باغ پرندگان - اجاره روزانه سوییت در تهران - اجاره آپارتمان مبله در تهران

پارک پرندگان - مبله جار

باغ پرندگان – اجاره روزانه سوییت در تهران – اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره روزانه سوییت ارزان اطراف باغ پرندگان

امروز به باغ  پرندگان در شمال شرق تهران می رویم تا گشتی در آن بزنیم. باغی در جنگل های لویزان که یکی از بزرگترین باغ های پرندگان خاورمیانه محسوب می شود. باغ پرندگان به دلیل طراحی پیچ در پیچ،  مسیر طولانی ای را شامل می شود. اگر به تهران سفر کرده اید با اجاره روزانه سوییت در تهران و یا اجاره آپارتمان مبله در تهران از مبله جار، در نزدیکی باغ پرندگان سری هم به این پارک بزنید و از این همه زیبایی لذت ببرید.

این باغ در مساحت  ۲۰  هکتار با  ۲۵۰ گونه و ۲۰۰۰۰ بال پرنده  در دل طبیعت پارک ساخته شده است تا شرایط مراقبت از پرندگان طبیعی باشد. باغ پرندگان در دو فاز طراحی شده که فاز اول دشتچر و فاز دوم آبچر نام دارد .

فاز دستچر، پرنده هایی را در خود جای داده که یا در قفس نگهداری می شوند و یا توانایی پرواز ندارند و فاز آبچر پرندگانی که توانایی پرواز دارند نگهداری می شود که توسط تور از خروج آنها جلوگیری می شود .

باغ پرندگان در سال ۱۳۹۷ به سیستم راهنمای صوتی مجهز شده است این راهنما در آغاز ورود به مجموعه ، اطلاعاتی را به بازدید کنندگان می دهد تا این مسیر وسیع را شناسایی و بدون خستگی از تمام قسمت های باغ دیدن کنند.

اجاراه روزانه سوییت

بخش های مختلف باغ پرندگان:

باغ  پرندگان تهران قسمتهای مختلفی دارد که در زیر بخش هایی از آن را برای شما شرح می دهیم .

 

ورودی باغ پرندگان:

ورودی باغ پرندگان در بالاترین قسمت آن است و از بالا  محوطه پارک قابل دیدن می باشد . از این جا به بعد مسیری پیچ در پیچ را باید طی کنید و برای رسیدن به ورودی اصلی باید  از چند سری پله بالا روید تا به باجه بلیت فروشی برسید.

 

ماکیان سانان:

یکی از جذاب ترین قسمتهای باغ می باشد. ماکیان به دسته ای از پرندگان اهلی گفته می شود که توسط انسان ها برای استفاده از گوشت و تخم مرغ و یا پرشان استفاده می شود. مرغ و خروس هایی متفاوت از آنچه تا به حال دیده اید در این قسمت تماشا می کنید.

از جمله پرنده های جالب این قسمت را می توان به مرغ و خروس فونیکس (ققنوس)، مرغ و خروس لهستانی، مرغ و خروس ابریشمی نام برد.

آپارتمان مبله در تهران

 

 

گنجشک سانان:

از دیگر بخشهای جذاب و پرسر و صدای باغ پرندگان است و تنوع مختلفی از پرنده ها را در رنگ و نقشهای مختلف می توانید ببینید.

کوکاتیل_عروس هلندی، جیجاق ارواسیایی، ملنگو اسکندر کوچک، انواع سهره ها، تعدادی از طوطی سانان و ….بخشی از پرندگان گنجشک سانان را تشکیل می دهد .

 

پرندگان شکاری:

بخش پرندگان شکاری قسمت پر ابهت باغ است. وقار، بزرگی و هیجان دیدن پرنده هایی مانند شاهین، عقاب، باز، کرکس تجربه ای ناب و از دست ندادنی می باشد .

یکی دیگر از جالب ترین پرنده های این قسمت جغدهای شاخدار هستند که برای دیدنشان باید دقت کرد زیرا قدرت استتار قوی ای دارند. این حیوانات در شمالی ترین قسمت باغ در قفسی بزرگ قرار دارند و جایگاهشان طوری طراحی شده که بتوانند درارتفاع بالا پرواز کنند.

پرندگان گرمسیری:

این قسمت از باغ در فضای بسته و زیر پوشش پلاستیکی است. در این فضا رودخانه ای سراسری دیده می شود که پرندگان مختلف در کنار هم شنا می کنند. در این بخش مکانی وجود دارد که می توانید با طوطی ها عکس بندازید.

از جمله پرندگان این قسمت میتوان توکان، قوی گردن سیاه، درنای تاجدار خاکستری و طوطی ها را نام برد.

پرندگان برکه:

زیباترین بخش باغ پرندگان قسمت برکه و پرندگان آبزی است که آزادانه در رودی زیبا در حال شنا کردن هستند. محیطی جذاب با درختانی سرسبز و پیاده راه های چوبی و صدای آبی روان با شنای پرنده های زیبایی مانند قوی سفید و سیاه، پلیکان، فلامینگو

اجاره روزانه سوییت

کبوتر سانان:

یکی از پرنده هایی که همه ما با آنها آشنایی داریم و آنها را در گوشه گوشه شهر می بینیم کبوترها هستند. قسمت کبوتر سانان باغ پرندگان، نمونه هایی جذاب و شگفت آور از این پرندگان را به معرض تماشا می گذارد. کبوتر دانفوس ( اسکندروس ، کله اسبی ) کبوتر پشت فر، کبوتر کینگ اردکی و کبوتر دم چتری در این مجموعه قرار دارند .

