اجاره آپارتمان در تهران روزانه - خیابان مطهری

 • آپارتمان
  90 متر
  2 خواب
  1 حمام
 •  اجاره آپارتمان در تهران روزانه, روزانه
  450,000 تومان
  1 پارکینگ
  تهران
 • نوع
  آپارتمان
 • وضعیت
  اجاره آپارتمان در تهران روزانه, روزانه
 • مکان
  تهران
 • قیمت
  450,000 تومان
 • آشپزخانه
  1
 • حمام
  1
 • خواب
  2
 • پارکینگ
  1
 • مساحت
  90 متر
 • زیر بنا
  90
 • اتاق نشیمن
  1
 • تعداد اتاق
  2

جزئیات و توضیحات

اجاره آپارتمان در تهران روزانه – خیابان مطهری

همراهان عزیز مبله جار اگر به دنبال اجاره آپارتمان در تهران روزانه خیابان مطهری هستید می توانیم به شما کمک کنیم. سعی ما بر این است تا با امکانات این واحد، مراکز خرید و تفریحی حوالی این منطقه آشنا شوید. برای اجاره آپارتمان مبله در تهران در این حوالی تردیدی نداشته باشید. البته اگر قصد اقامت طولانی مدت دارید شما می توانید با اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران و یا اجاره ماهانه آپارتمان مبله در تهران این واحد را برای مدت بیشتری در اختیار داشته باشید.

امکانات رفاهی آپارتمان مبله خیابان مطهری

با اجاره آپارتمان در تهران روزانه خیابان مطهری از امکانات زیر می توانید استفاده نمایید:

* این آپارتمان دارای ۹۰ متر زیربنا و دو اتاق خواب می باشد.

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره.

* یخچال ساید، گاز رومیزی.

* مایکروفر ، چای ساز.

* ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی.

* مبلمان بسیار شیک.

* سرویس خواب دو نفره و دو تخت تک نفره.

* سرویس بهداشتی فرنگی.

* ساختمان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

** حداقل مدت زمان اجاره روزانه آپارتمان مبله ارزان در تهران سه روز می باشد.

** ارائه مدارک شناسایی برای اجاره روزانه آپارتمان مبله ارزان در تهران الزامی است.

آپارتمان مبله خیابان مطهری کجاست

این محله از شمال به خیابان زینعلی از غرب به اتوبان مدرس از شرق به خیابان شریعتی از جنوب به خیابان بهار شیراز محدود می شود. بافت شهری محله با مرکزیت خیابان مطهری، غالبا تجاری و اداری می باشد.

خیابان شهید مطهری، یکی از خیابان‌های پررفت‌و‌آمد تهران است. افرادی که از غرب تهران قصد عزیمت به شرق تهران را دارند، اگر از طریق بزرگراه‌ها به رفت‌و‌آمد اقدام نکنند، مجبورند در هسته مرکزی شهر از خیابان شهید مطهری گذر کنند.

مسیرهای دسترسی مناسب آپارتمان مبله خیابان مطهری

وسیله نقلیه شخصی

با توجه به موقعیت مکانی که در خیابان مطهری دارید شما در صورت استفاده از خودرو شخصی می توانید از مسیرهای زیر اقدام نمایید

از سمت غرب به شرق به خیابان ولیعصر خیابان میرزای شیرازی خیابان قائم مقام فراهانی و خیابان میرعماد دسترسی خواهید داشت و از شرق به غرب به بزرگراه صیاد شیرازی، خیابان شریعتی، خیابان سهروردی و خیابان شهید مفتح می توانید استفاده نمایید.

وسیله نقلیه عمومی

در خیابان مطهری و مناطق حوالی آن ایستگاه های مترو سهرودی و ایستگاه متروی شهید قدوسی در این محله واقع شده است و ایستگاه متروی مصلی و ایستگاه متروی شهید بهشتی و ایستگاه متروی مفتح و ایستگاه متروی هفت تیر در نزدیکی این محله واقع شده است.

همچنین ایستگاه اتوبوس و تاکسی به وفور در خیابان مطهری وجود دارد.

اماکن درمانی خیابان مطهری

*درمانگاه پارس رویال – شریعتی بالاترازپل سیدحندان جنوب پارک شریعتی ابتدای ک بخشی پلاک ۸

*درمانگاه شبانه روزی دکترصفائیان – سهروردی شمالی خ آپاداناپلاک ۱۸

*درمانگاه نور – خ شهید مطهری -خ شهید یو سفیان-پلاک۴۲

*بیمارستان مهراد مطهری (تخت طاووس) – خ. میرعماد – نبش کوچه ششم

*بیمارستان تهران کلینیک – قائم مقام فراهانی، بالاتر از خیابان مطهری

مراکز خرید خیابان مطهری

با اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران خیابان مطهری شما به مناطق سهروردی، شریعتی و ولیعصر نزدیک هستید بنابراین شما به دو مرکز خرید اندیشه واقع در سید خندان، سهروردی شمالی، میدان پالیزی و مجتمع نگین ظفر واقع در خیابان شریعتی، روبروی خیابان ظفر دسترسی نزدیکی خواهید داشت.

مراکز تفریحی خیابان مطهری

با توجه به نزدیکی این خیابان به دیگر مناطق تهران شما به بوستان مادران و همچنین پارک اندیشه که در کنار مرکز خرید اندیشه است می توانید بعد از یک خرید دلچسب ساعاتی را در این بوستان در کنار خانواده سپری کنید.

مزایای اجاره آپارتمان در تهران روزانه خیابان مطهری

از مزایای اجاره روزانه آپارتمان در تهران و یا اجاره آپارتمان در تهران روزانه خیابان مطهری دسترسی به چند دانشکده از جمله دانشکده اقتصاد علامه‌ طباطبایی و دانشکده الهیات دانشگاه تهران و چندین مرکز انتشاراتی از جمله انتشارات سروش است. همچنین سفارت کانادا هم در این خیابان است.

از دیگر مزایای اجاره آپارتمان مبله در تهران در این خیابان دسترسی راحت به انواع وسیله نقلیه عمومی می باشد. همچنین سفارت کانادا هم در این خیابان است.

در انتها به شما مسافران عزیز پیشنهاد می کنیم هر زمان قصد عزیمت به تهران را داشتید با همگاران ما در مبله جار تماس حاصل فرمایید تا در کوتاه ترین زمان سوییت و آپارتمان مبله و لوکس را با امکانات رفاهی عالی و قیمت مناسب در هر نقطه از شهر که تمایل دارید رزرو نمایند.

تیم حرفه ای مبله جار با ارائه مشاوره های لازم در زمینه اجاره روزانه آپارتمان در تهران سفری شیرین فارغ از دغدغه مسکن را برایتان رقم خواهد زد.

نقشه و موقعیت

نقشه بدون اطلاعات

تلفن تماس: 09100033891