دریاچه چیتگر - اجاره سوییت مبله ارزان در تهران - اجاره ماهانه آپارتمان مبله در تهران

اجاره اپارتمان مبله در تهران

دریاچه چیتگر – اجاره سوییت مبله ارزان در تهران – اجاره ماهانه آپارتمان مبله در تهران

دریاچه چیتگر بزرگترین دریاچه مصنوعی خاورمیانه محسوب می شود. همراهان عزیز، مبله جار با اجاره سوییت مبله ارزان در تهران و یا اجاره ماهانه آپارتمان مبله در تهران برای شما بهترینها را در سفر مهیا می کند.

در دنیای امروزی که زندگی دیجیتالی و شبکه های اجتماعی در هم آمیخته شده است، گردشگری شهری به خصوص موزه گردی و گالری گردی ها قدیمی، به حاشیه رفته اند. البته شهر تهران جاذبه های گردشگری فراوانی مطابق با سلیقه هر فرد و سنی را در خود جای داده است.

از جنوب تا شمال، شرق تا غرب، مکان های مختلفی هستند که می توانند ساعاتی از اوقات فراغتمان را به خوشی  پر کنند؛ اما از کاخ ها و باغ های باشکوه قاجاری و پهلوی که بگذریم، یکی از جدیدترین و جذاب ترین جاذبه های تهران، دریاچه چیتگر است که  گزینه مناسبی برای شما همراهان مبله جار می باشد.

تا چند سال پیش تصور دریاچه ای نیلی با مرغانی دریایی در میان دود و دم پایتخت، شبیه رویایی شیرین و دست نیافتنی بود کسی فکر نمی کرد بتواند تنها با طی مسافتی کوتاه در غرب تهران، محیطی نشاط آور را ببیند؛ اما امروزه و پس از گذشت سال ها، این رویا به حقیقت پیوست و این ایده سی ساله اجرا شد.

دریاچه چیتگر در حال حاضر یکی از مقاصد تفریحی و پرطرفدار شهر تهران است و نه تنها در آخر هفته ها و روزهای گرم تابستانی، بلکه در میان هفته و حتی اوقات سرد زمستانی نیز میهمانان بسیار دارد. از طرفی نه تنها خود دریاچه، بلکه در پارک اطراف و منطقه ساحلی نزدیکش، فضای وسیعی در دسترس بازدیدکنندگان قرار دارد. خانواده ها به دریاچه خلیج فارس می روند تا تفریح و آب هوای متفاوتی را در قلب شهر بزرگ تهران تجربه کنند.

 معرفی دریاچه چیتگر:

 دریاچه چیتگر یا شهدای خلیج فارس مساحتی ۱۳۰ هکتار دارد و در مجاورت آن ۱۲۰ هکتار مجموعه تفریحی در خشکی ایجاد شده است، که در شمال غرب تهران  واقع شده است.

از شمال و شرق به محور چهار باغ، بزرگراه همت و آزادگان، از جنوب و جنوب غرب به پارک جنگلی چیتگر و از غرب به بافت مسکونی منطقه ۲۲ شهرداری تهران متصل می باشد. این دریاچه مصنوعی، در سال ۱۳۹۲ فاز اول آن افتتاح گردید که یکی از مناطق توریستی و تفریحی تهران به شمار می رود. منبع تأمین آب دریاچه رودخانه کن می‌باشد و به واسطه سیکل بسته و ایزوله سامانه انتقال آب آن هیچگونه آب دیگری وارد دریاچه نمی‌شود.

اجاره ماهانه آپارتمان مبله در تهران - دریاچه چیتگر

جزایر دریاچه چیتگر:

دریاچه خلیج فارس یا چیتگر دارای سه جزیره با نام های شهدای تنب کوچک، شهدای تنب بزرگ و شهدای ابوموسی می باشد که این جزایر با عملکردهای فرهنگی، مذهبی، تفریحی، پذیرایی و هنری برای بازدید کنندگان گرداوری کرده اند.

هر یک از این جزایر با هدفی خاص طراحی شده که جزیره شهدای تنب بزرگ با کاربری فرهنگی و مذهبی، جزیره شهدای تنب کوچک با کاربری فرهنگی، اجتماعی و هنری و جزیره شهدای ابوموسی با کاربری خدماتی، تفریحی که شامل اسکله، قایق برقی و قایق امداد و همچنین قایقهای تفریحی و پدالی و سالن پذیرایی طراحی شده است.

