اجاره سوییت مبله ارزان در تهران نزدیک پارک ارم

اجاره روزانه خانه در تهران - پارک ارم

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران نزدیک پارک ارم

اجاره سوئیت مبله ارزان در تهران

اگر از روزمرگی و یکنواختی زندگیتان خسته شده اید و به دنبال مکانی برای انجام تفریحات هیجان انگیز و شاد به همراه خانواده و دوستانتان می گردید، مبله جار به شما پارک ارم را پیشنهاد می دهد. با اجاره سوییت مبله ارزان در تهران و یا اجاره روزانه خانه در تهران فرصت دیدن این پارک هیجانی که همراه با ترس و لذت وصف ناپذیر است را از دست ندهید.
بسیاری از ما روزهای کاری مان را در فضاهای بسته، زیر نور چراغ های مهتابی و در برابر کامپیوترها سپری می کنیم، بعد از آن به خانه می رویم و زیر نور صفحات تلویزیون حمام می گیریم. اما تحقیقات بیان می کند لازم است ساعاتی را به گردش در طبیعت هم اختصاص دهیم، چون این کار برای سلامتی ما سودمند و شاید ضروری است.

اجاره روزانه خانه در تهران - پارک ارم

نیازی نیست برای زندگی به طبیعت نقل مکان کنیم چون برای بسیاری از ما زندگی در شهرهای بزرگ مناسب تر است. اما اگر به دنبال آن هستیم که سلامت فیزیکی و روانی خود را ارتقا دهیم، لازم است زمانی را در محیط های طبیعی بگذرانیم البته در پارک ارم در کنار استفاده از طبیعت می توانید با وجود وسایل شهربازی که چاشنی آن ترس است هیجان و لذت را با هم تجربه کنید.

معرفی پارک ارم:

مجموعه تفریحی ورزشی پارک ارم، در ۴ کیلومتری اتوبان تهران – کرج واقع شده و بیش از ۴ دهه است که میزبان گردشگران و بازدیدکنندگان شهر تهران است. پارک ارم با وسعتی بالغ بر ۷۵ هکتار، به عنوان بزرگترین پارک تفریحی کشور شناخته می شود. این مجموعه از یک باغ وحش و سه شهربازی تشکیل شده است.

ویژگی های پارک ارم:

ارم پارک تفریح و هیجان و سرگرمی است، پارکی که گوشه و کنارش پر از امکانات تفریحی است. سه شهربازی این پارک بزرگترین شهربازی های تهران هستند که هر کدام بیش از ۵۰ دستگاه را در خود جای داده اند. اسکیت، سرسره آبشار، ترن هوایی، سینمای ۶ بعدی، ماشین های برقی، سورتمه و بسیاری دیگر می توانند ساعاتی مفرح و هیجان انگیز را برای شما رقم زنند.

اجاره روزانه خانه در تهران - پارک ارم

این مجتمع با داشتن قابلیت های بالای تفریحی و آموزشی خود سالانه میزبان تعداد کثیری از خانواده‌ های ایرانی و اردوهای دانش آموزشی می‌ باشد، به انتخاب اول بسیاری از خانواده‌ها، هیجان دوستان، تهرانگردان، دانش‌آموزان و جوانان تبدیل شده است.

بخشهای مختلف پارک ارم:

پارک ارم، دارای یک دریاچه ۸ هکتاری و سه شهربازی بنام‌ های لونا پارک ۱، لونا پارک ۲ و لونا پارک ۳ است که حدود ۸۰ گونه از وسایل بازی مختلف را در خود دارند. همچنین این پارک بزرگترین باغ وحش وسیع ایران را در خود جای داده است.

در ادامه مبله جار برای اشنایی شما همراهان عزیز با این پارک تفریحی به اختصار به معرفی بخشهای مختلف پارک و امکانات رفاهی آن می پردازد پس با ما همراه باشید.

 باغ وحش ارم:

مجموعه بزرگ باغ وحش ارم در ضلع جنوبی این پارک قرار دارد. این باغ وحش در زمینی به مساحت حدودا ۵ هکتار ایجاد شده و امروزه حدود ۱۱۱ گونه مختلف در قفس های کوچک و بزرگ از گونه های مختلف پستانداران، خزندگان، آبزیان و پرندگان زندگی می کنند. حدود ۶۰ درصد این حیوانات، بومی ایران و باقی از نقاط دیگر دنیا به خصوص آفریقا به ایران آورده شده اند.

