پارک بازیافت - اجاره آپارتمان مبله در تهران - اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره روزانه سوییت در تهران - پارک بازیافت

پارک بازیافت – اجاره آپارتمان مبله در تهران – اجاره روزانه خانه در تهران

در این مطلب با پارک بازیافت آشنا می شوید، که هم لحظاتی شاد و مفرح را برای فرزندان دلبندتان رقم می زند و هم با آموزش نکته های مفید به آنها باعث ارتقای سطح علمی و بالارفتن اطلاعاتی عمومی شان می شود. با اجاره آپارتمان مبله در تهران و یا اجاره روزانه خانه در تهران از مبله جار در سفر به تهران خاطره ای فراموش نشدنی برای خود و خانواده ثبت نمایید.

تمام پارک و بوستان‌هایی که تا امروز دیده ایم، سرسبز و زیبا بوده و سعی کرده‌ایم در پارک ها زباله‌های خود را زمین نریزیم. اما یکی از پارک های تهران با تمام پارک‌هایی که دیده‌اید تفاوت دارد و در آن پر از زباله (مواد دور ریختنی) است! زباله‌های این پارک به اثر هنری تبدیل‌شده‌اند و یکی از زیباترین پارک های تهران به نام  پارک بازیافت را به وجود آورده است.

خانه اجاره ای در تهران - پارک بازیافت - مبله جار

ایده پارک بازیافت:

فکر ایجاد پارک و تفرجگاه جهت استراحت مردم و به دست آمدن آرامش اعصاب در جهان و در ایران خیلی جدید نیست و قدمت تاریخی دارد. در زمان های قدیم پارک های مختلفی به صورت باغ های خصوصی، خانه باغچه ها، پارکهای سلطنتی، پارک های شهری، پارک های ملی، پارک های باغ وحش، محوطه سازی های اطراف بناهای بزرگ و غیره متداول بوده است.

در ساخت پارک های امروزی باید به شرایط زیست محیطی و اقتصادی بیشتر توجه شود بنابراین ساخت پارکی که در آن از مواد بازیافتی استفاده شده باشد، هم از نظر هزینه به صرفه تر است و هم از نظر محیط زیست با اصول توسعه ی پایدار هماهنگی دارد.

اجاره روزانه آپارتمان در تهران - پارک بازیافت - مبله جار

معرفی پارک بازیافت:

پارک بازیافت با ۱۰ هزار متر مساحت در جنوب تهران در محله علی اباد بالاتر از بزرگراه آزادگان و به عبارتی ضلع جنوب پارک خزانه در منطقه ۱۲ شهرداری تهران قرار دارد. طرح پارک بازیافت با استفاده از تجربه‌های جهانی در مورد بازیافت شکل گرفته است اما این پارک با این شکل برای اولین بار است که در ایران ساخته شده است.

در این بوستان تندیس حیوانات و سایر وسایل پارک، همچون تیرهای چراغ برق، جدول‌ها، وسایل بازی و مبلمان از مواد بازیافتی ساخته شده اند. همچنین، می توان به ساخت نیمکت‌ها و گلدان‌های موجود در گوشه و کنار این بوستان اشاره کرد که در ساخت آنها از لاستیک‌های فرسوده انواع خودروها استفاده شده است.

اجاره روزانه سوییت ارزان در تهران - پارک بازیافت - مبله جار

به‌ عنوان تزیینات پارک، شهروندان خلاق و بااستعدادی با استفاده از انواع ظرف های پلاستیکی، آهن‌ آلات و سایر فلزات شکل‌ها و مجسمه‌های حجمی ساخته‌ و در نقاط مختلف نصب نموده‌اند.

هدف ساخت پارک بازیافت:

پارک بازیافت جهت آشنایی مردم با مفاهیم علمی و کاربردی بازیافت در نظر گرفته شد، تا هر چه بیشتر به استفاده بهینه از پسمانده ها توجه کنند و این فرهنگ در جامعه به شکل مناسبی نهادینه شود.

بسیاری از مواد قابل بازیافت در زباله‌های تهران بدون هیچ‌گونه بازیافتی دور ریخته می‌شوند در حالی‌ که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد و هدف از ساخت این پارک این است که نشان دهیم می‌توان با استفاده از پسماندهای خشک یک پارک را تجهیز کرد.

شرحی از فضای پارک بازیافت:

برای آشنایی بیشتر شما همراهان عزیز مبله جار به شرح مختصری از بخش های مختلف پارک بازیافت در ادامه می پردازد.

