برج میلاد

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران

برج میلاد

برج میلاد

برج میلاد بلندترین آسمان‌خراش ایران و ششمین برج مخابراتی بلند در جهان است . نام برج میلاد بدون شک برای هر ایرانی کلمه جدیدی نیست و اکثریت چه در خارج و داخل کلان شهر تهران با این برج آشنایی هر چند جزیی را دارند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران

این برج مخابراتی و چندمنظوره، در مجموعه مرکز ارتباطات بین المللی تهران، در شمال‌غربی شهر تهران، میان تپه‌ای با مساحت تقریبی ۱۴ هکتار واقع در جنوب شهرک‌قدس و شمال کوی‌نصر در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار دارد. این سازه که به خاطر ارتفاع بلند و شکل ظاهری متفاوتش، تقریباً از همه جای تهران نمایان است، یکی از نمادهای پایتخت به شمار می‌آید و توجه هر مسافری رو که قدم بهاین شهر میگذارد را به خود جلب می کند. دنیای درون برج بسیار متفاوت با آن چیزیست که شما در ظاهر میبینید.

برج میلاد - اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران - مبله جار

 با توجه به توضیحات ارائه شده اگر علاقه مند به اجاره آپارتمان مبله ارزان در نزدیکی برج میلاد هستید حتما با تیم حرفه ای مبله جار تماس حاصل نمایید و مطمئن باشید که بهترین گزینه ها برای اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران به شما ارائه خواهد شد .

دیدنیهای برج میلاد

در بدو ورود به برج شما انتخابهای زیادی برای گردش و تفریح دارید که ساعتها زمان میبرد پس اگر برای اوقات فراغت خود این جموعه تفریحی و گردشگری را انتخاب کردید با ما همراه باشید تا شرح مختصری را در مورد این برج به شما کاربران عزیز ارائه دهیم.

برج میلاد

ارتفاع برج میلاد ۴۳۵ متر است که پس از برج توکیو اسکای تری ژاپن با ۶۳۴ متر ارتفاع، برج گوانگژو و سیجسین گوانگژو چین با ۶۰۵ متر ارتفاع، سی‌ان تورنتو کانادا با ۵۵۳ متر ارتفاع، برج مسکو با ۵۴۰ متر ارتفاع و برج اورینتال شانگهای چین با ۴۶۷ متر ارتفاع در مکان ششم برج‌های مخابراتی جهان قرار دارد.

دیدنیهای برج میلاد

این برج مجموعه ای از تفریحات ، سرگرمی و دیدنی ها را در خود جای داده است که میتوان موزه های سکه و مشاهیر، پیست دوچرخه سواری،فود کورت،مراکز خرید،فضاهای گردشگری و نمایشگاهی، لیزریوم ، راپل، پینت بال سینما شش بعدی ، رستوران گردان، دلفیناریوم ، گنبد آسمان ، سکوی دید باز و بسته ، فیش اسپا یا همون ماساژ ماهی ….. را نام برد. 

برج میلاد - اجاره خانه مبله در تهران - مبله جار

اگر از آن دسته افرادی هستید که خرید کردن به شما انرژی و لذت می دهد پس به سمت طبقات لابی برج بروید. این قسمت
شامل ۳۸ واحد تجاری میباشدکه تجربه ای شیرین از خرید را برای شما رقم می زند.بازدید از لابی برج و کلیه مراکز خرید
هر روز از ساعت ۲۱ تا ۱۲ برای همه رایگان و آزاد است .

برج میلاد - اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه + قیمت

سکوی دید سربسته برج و موزه شهرداری:

این مجموعه در طبقه سوم بالای برج واقع شده و یکی از جاذبه های مهم است از این جهت که بازدید کنندگان می توانندمنظره زیبایی ازتهران را تماشا کنند شایان ذکر است که وسعت این قسمت از برج بالغ بر ۳۳۸۸ مترمربع است.  کافهتریای های مختلف در این طبقه  امکان  لذت بردن از تماشای منظره کل شهر را به شما می دهد ، علاوه بر این با نوشیدن چای یا نوشیدنیهای دیگر و انواع خوراکیها می توانید اوقات فراغت خود رادلنشین تر سپری کنید.