تفریحات دریاچه چیتگر:

دریاچه چیتگر یکی از مکان های تفریحی پر تردد و شلوغ تهران خصوصآ در آخرین روزهای هفته محسوب می‌شود. که با توجه به وسعت آن حجم زیادی از انواع تفریحات را در خود جای داده است. در ادامه مبله جار به معرفی برخی از این تفریحات می پردازد و مشاهده خواهید کرد که چطور در فضای وسیع چیتگر می توان خوش گذرانی کرد و چه بخش هایی برای گردش وجود دارد.

دریاچه چیتگر دو ورودی اصلی دارد که یکی در سمت شرق و مرکز خرید بام لند و دیگری در سمت غرب دریاچه واقع شده اند و دسترسی های مختلفی را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد.

ساحل سنگی:

از جدیدترین امکانات این دریاچه ساحل سنگی است که فضای دلنشین و نوستالژیکی را برای بازدید کنندگان فراهم کرده است تا بتوانند بدون جوراب و کفش، روی این ساحل سنگی پر آب راه رفته و حس نابی را تجربه کنند. این ساحل سنگی در بخش شمالی دریاچه مشاهده می شود و می توانید تا نزدیکی آب بروید.

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران - دریاچه چیتگر

قایق سواری

یکی از تفریحات جذاب در دریاچه چیتگر قایق سواری است دو اسکله قایق سواری در کنار دریاچه چیتگر به چشم می خورد که یکی در بخش جنوب غربی و دیگری در قسمت شمالی واقع شده است. اسکله جنوبی به ورودی اصلی مجموعه نزدیک تر بوده و شما می توانید با مراجعه به آن و تهیه بلیط، هم از قایق سواری انفرادی و هم جمعی استفاده کنید.
قایق های پدالی دو نفره و چهار نفره از جمله خدماتی است که در اختیار بازدید کنند گان قرار دارد. قایق های موتوری با ظرفیت شش نفر نیز شما را در این دریاچه به مدت سی دقیقه می گرداند . استفاده از جت اسکی و دیگر ورزش های آبی هنوز در دریاچه توسعه داده نشده که در آینده نزدیک به جمع فعالیت های آن افزوده خواهد شد.

گذر موج:

یکی از جذاب ترین و جدیدترین بخش ها در دور تا دور دریاچه، سازه گذر موج است که در قسمت جنوبی دریاچه چیتگر قرار دارد ای نبخش دریاچه که محیطی متفاوت را برای پیاده روی و دوچرخه سواری ایجاده کرده، طولی ۷۵۰ متری دارد و به نام «گذر» شناخته می شود.

تفریحات هیجانی دریاچه چیتگر:

مجموعه هایی از تفریحات و بازیها  برای بزرگ و کوچک خانوده در نظر گرفته شده است که پیش از سوار شدن بر آن ها، لازم است بلیت شان را تهیه کنید. بلیت اغلب این بازی ها از گیشه دریاچه در قسمت ورودی غربی به فروش می رسند. ابتدا به این بخش رفته، بلیت ها را تهیه کنید و سپس به سراغ بازی مورد نظر خود بروید. البته بازیها شرایط و محدودیت های سنی خاص خود را دارند.

سرسره های سقوط آزاد ، پارک وحشت، سینما شش بعدی، کارتینگ ماشین برقی، زیپ لاین، تشک پرش آزاد، چرخ و فلک دوچرخه سواری، تماشای اجرای زنده موسیقی، پیست اسکی، پیست پاتیناژ و ماهیگیری همه اینها بخش کوچکی از تفریحات و سرگرمی های موجود در در دریاچه چیتگر است که مبله جار برای شما همراهان همیشگی برخی از این تفریحات را برای آشنایی شما شرح می دهد.

اجاره آپارتمان مبله در تهران - دریاچه چیتگر

سرسره سقوط آزاد:

سرسره های سقوط آزاد در واقع دو نوع سرسره هستند که از سریع ترین و هیجان انگیزترین ها در خاورمیانه محسوب می شوند. برای آنکه از این سرسره ها پایین بیایید ابتدا باید ارتفاعی ۲۴ متری از پله ها بالا بروید و خود را آماده کنید. سپس شما از بین ذو سرسره سریع و موج دار یکی را انتخاب کرده و هیجان یکی از متفاوت ترین سرسره ها را تجربه می کنید.

پرش در آسمان:

پرش در آسمان در واقع نوعی سرسره بادی است برای تفریح در پیست پرواز می توانید تیوپ یا تشکچه را برای زیر خود انتخاب کنید. پس از سر خوردن بر روی سرسره، در نهایت به روی تشک بادی بزرگی خواهید افتاد.

