[ شناسه ملک : 1102 ] اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران

 • آپارتمان
  60 متر
  1 خواب
  1 حمام
 •  اجاره, اجاره آپارتمان مبله در تهران, ارزان, پیشنهاد ویژه, روزانه
  300,000 تومان
  1 پارکینگ
  تهران
 • نوع
  آپارتمان
 • وضعیت
  اجاره, اجاره آپارتمان مبله در تهران, ارزان, پیشنهاد ویژه, روزانه
 • مکان
  تهران
 • قیمت
  300,000 تومان
 • حمام
  1
 • خواب
  1
 • پارکینگ
  1
 • مساحت
  60 متر
 • تعداد اتاق
  1

جزئیات و توضیحات

اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی

این آپارتمان مبله در مرکز تهران در خیابان فاطمی قرار دارد. برای اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی یکی از پیشنهادات ویژه ما به شماست.

 

این واحد دارای ۶۰ متر زیربنا و یک اتاق خواب می باشد.

از امکانات این آپارتمان می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری ۶ نفره

* یخچال فریزر ، گاز

*آون توستر ، چای ساز

* ماشین لباسشویی

* مبلمان

* میز غذاخوری ۴ نفره

* سرویس خواب دو نفره

* سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

* اینترنت پر سرعت

** حداقل مدت زمان اجاره آپارتمان مبله فاطمی ۳ روز می باشد

** برای اجاره آپارتمان مبله فاطمی ارائه مدارک شناسایی الزامی است

 

 

دسترسی :

یکی از ویژگی های این آپارتمان مبله نزدیکی به چند بیمارستان مهم تهران از جمله بیمارستان کودکان و قلب و بیمارستان شریعتی می باشد به طوری که دسترسی خانواده ها را به اماکن درمانی راحت می سازد. از دیگر مزایای این واحد می توان به دسترسی بسیار مناسب به بزرگ راه هایی همچون همت، کردستان، جلال آل احمد و رسالت اشاره کرد. این آپارتمان مبله از لحاظ دسترسی به تاکسی و مترو نیز بسیار عالی است. برای دسترسی به تاکسی کافی است با طی کردن مسافت ده دقیقه ای به میدان جهاد برسید. بعد از پنج دقیقخ پیاده روی نیز به ایستگاه مترو فاطمی می رسید.

مراکز خرید :

این واحد مبله در نزدیکی خیابان و میدان ولی عصر و مراکز خرید مهم قرار دارد. برای رسیدن به اماکن تفریحی نیز کار مشکلی ندارید چرا که با اندکی پیاده روی به پارک بزرگ لاله می رسید. در این پارک تمام امکانات تفریحی را خواهید داشت و به خصوص برای کودکان می تواند مفرح باشد.

یکی از باصفا ترین و قدیمی ترین بوستان های تهران ، بوستان لاله است که بسیار به آپارتمان مبله فاطمی نزدیک است. پارک لاله محلی مناسب برای پیاده روی و گزراندن اوقات شاد به همراه خانواده است بنابراینبرای اجاره آپارتمان مبله در تهران – آپارتمان مبله فاطمی برای دسترسی به پارک لاله یکی از بهترین انتخاب های شماست.

مزایای اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی

همچنین در این واحد امکانات مبله مناسب شما عزیزان موجود می باشد. این واحد همچنین دارای پارکینگ اختصاصی و حیاط مشجر است. این آپارتمان تک واحدی بوده و دارای آشپزخانه فرنیش می باشد. این واحد دارای سرویس ایرانی و فرنگی بوده و دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب می باشد.

در کل برای اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران یکی از بهترین گزینه هاست. برای اجاره آپارتمان مبله در تهران می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.
خانم ارجمند ۰۹۱۰۰۰۳۳۸۹۱

کلمات کلیدی:
اجاره آپارتمان مبله در تهران ، سعادت آباد ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره سوییت مبله کوتاه مدت در تهران ، سوئیت مبله امیرآباد ، اجاره آپارتمان مبله ارزان ، اپارتمان مبله فاطمی ، اجاره اپارتمان مبله ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ارزان ، اجاره آپارتمان مبله یک ماهه ، اجاره آپارتمان مبله در تهران یک ماهه ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ماهیانه ، اجاره آپارتمان مبله شمال تهران ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله مرکز تهران ، اجاره اپارتمان مبله روزانه در تهران ، اجاره اپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت ، اجاره آپارتمان مبله در تهران به خارجی ، اجاره آپارتمان مبله لوکس ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره خانه مبله در تهران ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران

نقشه و موقعیت

نقشه بدون اطلاعات

تلفن تماس: 09100033891