[ شناسه ملک : 1178 ] اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران یوسف آباد - کوتاه مدت - شبانه - هفتگی - ماهانه

 • آپارتمان
  100 متر
  2 خواب
  1 حمام
 •  اجاره, اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان ارزان, اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران, اجاره روزانه اپارتمان ارزان, اجاره ماهیانه آپارتمان در تهران
  450,000 تومان
  1 پارکینگ
  تهران
 • نوع
  آپارتمان
 • وضعیت
  اجاره, اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان ارزان, اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان در تهران, اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران, اجاره روزانه اپارتمان ارزان, اجاره ماهیانه آپارتمان در تهران
 • مکان
  تهران
 • قیمت
  450,000 تومان
 • آشپزخانه
  1
 • حمام
  1
 • خواب
  2
 • پارکینگ
  1
 • مساحت
  100 متر
 • زیر بنا
  100
 • اتاق نشیمن
  1
 • تعداد اتاق
  2

جزئیات و توضیحات

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران یوسف آباد

مسافران عزیز در سفر به پایتخت برای اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران یوسف آباد با مبله جار تماس حاصل فرمایید. در این مطلب ما شما را با امکانات رفاهی تفریحی و مراکز خرید حوالی این منطقه آشنا خواهیم ساخت تا برای اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران واقع در منطقه یوسف آباد تردیدی نداشته باشید.

امکانات رفاهی آپارتمان مبله یوسف آباد

با اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران یوسف آباد از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای ۱۰۰ متر زیربنا و دو اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال ساید، گاز رومیزی.

* مایکروفر ، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره و دو تخت تک نفره.

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

** حداقل مدت زمان اجاره روزانه آپارتمان مبله ارزان در تهران سه روز می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی برای اجاره روزانه آپارتمان مبله ارزان در تهران الزامی است.

آپارتمان مبله یوسف آباد کجاست

یوسف آباد از محله های قدیمی تهران است که همسایه های محلی این منطقه از شرق به خیابان ولی‌عصر و محله عباس‌آباد و از غرب به بزرگراه کردستان و محله امیرآباد  و از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ونک و از جنوب به خیابان دکتر فاطمی می باشند.

بیمارستان حضرت فاطمه و بیمارستان محب کوثر در خیابان ۲۳ نبش پارک شفق از مراکز مهم درمانی  این منطقه است.

سه پاساژ معروف در یوسف آباد وجود دارد؛ اولی مجتمع تجاری رز درخیابان اسدآبادی؛ بالاتر از میدان کلانتری که مغازه‌های پوشاک مردانه و زنانه، بدلیجات، نمایندگی ایکیا و … در آن قرار دارند. پاساژ هنر هم از مراکز خرید یوسف‌آباد در فتحی شقاقی است. این پاساژ به دلیل نزدیکتر بودن به مرکز شهر شناخته‌شده‌تر است. پاساژ فرهنگ در ميدان فرهنگ هم از دیگر مراکز خرید یوسف‌آباد است. همچنین یکی از شعب شهر کتاب هم در ضلع غربی میدان فرهنگ واقع شده است. بازار میوه و تره بار هم  سمت پارک قزل قلعه است.

از مراکز تفریحی این محله می‌توان به سینما و تئاتر گلریز و پارک شفق اشاره کرد که بزرگترین پارک تفریحی این محله‌ است. از پارک‌های معروف دیگر این منطقه می‌توان پارک قزل قلعه را نام برد که در انتهای خیابان جهان آرا است.

مزایای اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران یوسف آباد

از مزایای اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران و یا اجاره هفتگی آپارتمان مبله در تهران یوسف آباد دسترسی به اتوبان‌های اصلی شهر در موقعیت مناسبی واقع شده است و به دو اتوبان کردستان و همت راه دارد. اتوبوس‌های خیابان ولیعصر، تاکسی‌های یوسف آباد، متروی مفتح، جهاد و میرزای شیرازی حمل و نقل عمومی را در یوسف آباد آسان می‌کنند. از دیگر مزایای این منطقه خوش آب و هوا بودن آن نسبت به سایر مناطق تهران می باشد.

تیم حرفه ای مبله جار در هر زمان آماده خدمت رسانی در زمینه اجاره آپارتمان مبله در تهران به شما مسافران عزیز می باشد تا تجربه ای شیرین از سفر را برایتان رقم بزنند.

 

کلمات کلیدی:

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران یوسف آباد – کوتاه مدت – شبانه – هفتگی – ماهانه – اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران یوسف آباد – کوتاه مدت – شبانه – هفتگی – ماهانه – اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران یوسف آباد – کوتاه مدت – شبانه – هفتگی – ماهانه – اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران یوسف آباد – کوتاه مدت – شبانه – هفتگی – ماهانه – اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران یوسف آباد – کوتاه مدت – شبانه – هفتگی – ماهانه – اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران یوسف آباد – کوتاه مدت – شبانه – هفتگی – ماهانه – اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران یوسف آباد – کوتاه مدت – شبانه – هفتگی – ماهانه – اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران یوسف آباد – کوتاه مدت – شبانه – هفتگی – ماهانه – اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران یوسف آباد – کوتاه مدت – شبانه – هفتگی – ماهانه – اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران یوسف آباد – کوتاه مدت – شبانه – هفتگی – ماهانه ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره سوئیت مبله در تهران ، اجاره خانه مبله در تهران ، اجاره منزل مبله در تهران ، اجاره ویلا مبله در تهران ، اجاره واحد مبله در تهران ، اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران ، اجاره سوئیت مبله ارزان در تهران ، اجاره خانه مبله ارزان در تهران ، اجاره منزل مبله ارزان در تهران ، اجاره ویلا مبله ارزان در تهران ، اجاره واحد مبله ارزان در تهران ، اجاره ماهیانه آپارتمان مبله در تهران ، اجاره ماهیانه سوئیت در تهران ، اجاره ماهیانه خانه در تهران ، اجاره ماهیانه منزل مبله در تهران ، اجاره ماهیانه ویلا در تهران ، اجاره ماهیانه واحد در تهران ، اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران

نقشه و موقعیت

نقشه بدون اطلاعات

تلفن تماس: 09100033891