، ارگ تجریش و پاساژ قاِیم، فقط بخشی از مراکز خرید  این محله بشمار می رود علاوه بر مراکز خرید رستورانهاب بسیار با کیفیت در این محله وجود دارد :

*** رستوران کباب سرای شمرون

*** رستوران اردک آبی

*** رستوران الیزه

البته ویژگی دیگر این منطقه دسترسی مناسب به کاخ موزه سعدآباد و تله کابین دربند از طریق خیابان فناخسرو و خیابان دربند است.

 

مراکز درمانی اطراف آپارتمان مبله تجریش  :

در این محله بیمارستان شهدا واقع شده است که این بیمارستان تقریبا کامل و شمال اکثر بخش های درمانی نیز می باشد.

 

تجریش از زمان قدیم به عنوان منطقه ای خوش آب و هوا و ییلاقی معروف بوده که در کتب باستانی نیز آمده است. در مورد نام قدیم این منطقه اختلاف نظر بسیار است ولی قول معروف تر این است که صدها سال پیش این منطقه طجرشت گفته می شده است. سلطان طغرل سلجوقی در این محل دفن شده است.

از بناهای معروف و مهم این منطقه می توان به بازار قدیمی تجریش، مرکز خرید تندیس و تکیه بزرگ تجریش نام برد. البته امام زاده صالح تجریش نیز از دیرباز مورد توجه عموم مردم تهران و ایران بوده است. تجریش در شمال تهران و منطقه یک شهری قرار دارد که یکی از بهترین نقاط تهران محسوب می شود.

 

این آپارتمان مبله در خیابان فناخسرو و نزدیک میدان تجریش قرار دارد به طوری که دسترسی را به بازار سنتی تجریش و مراکز لوکس تجاری تندیس و ارگ را ساده کرده است. اگر به فکر اجاره اپارتمان مبله در تهران روزانه و یا ماهانه هستید این آپارتمان یکی از گزینه های مناسب برای شماست.

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

ارجمند:   ۰۹۱۰۰۰۳۳۸۹۱

 

کلمات کلیدی:

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران

اجاره آپارتمان روزانه تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله شمال تهران ، اجاره آپارتمان مبله یک ماهه ، اجاره آپارتمان مبله روزانه در زعفرانیه ، اجاره آپارتمان مبله در تهران یک ماهه ، اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت آپارتمان مبله سعادت آباد ، اجاره آپارتمان مبله شمال تهران ، اجاره آپارتمان مبله غرب تهران ، اجاره اپارتمان مبله روزانه ، اجاره اپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت ، اجاره آپارتمان مبله در تهران به خارجی ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره آپارتمان روزانه در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در شمال تهران ، اجاره اپارتمان مبله در تهران برای یک ماه ، آپارتمان مبله تجریش ، اجاره آپارتمان مبله در شمال تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه ، آپارتمان مبله تجریش ، اجاره آپارتمان مبله در شمال تهران ، اجاره اپارتمان مبله در تهران برای یک ماه ، آپارتمان مبله تجریش ، اجاره آپارتمان روزانه تهران ، اجاره اپارتمان مبله در تهران برای یک ماه ، آپارتمان مبله تجریش ، اجاره آپارتمان مبله در شمال تهران ، اجاره اپارتمان مبله در تهران برای یک ماه ، آپارتمان مبله تجریش – اجاره آپارتمان روزانه تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه

نقشه و موقعیت

نقشه بدون اطلاعات

تلفن تماس: 09100033891