[ شناسه ملک : 1191 ] اجاره آپارتمان مبله برای یک ماه در تهران (امیرآباد)

 • آپارتمان
  90 متر
  1 خواب
  1 حمام
 •  اجاره, اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران, اجاره آپارتمان مبله در تهران, اجاره آپارتمان مبله در تهران بلند مدت, اجاره روزانه آپارتمان ارزان, اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان در تهران, اجاره روزانه اپارتمان ارزان, اجاره ماهیانه آپارتمان در تهران
  450,000 تومان
  1 پارکینگ
  تهران
 • نوع
  آپارتمان
 • وضعیت
  اجاره, اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران, اجاره آپارتمان مبله در تهران, اجاره آپارتمان مبله در تهران بلند مدت, اجاره روزانه آپارتمان ارزان, اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان در تهران, اجاره روزانه اپارتمان ارزان, اجاره ماهیانه آپارتمان در تهران
 • مکان
  تهران
 • قیمت
  450,000 تومان
 • آشپزخانه
  1
 • حمام
  1
 • خواب
  1
 • پارکینگ
  1
 • مساحت
  90 متر
 • زیر بنا
  90
 • اتاق نشیمن
  1
 • تعداد اتاق
  2

جزئیات و توضیحات

اجاره آپارتمان مبله برای یک ماه در تهران امیرآباد

همراهان عزیز مبله جار اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله برای یک ماه در تهران امیرآباد هستید می توانیم به شما کمک کنیم. سعی ما بر این است تا با امکانات این واحد، مراکز خرید و تفریحی حوالی این منطقه آشنا شوید. برای اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران در این حوالی تردیدی نداشته باشید. البته شما می توانید با اجاره هفتگی آپارتمان مبله در تهران این واحد را برای مدت زمان بیشتری در اختیار داشته باشید.

امکانات رفاهی آپارتمان مبله امیرآباد

با اجاره آپارتمان مبله برای یک ماه در تهران امیرآباد از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای ۹۰ متر زیربنا و دو اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال ساید، گاز رومیزی.

* مایکروفر ، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره و دو تخت تک نفره

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

** حداقل مدت زمان اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران امیرآباد یک ماه می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی برای اجاره ماهانه آپارتمان مبله ارزان در تهران الزامی است.

آپارتمان مبله امیرآباد کجاست

 نام خیابان اصلی امیرآباد خیابان کارگر شمالی است. امیرآباد از سمت شمال به بزرگراه شهید همت و محله ده ونک از سوی جنوب به بلوار کشاورز از شرق به بزرگراه کردستان و محله یوسف‌آباد و از سوی غرب به بزرگراه چمران و محله گیشا محدود می‌شود.

از اماکن مهم این محله می توان از دانشگاه از جمله دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، دانشکده علوم اجتماعی، دانشکده اقتصاد، دانشکده مدیریت، دانشکده‌های فنی، دانشکده فیزیک و دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی نام برد. انتشارات دانشگاه تهران، سازمان انرژی اتمی ایران و راکتور تحقیقاتی تهران از دیگر اماکن مهم امیرآباد محسوب می شوند. بیمارستان قلب تهران، بیمارستان دکتر شریعتی تهران و کلینیک تخصصی دندان پزشکی ۶۰۰ ارتش از مراکز درمانی این منطقه می باشند.

مجموعه برج‌های سه‌گانه مسکونی آ.اس. پ و مراکز تفریحی و خرید مجاور آن در شمال این محله واقع شده‌اند. از دیگر مراکز دیدنی، تفریحی این محله نیز می‌توان به پارک لاله، مرکز خرید لاله، بازارچه لاله، موزه هنرهای معاصر و موزه فرش اشاره کرد.

 مزایای اجاره آپارتمان مبله برای یک ماه در تهران امیرآباد

از مزایای اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران امیرآباد دسترسی بسیار مناسب به بزرگ راه هایی همچون همت، کردستان، جلال آل احمد و رسالت اشاره کرد. نزدیک ترین ایستگاههای مترو به این آپارتمان مبله ، مترو انقلاب و میدان جهاد(فاطمی) است.

مسافران عزیز هر زمان قصد سفر به پایتخت را داشتید با مبله جار تماس حاصل فرمایید، همکارانمان در تلاشند با ارائه مشاوره های لازم در زمینه اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران و یا هفتگی و ماهانه بهترین ها را برایتان در سفر فراهم سازند.

نقشه و موقعیت

نقشه بدون اطلاعات

تلفن تماس: 09100033891