سکوی دید برج میلاد - خانه مبله اجاره ای در تهران

موزه شهرداری هم در این قسمت قرار دارد که این موزه شامل هدایایی می باشد که از شهرداری شهرهای مختلف به شهرداریتهران اهدا شده است .

موزه سکه و مشاهیر:

در این موزه ۲۶۸ سکه مربوط به دوران هخامنشیان اشکانیان و ساسانیان زندیه قاجاریه و معاصر وجود دارد و همچنین اشیا
باستانی و قیمتی جهت معرفی فرهنگ و تمدن چند هزار ساله در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دارد.

برج میلاد - اجاره روزانه خانه در تهران - مبله جار
همچنین موزه مشاهیر در طبقه پنجم قرار دارد و این اولین موزه در ایران است که تندیس شخصیتهای مهم ایرانی ازجمله مشاهیر  سیاستمداران دانشمندان شاعران در آن به معرض تماشای علاقمندان قرار داده شده. تعدادی از این مجسمه های سلیکونیشامل تندیس سهراب سپهری، پروین اعتصامی، پرفسور حسابی، ستارخان، نیما یوشیج… در این موزه می باشد.

برج میلاد - اجاره میلا تهران - مبله جار

رستوران گردان برج میلاد :

این رستوران در طبقه ششم قرار دارد که برای علاقمندان تجربه های جدید میتواند بسیار جذاب باشد به این دلیل که بزرگترین
رستوران گردان جهان است.این رستوران دو فضا متحرک و ثابت دارد که فضای متحرک در هر ساعت یک بار به دور فضای ثابت می چرخد.

برج میلاد - اجاره ماهیانه آپارتمان مبله در تهران - مبله جار

سکوی دید باز:

این سکودر طبقه هفتم قرار دارد که برای امنیت بیشتر دور آن فنس است و بازدید کنندگان با دوربین هایی که در این سکو
باز قرار دارد مناطق بزرگ شهر را میتوانند تماشا کنند .

برج میلاد - خانه مبله اجاره ای - مبله جار

فضای لیزریوم:

این سالن مهیج ترین سالن در دنیا است.در این سالن شما از لیزر به عنوان یه وسیله شاد و هیجان انگیز استفاده می کنید. در
هر بار این سالن ۸۰ نفر را در خود جای میدهد که پس از بسته شدن درها چراغ ها خاموش و ویدیو آرت به صورت لیزری وهمراه با تصویر و صدا برای شما پخش می شود .

لیزریوم برج میلاد تفریح مهیجی برای بازدید کنندگان است. پیشنهاد میکنیم حتما به اینمجموعه سری بزنید و تخلیه انرژی کنید. هر برنامه این سالن ۲۰ دقیقه میباشد و هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب باز است .

برج میلاد - اجاره سوئیت تهران یک روزه - مبله جار

باشگاه پینت بال:

یکی دیگر از باشگاهای مهیج و سرگرم کننده این برج باشگاه پینت بال است که در کنار این برج عظیم قرار دارد و زمین آن چمن
مصنوعی است. اگر تمایل دارید ساعاتی رو به همراه خانواده و دوستان خود را به نوعی لذت بخش سپری کنید پیشنهاد ما این باشگاه میباشد.

ویژگیهای باشگاه:

دو سانس جداگانه ویژه آقایان و بانوان(داور خانم با هماهنگی قبلی)سانس خانوادگی البته با مدارک شناسایی و رختکن مجزا برای بانوان و آقایان، ارایه تجهیزات کامل پینت بال شامل کلاه، دستکش، جلیقه، اسلحه، لباس، روسری برای بانوان حداقل نفرات ۳ و حداکثر ۲۳ نفر.
نکته جالب این است که با توافق شما از کل بازی فیلم برداری میشود و در اختیارتون قرار میدهند تا یادگاری از اینلحظات داشته باشید.

برج میلاد - خانه مبله تهران - مبله جار

دلفیناریوم برج میلاد:

دلفیناریوم یا پارک دلفین ها اولین دلفیناریوم غیر ساحلی در خاورمیانه و بلندترین دلفیناریوم دنیا است.این پارک شبیه سازی شدهآب اقیانوس و قابلیت نگهداری انواع پستانداران دریایی را در تهران فراهم کرده است.حرکات آکروباتیک شیرهای دریایی باعثجذب و تشویق بازدید کنندگان شده است با آموزشهایی که به این شیرهای دریایی داده شده شما میتوانید کشیدن نقاشی ,گرفتنعکس یادگاری و نواختن ساز دهنی را توسط این شیرها مشاهده کنید.