اجاره روزانه خانه در تهران - پارک ارم

انواع میمون، شیرهای آفریقایی، ببر سیبری، پلنگ، یوزپلنگ و … از جمله حیوانات موجود در این مکان هستند. اگر به دنیای حیات وحش علاقه دارید، یا دوست دارید فرزند خودتان را با حیوانات اهلی و وحشی آشنا کنید، بازدید این باغ وحش را در برنامه های آخر هفته خود بگنجانید.

شهربازی شماره یک ارم (لونا پارک ۱):

شهر بازی شماره ۱، در واقع فضایی برای تفریح و بازی کودکان است. وسایل سرگرمی این مجموعه تنوع گسترده ای دارند. نمازخانه و سرویس های بهداشتی از دیگر امکانات این بخش از پارک ارم هستند.

از جمله وسایل این مجموعه می توان رالی کودک، قوی گردان، تاب کودک، یوروبانجی، جامپینگ، اسب گردان، کشتی صبا، سفینه، تونل وحشت، ترن هوایی کودک، استخر توپ، سورتمه، ماشین تصادفی کودکان و بزرگسالان، تله سیژ، ستاره گردان، مینی جت، کریزی دنس، سالتو، سرسره بادی و … را نام برد.

اجاره روزانه خانه در تهران - پارک ارم

شهر بازی شماره دو ارم (لونا پارک ۲):

در شهر بازی شماره ۲، امکانات کمی متفاوت و هیجانی تر می شوند.

قطار شادی، پاراتاور، چرخ و فلک با ارتفاع ۳۵ متر، ماشین برقی بزرگسالان، ماشین برقی کودکان، جایرسوئینگ (فریزبی)، اسب گردان، سورتمه، کاتر پیلار، دیسک و کاستر، مونوریل، سفینه، ترن هوایی کودکان،  استخر توپ، فریزبی کودک، مونوریل، سینما ۴ بعدی، موتور پرشی، سقوط آزاد، مجموعه بازی های کامپیوتری، بوستر، رالی آسفالتی، عینک سه بعدی، رنجر و … از جمله تجهیزات و تفریحاتی هستند که در لونا پارک ۲ می توانید انجام دهید.

اجاره روزانه خانه در تهران - پارک ارم

شهر بازی شماره سه (لونا پارک ۳):

کریزی موس، تاب پرنده، اسکیت یو، مجموعه پیست کارتینگ، آبشار، ترن هوایی خانواده، عینک سه بعدی و … از وسایل موجود در این بخش هستند. البته این سه بخش در مجموعه پارک ارم از هم تفکیک نشده اند و شما با ورود به مجموعه ارم، در واقع به هر سه بخش پای می گذارید. کافیست بسته به سن افرادی که با آن ها به این مکان آمده اید، وسیله و نوع تفریح خود را انتخاب کنید و از آن لذت ببرید.

قلعه سحر آمیز پارک ارم:

قلعه‌ی سحرآمیز پارک با ۴۰۰۰ متر مربع با امکانات کاملی نظیر سینمای ۴ بعدی، کافی شاپ و رستوران، صخره نوردی متحرک، تیراندازی لیزری، رانندگی، بازی جنگی، چرخ و فلک، بیلیارد و غیره نیز انتخاب مناسبی برای آن‌هاست که با فرزندان خود، پارک‌گردی می‌کنند.

اجاره روزانه خانه در تهران - پارک ارم

دریاچه پارک ارم:

اگر اهل ورزش های آبی هم باشید، دریاچه منحصربفرد ۹ هکتاری ارم با قایق و اسکی روی آب در انتظار شماست.

محبوب ترین و هیجان انگیزترین وسایل شهربازی ارم:

در شهربازی پارک ارم دو دستگاه جدید وجود دارد که امتحان کردن آن را دل و جرات زیادی می خواهد.

دستگاه سقوط آزاد:

اولی دستگاه سقوط آزاد است که مرتفع ترین دستگاه شهربازی در کشور نیز می باشد. این دستگاه محصول شرکت فان تایم آلمان است و با توجه به ارتفاع این دستگاه هرگونه حرکت آن را می توانید از فواصل دور نیز به طور کامل مشاهده کنید و هیجان را هر جایی که باشید احساس کنید. این دستگاه با ۲۴ نفر ظرفیت هیجان خالص پرش از ارتفاع را برای شما مهیا می سازد.