ورودی پارک:

ابتدای ورودی پارک پیکره آدمی به چشم می آید که کره زمین را به دوش گرفته است. این آدم نما با قوطی های نوشابه ساخته شده و جنس کره روی پشتش، در بطری های نوشابه و آب معدنی است. یک قوچ با سپر اسقاطی موتورسیکلت و چند فنر و چرخ دنده درست شده و کنارش اسبی بلندبالا روی پاهایش ایستاده است. جنس اسب از دیسکت های پرزرق و برق، اگزوز اسقاطی ماشین و سیم های مختلف است.

آپارتمان مبله تهران - پارک بازیافت - مبله جار

همچنین پرنده ای سیمرغ مانند با ظرف های پلاستیکی و ورق های فلزی درست شده است و کروکودیلی که برجستگی های پوستش با در بطری های پت، طراحی شده و البته در کنارش گونه ای دایناسور قرار دارد.

پیاده رو ورودی پارک بازیافت:

پیاده رو ورودی بوستان بازیافت، فیل بزرگی با انواع لاستیک ساخته شده و گرگی که مواد تشکیل دهنده اش، قوطی های رانی است. دایناسور هایی از گونه تیرکس ها نیز با لاستیک طراحی و اجرا شده است. پس از اجتماع دایناسورها زرافه ای با اندازه های واقعی( حدود هفت متر) ایستاده است و همه اندامش با میلگردهای ضایعاتی، قد کشیده است.

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران - پارک بازیافت - مبله جار

سرویس بهداشتی پارک بازیافت:

سرویس بهداشتی با نمای سنگ مرمر تیره، جنوبی ترین بنای پارک است که روی بام خود پنل های خورشیدی حمل می کند.

ساختمان محیط زیست در پارک بازیافت:

کمی بالاتر  از سرویس بهداشتی بنایی کوچک با دیواره های سبزرنگ نشان از خانه محیط زیست منطقه ۱۶ دارد. روی دیوارها را با لاستیک فرسوده پوشانده اند. لاستیک ها را رنگ های سبز و سفید زده و به دیوار پیچ کرده و درون شان خاک ریخته و بذر کاشته و آن ها را تبدیل به گلدان كرده اند. فضای سبز عمودی که می تواند جایگزین مناسبی برای نماهای گران قیمت باشد.

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران - پارک بازیافت - مبله جار

مسیر دسترسی به پارک بازیافت:

اگر می خواهید بدون خودرو، سفر درون شهری راحتی داشته باشید، از وسیله نقلیه عمومی نظیر مترو وتاکسی برای رسیدن به پارک بازیافت می توانید استفاده کنید که مبله جار در زیر هر کدام را برایتان شرح می دهد.

مترو:

اگر تصمیم دارید از مترو برای رسیدن به پارک بازیافت استفاده کنید بایستی به ایستگاه علی آباد در خط یک (تجریش-کهریزک) بروید.

تاکسی:

اگر قصد دارید با تاکسی به  این پارک برسید؛ از روبه روی پایانه جنوب، خطی های خزانه شما را به بلوار دستواره می رسانند. از آنجا خیابان باستانی پور را ادامه دهید تا انتهای خیابان، بوستان بازیافت روبه روی شما قرار دارد.

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران - پارک بازیافت - مبله جار

اجاره روزانه خانه در حوالی مسیرپارک بازیافت:

با توجه به ایده جدید و منحصر به فرد پارک بازیافت این منطقه به مکانی جذاب و خاطره انگیز برای بازدید کنندگان تبدیل شده  است و می تواند برای کودکان آموزنده و مفرح باشد. بنابراین مبله جار به شما مسافران عزیز پیشنهاد می کند، در سفر به تهران با اجاره سوییت مبله ارزان در تهران و یا اجاره روزانه آپارتمان در تهران در حوالی این منطقه فرصتی عالی برای گشت و گذار در این پارک را برای شما فراهم می سازد.

اجاره آپارتمان مبله در تهران با مبله جار:

همراهان عزیز هر زمان قصد مسافرت به تهران این شهر پرهیاهو و پرترافیک را داشتید با همکاران ما در مبله جار تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان آپارتمان و سوییت مبله را با امکانات رفاهی عالی و قیمت مناسب برایتان رزرو کنند.

با اجاره روزانه سوییت در تهران و یا اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران دیگر دغدغه و مشکلات اسکان را در سفر به تهران را ندارید و با خیال راحت به گشت و گذار و خرید بپردازید و خاطره ای فراموش نشدنی از سفر را برای خود و خانواده ثبت نمایید.

با انتخاب مبله جار و اجاره آپارتمان مبله در تهران راحتی و آسایش را در سفر به تهران برای خود و خانواده تضمین نمایید.

 

کلمه کلیدی: پارک بازیافت – اجاره آپارتمان مبله در تهران – اجاره روزانه خانه در تهران

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891