برج میلاد - اپارتمان مبله روزانه - مبله جار

سینما شش بعدی برج میلاد:

شما میتوانید دقایقی شاد و هیجان انگیز هر چند کوتاه رو در اینجا سپری کنید.از امکانات قابل توجه آن میتوان به حرکت پیشرفته صندلی ها در تمام جهت ها با سرعت و شتاب متفاوت و افکت طوفان و رعد و برق و دیگرافکتها را نام برد.
زمان پخش فیلم ۷ الی ۲۰ دقیقه میباشد و خانم های باردار و بیماران قلبی به دلیل هیجان زیاد نمیتوانند از این مجموعه بازدید کنند.

برج میلاد - اجاره خانه کوتاه مدت در تهران - مبله جار

آبشار برج میلاد:

این مجموعه فضای سبزی متشکل از آبشار و سه برکه در کنار برج به همراه نور پردازی خلاقانه می باشد که توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب میکند.در کنار آبشار زیبای برج میلاد رستورانی برای استفاده بازدید کنندگان از آبشار ساخته شده است که شما بازدید کنندگان عزیز می توانید علاوه بر لذت بردن از فضای سبز آبشار لحظاتی دلنشین را در آن سپری کنید.

برج میلاد - ویلا روزانه تهران - مبله جار

گنبد آسمان:

این گنبد شیشه ای در  آخرین طبقه عمومی برج واقع شده است . بازدید کنندگان و  علاقمندان به تاریخ میتوانند سیر تکامل هنر و فرهنگ ایران زمین را از زمان امپراتوریهای بزرگ تا معاصر ، در این قسمت تماشا کنند.این گنبد شیشه ای زیبایی خاصی به برج داده است.

اساس طراحی این اثر ۲ عنصر مهم آفرینش باد،خاک،آب و آتش و مفاهیمی مانند زندگی،عشق،مرگ،عدالت ،صلح و مبارزه می باشد.

برج میلاد - واحد مبله اجاره ای ماهیانه تهران - مبله جار

مسیر دسترسی به برج میلاد :

راههای دسترسی و حمل و نقل برج میلاد دارای شرایط مطلوب و خاصی است.این برج در وسط چهار بزرگراه اصلی شهر
یعنی بزرگراه همت،چمران،حکیم و شیخ فضلالله نوری قرار دارد . همچنین ایستگاه ۷خط مترو وجود دارد.پس علاقمندان اگر با
با ماشین شخصی تشریف میبرید باید ازیکی از مسیرهای زیر بروید

۱- بزرگراه شیخ فضلالله نوری – ورودی بزرگراه شهید همت – کنارگذار اختصاصی برج میلاد
۲- بزرگراه حکیم غرب-بعد از بزرگراه چمران ورودی اختصاصی برج میلاد
۳- بزرگراه همت شرق .خروجی بزرگراه شیخ فضلالله نوری جنوب، پل کابلی اختصاصی برج میلاد
اگر هم تصمیم دارید از اتوبوس و تاکسی استفاده کنید از میدانها ومراکز مختلف شهر مانندتجریش پایانه آزادی و
صادقیه به برج میلاد تاکسی اختصاصی و اتوبوس وجود دارد

برج میلاد - اجاره سوییت مبله ارزان در تهران - مبله جار

اجاره آپارتمان مبله ارزان نزدیک برج میلاد:

اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران  هستید و دوست دارید اپارتمان مبله شما نزدیک این برج زیبا باشد، مطمئنا یکی از از انتخاب های شما آپارتمان مبله فاطمی در مرکز تهران خواهد بود. برای رفتن از این واحد به برج میلاد می توانید از بزرگراه کردستان به همت و در نهایت به برج میلاد بروید.

در هر صورت برج میلاد یکی از جاذبه های برتر تهران است که مردم ایران و توریست ها علاقه زیادی به دیدن آن دارند.

برج میلاد- اجاره روزانه مبله - مبله جار

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891