بوستان ملت

بوستان ملت

بوستان ملت

بوستان ملت ، اولین بوستانی است که یک تهرانی به مسافری در این شهر معرفی می کند. درسال ۱۳۴۷ فاز اول و در سال ۱۳۵۳ فاز دوم این بوستان به سبک انگلیسی، روی طرحی از ایرج اعتصام توسط شهرداری وقت اجرا شد.

در کنار طراحی بی نظیر، فضاهای سبز گسترده و سحرآمیز، کارایی و قابلیت هایی که این پارک به شما می دهد بی نظیر است.

دوچرخه سواری ، سینما ، رستوران و حیات وحش بخشی از امکانات این بوستان زیبا می باشد . مثل همیشه تکرار می کنیم ، در صورتی که برایتان جالب شد که حتی یک روز در منطقه ای که معرفی می کنیم بمانید کافی است با ما ارتباط بگیرید .

آپارتمان و سوئیت مبله، با بهترین امکانات، از یک روز تا چند هفته و ماه را از ما بخواهید.

بوستان ملت کجاست ؟

این طور که نوشته شده ، بوستان ملت زمین بایری بوده به مساحت ۳۴ هکتار در حاشیه یا بر خیابان ولیعصر ، اما قسمت دوم آن بلند پروازی بیشتری داشته و به درخت کاری روی تپه های باختری منجر می شود.

به هر رو، امروز اگر می خواهید به آن سری بزنید، باید به خیابان ولیعصر بروید و در تقاطع نیایش، به پارک وارد شوید. برای رسیدن به خیابان ولیعصر می توانید از بزرگراههای چمران و مدرس استفاده نمایید. 

دوستانی که با وسیله شخصی میروند میتوانند اتومبیل خود را در یکی از پارکینگ های موجود در خیابانهای شرقی ولیعصر (روبه روی بوستان ملت ) پارک کنند، اما اگر پیاده اید و با اتوبوس و تاکسی و مترو سروکار دارید، به ونک بروید، تجریش به راه آهن یا چهارراه پارک وی به راه آهن را سوار شوید. در مسیر ایستگاه را خواهید دید، پیاده شوید.

چرا به بوستان ملت برویم ؟

در وهله ی اول به این خاطر که بهترین پارک تهران و شاید کل کشور باشد. اما اگر برای سوال بالا کمی اطلاعات دقیق تر می خواهید باید بگوییم، بیش از صد و بیست گونه درخت، گل های چندساله، پیست اسکی و ماشین کنترلی، آب نما، مجسمه های هنرمندانه ی مشاهیر، حیات وحشی که انواع پرنده ها و بعضی از چرندگان زیبا را در خود جای داده و یک قطار دیزل از دوره ی ناصری دیدنی هایی هستند که انتظار شما را می کشند.

برای دسترسی به بوستان ملت کجا آپارتمان مبله اجاره کنیم ؟

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران که به بوستان ملت دسترسی مناسبی داشته باشد ، در تمامی مناطق نزدیک به آن آپارتمان و سوئیت اجاره ای روزانه و حتی ماهیانه نیز می توانیم به شما عزیزان ارئه نماییم تا با آسودگی خیال به تفریح و گردش بپردازید و دغدغه سکونت نداشته باشید .

یکی از بهترین گزینه ها برای اجاره واحد مبله در تهران در نزدیکی پارک ملت ، آپارتمان مبله پارک وی است . این مجموعه از آپارتمانهای مبله در شمال تهران یکی از محبوب ترین واحدها برای اقامت در تهران است .

در این مجموعه فاکتورهایی از جمله : زیبایی واحد ، کامل بودن امکانات درون واحد ، کامل بودن و کیفیت ساختمان ، سرایدار تمام وقت و خیلی از فاکتورهای دیگر وجود دارد که باعث می شود این مجموعه انتخاب اول توریست ها در تهران باشد .

همچنین اپارتمان مبله جردن در منطقه جردن و در خیابان ناهید را می توانیم به شما پیشنهاد کنیم اگر قصد اجاره سوئیت مبله ارزان در شمال تهران داشته باشید و به خصوص اگر به دنبال واحد اجاره ای نقلی در تهران باشید.

از دیگر پیشنهادهای خوب ما به شما آپارتمان مبله زعفرانیه می باشد. این واحد در منطقه ای بالا نشین و اعیانی قرار دارد با این احوال قیمت مناسب باعث می شود مورد استقبال زیادی قرار گیرد. در صورتی که مایل باشید می توانیم واحدهای دیگری را نیز به شما معرفی کنیم. کافی است با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

فرحزاد،

کاخ سعدآباد،

کاخ نیاوران

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891