تالار وحدت

تالار وحدت

تالار وحدت

دلیل ساخت تالار وحدت از انجایی نشات میگیرد که فرح پهلوی به دلیل حضور در فرانسه، تحصیلات معماری و خلق و خوی شخصی، علاقه ی وافری به فعالیت های فرهنگی و هنری داشته. همین علاقه شاید، سرمنشا ساخت تالاری شد به نام تالار رودکی و پس از انقلاب نامش را با وحدت عوض کردند.

این تالار یکی از با شکوه ترین و مجهزترین تالارهای ایران به شمار می آید که ایده این تالار برگرفته از تالار عظیم اپرا هال وین است .این تالار متشکل از دوسالن می باشد . تالار بزرگ به نام وحدت و سالن کوجکتر را به نام رودکی نامگذاری کرده اند.

 تالار وحدت - اجاره آپارتمان مبله در تهران - مبله جار

شایان ذکر است که این تغییرات در نامگذاری به بعد از انقلاب اسلامی مربوط می شود باله، اوپرا و کنسرت های داخلی و خارجی گسترده ای در این تالار برپا شده و می شوند. به عنوان مثال، از امروزی ها، بزرگانی همچون بهرام بیضایی و شجریان و از آن روزگار بنان و مرضیه و پری زنگنه روی سن این تالار پای گذاشته اند.

تالار وحدت - خانه اجاره ای روزانه در تهران - مبله جار

پیشنهاد همیشگی ما این است، در صورتی که برایتان جالب شد که حتی یک روز در منطقه ای که معرفی می کنیم بمانید، کافی است با ما ارتباط بگیرید. خانه و سوئیت مبله، در بهترین نواحی همسایگی این تالار، با بهترین امکانات، از یک روز تا چند هفته و ماه را از ما بخواهید.

صحنه های تالار وحدت

این تالار شامل یک صحنه پیش آمده ، یک صحنه اصلی و یک صحنه گردان است . تالار وحدت  شامل یک سالن در طبقه همکف و ۳ طبقه به شکل مدور و به صورت تراس می باشد . بازدید از این مکان با شکوه به اضافه تماشای تئاتر یا یک اجرای زنده موسیقی چنان حس وصف ناپذیری و خوشایندی به شما می دهد که در کمتر جایی این حس و خال اتفاق می افتد.

تالار وحدت - اجاره اپارتمان در تهران کوتاه مدت - مبله جار

تالار وحدت کجاست؟

تالار وحدت در خیابان استاد شهریار قرار گرفته است. این تالار در مرکز شهر تهران واقع شده است

اگر قرار است با حمل و نقل عمومی به این تالار برسید، باید با خط چهار مترو بین ایستگاه های فردوسی و تئاتر شهر پیاده شوید و سپس از پارک دانشجو به خیابان استاد شهریار و از آنجا به تالار وحدت بروید. بسیار خب، اگر تماشای چند تئاتر و کنسرت چیزی است که از حضور در تهران می خواهید، شاید بهتر باشد برای یافتن اقامت گاهی مناسب در آن حوالی با ما تماس بگیرید.

تالار وحدت - اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران

از آن مهم تر، تیم های تئاتر و اجراهایی که از سایرشهرها به تهران می آیند و برای دریافت مجوزهای اداری و البته اقامت طول اجرا با مشکل مواجهند، می توانند بهترین گزینه های اقامتی را از ما بخواهند، نزدیک ترین آپارتمانهای مبله ، بهترین امکانات و اقتصادی ترین قیمت ها.

تالار وحدت مجهز ترین سالن اجرای سراسر این کشور است، چه برای بازدید و چه برای اجرا، باید به آن جا بروید.

اگر می خواهید در سفر به تهران از تالار زیبای وحدت دیدن کنید و از اجراهای بسیار دیدنی این مکان زیبا لذت ببرید و دسترسی مناسبی به این تالار با شکوه داشته باشید با ما تماس بگیرید.

برای دسترسی به تالا وحدت کجا دنبال آپارتمان مبله بگردیم؟

تلار وحدت در مرکز تهران و در نزدیکی تقاطع خیابان ولیعصر و انقلاب قرار دارد بنابراین برای دسترسی آسان و راحت به تالار وحدت برای اجاره خانه مبله در تهران خانه مبله فاطمی با بهترین امکانات و بهترین دسترسی به مرکز شهر پیشنهاد میدهیم. آپارتمان مبله اجاره ای دیگری نیز در منطقه امیر آباد در نزدیکی تالار وحدت هم می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما عزیزان و مهمانان محترم باشد.

تیم مبله جار متخصص در ارائه اجاره روزانه خانه در تهران و  همینطور بهترین منازل مبله در تهران 

مطالب مرتبط :

کاخ نیاوران

باغ گیاهشناسی

بوستان ملت

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891