کبوترسانان در بالاترین بخش محوطه باغ قرار دارد. چشم انداز تهران از این قسمت بسیار زیباست .

بخش طاووس ها و شترمرغ ها:

آخرین بخش باغ پرندگان طاووس و شترمرغ ها هستند که خیلی از ما آنها را فقط در مستندها و فیلمها دیده ایم. اما در این محوطه زیبا شما می توانید آن ها را از نزدیک ببینید. طاووس هایی با پرهای رنگارنگ که آرام آرام راه می روند و برای بازدید کنندگان دلبری می کنند.

اجاره آپارتملن مبله در تهران

امکانات باغ پرندگان:

باغ پرندگان تهران برای  راحتی بازدید کنندگان امکانات جالبی را ایجاد کرده است که در زیر آنها را معرفی می کنیم:

پارکینگ:

شامل دوپارکینگ بزرگ است که پارکینگ اول نزدیک در ورودی و پارکینگ دوم کمی بالاتر از آن قرار دارد و برای استفاده از آن باید مبلغی را پرداخت کنید.

کافه،رستوران،بوفه:

منوهای غذایی متنوع و جذاب و خوراکی های خوشمزه در فضایی دل انگیز دارد.

آلاچیق و نیمکت چوبی:

در بخش های مختلف باغ نیمکت های چوبی و آلاچیق برای استراحت بازدید کنندگان قرار دارد.

عکاسی با طوطی:

از کارهای جذاب و هیجان انگیزی که میتوانید در باغ انجام دهیدعکس گرفتن با طوطی ماکائوست .

دیگر امکانات:

کلبه گل و گیاه، کارگاه نقاشی در طبیعت، نمازخانه، سرویس بهداشتی و ون هایی که رایگان بازدید کنندگان را تا در ورودی و داخل پارک جا به جا می کنند.

اجاره روزانه سوییت

توصیه های باغ پرندگان:

بهتر است به توصیه های زیر در هنگام گشت و گذار در باغ پرندگان توجه کنید تا بیشتر لذت ببرید .

  • عکسبرداری وفیلمبرداری با دوربین حرفه ای در این باغ هزینه ای جداگانه دارد که  باید مبلغ آن را پرداخت کنید اما گرفتن عکس و فیلم با گوشی و دوربین معمولی آزاد است .
  • باغ پرندگان در محوطه ای  وسیع از پارک لویزان واقع شده پس کفش اسپرت و راحت بپوشید.
  • بعضی از خدمات و امکانات ذکر شده ممکن است در بعضی روزها ارایه نشود پس قبل از رفتن به پارک با این مجموعه تماس بگیرید.

 

شماره تماس مجموعه: ۷۷۰۷۵۲۱۴۰-۰۲۱ 

مسیرهای دسترسی به باغ پرندگان:

استان تهران ،‌ شهر تهران،‌ خيابان هنگام ، خيابان ۳۵ متری استقلال ، خيابان كوهستان ، باغ پرندگان تهران

استان تهران ،‌ شهر تهران،‌ بزرگراه شهيد بابايی شرق بعد از خروجی هنگام، لاين كندرو شهرک اميد، خيابان كوهستان، باغ پرندگان تهران

 

برای رفتن به باغ پرندگان شما هم می توانید از ماشین شخصی استفاده کنید و هم وسیله نقلیه عمومی مانند، مترو و اتوبوس.

اگر تصمیم دارید با وسیله شخصی به باغ پرندگان بروید از یکی از دو آدرسی که در بالا ذکرشد می توانید خود را به این پارک جذاب برسید.

اگر از مترو می خواهید برای رسیدن به باغ استفاده کنید، می توانید در ایستگاه های گلبرگ، شهید باقری پیاده شده و خود را با تاکسی به این مجموعه برسانید. اما اگر می خواهید از اتوبوس استفاده کنید، مسیر اتوبوس های خط ۲۱۴ (پایانه دستواره – پایانه افق) از روبه روی باغ پرندگان عبور میکند. شما میتوانید در ایستگاه شهرک شهید رسولی پیاده شوید و با کمی پیاده روی به باغ می رسید.

 

با توجه به توضیحات ذکر شده اگر به پارک علاقمند شدید و دوست دارید باغ پرندگان را از نزدیک ببینید، با همکاران ما در مبله جار تماس بگیرید تا به شما در جستجو اجاره سوییت مبله ارزان در تهران با امکانات خوب در نزدیکی باغ پرندگان تهران کمک کنند و شما را در سریعتر رسیدن به این پارک زیبا راهنمایی نمایند . شما می توانید با اجاره روزانه آپارتمان در تهران خاطره ای  به یاذ ماندنی از سفر را برای خود و خانواده ثبت کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891