اجاره روزانه خانه در تهران - پارک ارم

دستگاه ستاره گردان:

دومین دستگاه،‌ دستگاه ستاره گردان است. این دستگاه نیز محصول شرکت زایر آلمان می باشد. و جزء دستگاههای مهیج و جذاب شهربازی بوده که برای سنین بالای ۱۲ سال طراحی گردیده است.

ستاره گردان یک نوع سواری تفریحی منحصر به فرد با ارتفاع حدود ۳۰ متر و با حرکات ترکیبی زیاد می باشد به طوریکه هیچ وسیله تفریحی دیگری دارای این حرکات نمی باشد. این وسیله شما را هیجان زده می کند، تاب می دهد و به صورت ۳۶۰ درجه می چرخاند، پاهایتان به سمت آسمان و زمین آویزان شده و حس همواری، تجربه پرواز، حس سقوط آزاد و سرعت هنگام سواری به شما دست خواهد داد.

دستگاه های فوق دارای مجوز بهره برداری از اداره استاندارد ایران بوده و تایید شرکت بازرسی تی یو وی آلمان را نیز در سه بخش طراحی،ساخت و نصب دارا می باشند.

اجاره روزانه خانه در تهران - پارک ارم

امکانات رفاهی پارک ارم:

  • فضاهای سبز و جنگلی
  • تالارهای پذیرایی کشتی
  • استخرهای شنای تابستانی ویژه بانوان
  • توقفگاه‌ های وسیع جهت خودرو و موتورسیکلت
  • عرضه انواع مواد غذایی و همچنین ارائه خدمات مورد نیاز شهروندان در سطح مجتمع

ساعات کاری شهربازی ارم تهران در فصول مختلف سال:

فصل بهار و تابستان:

از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱ بامداد و جمعه ها و روز های تعطیل از ساعت ۱۶ تا ۲ بامداد

فصل پاییز:

شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ و جمعه ها و روز های تعطیل از ساعت ۱۷ تا ۲۳

فصل زمستان:

شهربازی پارک ارم در فصل زمستان به طور کامل تعطیل می‌باشد.

مسیر دسترسی به پارک ارم:

برای رسیدن به پارک ارم این مجموعه عظیم تفریحی و هیجانی هم از وسیله نقلیه عمومی وهم شخصی میتوانید استفاده کنید. مبله جار برای سهولت دسترسی شما به پارک ارم در ادامه هر کدام را برایتان شرح میدهد.

مترو:

 برای رسیدن به پارک ارم از ایستگاه متروی اکباتان می توانید استفاده کنید که با چند دقیقه پیاده‌روی شما را به مقصد می‌رساند.

اتوبوس:

اگر قصد دارید با اتوبوس خود را به پارک ارم برسانید، می‌توانید از اتوبوس‌های خط کرج به میدان آزادی استفاده کنید و در ایستگاه‌های مربوطه پیاده شوید.

خودرو شخصی:

با خودروی شخصی نیز می‌توانید از اتوبان تهران کرج و یا ضلع جنوبی اتوبان شهید باکری اقدام کنید.

اجاره روزانه خانه در تهران در حوالی مسیر پارک ارم:

پارک ارم با تعدد و تنوع در انواع خدمات تفریحی، آموزشی و فرهنگی خود از امتیاز خاصی نزد ایرانیان برخوردار است. بنابراین اگر تمایل دارید که به مسیر این مجتمع تفریحی و هیجانی نزدیک باشید پیشنهاد می کنیم با اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران  و یا اجاره روزانه سوییت در تهران در منطقه شهرک غرب دسترسی شما به مترو این پارک راحتتر است و در زمان کوتاهی می توانید خود را به پارک ارم برسانید.

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران با مبله جار:

در انتها مطلب به شما مسافران عزیز که قصد عزیمت به تهران را دارید پیشنهاد می کنیم با مبله جار تماس بگیرید تا تیم حرفه ای ما در کوتاه ترین زمان سوییت و یا آپارتمان مبله را با امکانات رفاهی عالی و قیمت مناسب در هر نقطه ای که تمایل دارید برایتان رزرو کنند.

با اجاره روزانه سوییت ارزان در تهران و یا اجاره روزانه آپارتمان در تهران از مبله جاردیگر شما دغدغه و مشکلات اسکان در تهران این شهر پرترافیک و شلوغ را ندارید و با خیال راحت به پاساژ گردی موزه گردی و طبیعت گردی در پایتخت و حوالی آن بپردازید.

مبله جار با ارایه سوییت های مبله  راحتی و آسایش را در سفر به تهران برای شما مهیا می کند.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891