سینما شش بعدی:

ابتدا از پله ها تا ارتفاع ۲ متر بالا می روید و در جایگاه و صندلی می نشینید. پس از نشستن پله ها جمع می شوند و فیلمی هیجانی به انتخاب خود خواهید دید. اگر برای تفریح در این سینمای مهیج به دریاچه چیتگر می روید، ورودی غربی به شما دسترسی بهتری می دهد چرا که این سینما درست در کنار شهربازی غربی دریاچه قرار دارد

سافاری پارک وحشت:

این سافاری، مجموعه سرپوشیده و دالان مانندی است که با ورود به آن، تمام مسیر را پیاده طی می کنید و با این کار، در واقع ترس را در آغوش می کشید. از بدو ورود به سافاری پارک وحشت، استقبال ترسناکی از شما خواهد شد و این که در طول مسیر قرار است چطور بترسید را به تجربه شما واگذار می کنیم، اما بد نیست بدانید در انتها فردی با اره برقی از شما خداحافظی خواهد کرد.

اجاره خانه مبله در تهران - دریاچه چیتگر

امکانات دریاچه چیتگر (خلیج فارس):

زمین بازی، رستوران های بزرگ و کوچک در کنار دست فروش ها و بلالی ها، غرفه های خوراکی، زمین بازی کودکان، آلاچیق، بستنی فروش ها، آب نمای موزیکال، سرویس بهداشتی، نمازخانه، پارکینگ از جمله امکانات این مجموعه به شمار می رود که همه فضای مناسبی برای پیک نیک و گردش برای بازدیدکنندگان فراهم می آورد.

مسیرهای  دسترسی به دریاچه چیتگر:

برای رفتن به دریاچه چیتگر گزینه های متعددی را دارید. که مبله جار با توجه به نوع استفاده شما از وسیله نقلیه عمومی و شخصی هر کدام را به اختصار برایتان شرح می دهد

ماشین شخصی:

اگر با ماشین شخصی قصد رفتن به دریاچه چیتگر را دارید از دو مسیر زیر می توانید یکی را انتخاب کنید.

مسیر اول: وارد بزگراه همت غرب شده و سپس به خروجی شهید خرازی رفته و از این خروجی، دریاچه خلیج فارس کاملا قابل رویت است و مابقی مسیر را تابلو های راهنما شما  را به مقصد می رسانند.

مسیر دوممسیر بعدی استفاده از بزرگراه آزادگان شمال است که وقتی وارد خروجی شهید خرازی می شوید، خروجی دریاچه روبروی شما قرار دارد.

وسیله نقلیه عمومی:

اگر وسیله نقلیه ندارید و قصد دارید با وسایل نقلیه عمومی سفر کنید، توصیه می کنیم که به پایانه اتوبوس صادقیه رفته و با استفاده از اتوبوس شهرک دریا، خود را به دریاچه خلیج فارس برسانید. البته از اتوبوس جنب مترو چیتگر نیز می توانید برای رفتن به دریاچه استفاده کنید.

اگر یکی از سوییت های مبله موجود در سایت مبله جار را در سمت خیابان شریعتی و میرداماد و تجریش برای اسکان اجاره کردید  کافیست به سه راه ضرابخانه، پایین خیابان میرداماد رفته و از آن جا، اتوبوس های بی  آر تی مترو چیتگر را سوار شده و سپس با اتوبوس دیگری به دریاچه بروید و در نهایت اگر از طرفداران سفرهای درون شهری با مترو هستید، بهترین راه ممکن، رسیدن به ایستگاه مترو چیتگر و استفاده از پایانه اتوبوس آن برای سفر به دریاچه خلیج فارس تهران است.

اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت - دریاچه چیتگر

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران نزدیک دریاچه چیتگر:

در آخر مبله جار به شما عزیزان پیشنهاد می کند اگر می خواهید به مسیر پارک چیتگر نزدیک باشید پیشنهاد می کنیم، یکی از آپارتمان های مبله ما را در میرداماد، تجریش و یا صادقیه اجاره کنید تا سریع و راحت خود را به این دریاچه مصنوعی جذاب برسانید و از تفریحات جذاب و هیجانی پارک لذت ببرید.

اجاره ماهانه آپارتمان مبله در تهران با مبله جار:

دوستان عزیز برای سفری راحت و دل چسب به محض تصمیم به سفر با مبله جار تماس بگیرید تا همکاران ما سوییت های مبله را با توجه به شرایط شما در هر نقطه ای از تهران که تمایل دارید، برای شما رزرو کنند. با اجاره ماهانه آپارتمان مبله در تهران شما دیگر دغدغه و مشکلات اقامت طولانی مدت در این شهر بزرگ را ندارید. مبله جار برای شما آپارتمان های مبله با شرایط و امکانات عالی و قیمت مناسب تهیه می کند تا خاطره ای شیرین از سفر در ذهنتان ثبت شود.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891