مقررات اجاره آپارتمان مبله در تهران

مقررات اجاره آپارتمان مبله در تهران

مقررات اجاره آپارتمان مبله در تهران

شرایط عمومی اجاره آپارتمان مبله در تهران

قرارداد اجاره آپارتمان مبله:

 در مقررات اجاره آپارتمان مبله در تهران ، قرارداد اجاره سوئیت مبله یکی از عناصرالزامی و جدایی ناپذیرمی باشد. این قرارداد یک قرارداد اجاره خاص برای ۱: تاییدرزرو ۲: اطمینان از موجود بودن آپارتمان مبله در تاریخ مورد نظر ۳: منشور آرامش

پرداخت سپرده به معنی پذیرش تمام شرایط در قرارداد اجاره است حتی اگر مشتری آن را امضا نکرده باشد. تمامی مشتریان می توانند با مطالعه متن قرارداد از مفاد قرارداد اجاره آپارتمان مبله اطلاع پیدا کنند. متن قرداد در سایت قرارداده شده است.

امضا قرارداد فعلی توسط مشتری به منزله پذیرش کلیه شرایط مندرج در قرارداد است با توجه به قرارداد مستاجر فعلی از زمان شروع قرارداد تا پایان آن مالک آپارتمان مبله محسوب می شود و کلیه مسئولیت در این تاریخ به عهده میهمان می باشد و صاحب خانه هیچ مسئولیتی در قبال اتفاقات پیش آمده در زمان اجاره را ندارد.

با استناد به قانون اجاره دائم و موقت به همه مهمانها و مشتریان عزیز ذکر شده که این قرارداد شخصی است و غیر قابل انتقال است در ضمن مهمان حق ندارد واحد تحت اختیار خود را به دیگران واگذار نماید در غیر اینصورت بر اساس قرارداد امضا شده باید مهمان تا قبل از ساعت ۱۱ همان روز واحد را تحویل دهد.

نگهداری و محافظت صحیح از لوازم موجود در آپارتمان مبله:

مهمان موظف است که کلیه وسایل و مبلمان و تجهیزات موجود در آپارتمان مبله را به درستی استفاده نماید و در پایان دوره اقامت واحد را به همان شکلی که تحویل گرفته به مالک تحویل دهد.

پایان دوره اجاره

مهمان باید طبق قرارداد و توافق طرفین در تاریخ اعلام شده از طرف وی مبنی بر پایان مدت زمان اقامت آپارتمان مبله را تخلیه نماید. در پایان دوره و با شرایط خاصی مهمان می تواند با توافق مالک اقدام به تمدید دوره اقامت خود کند این امر حداقل باید یک هفته قبل از پایان مدت اقامت ایشان به مالک گفته شود مدت زمان اجاره آپارتمان مبله هرگز نمی تواند بدون موافقت قبلی تمدید شود. در پایان مدت اجاره هرگونه اموال شخصی باقیمانده در آپارتمان تا ۷۲ ساعت نزد مالک نگهداری می شود و سپس امحا می گردد.مالک به هیچ عنوان مسئولیتی در قبال اشیاء جامانده یا فراموش شده ندارد.

مدارک شناسایی

مهمان در زمان مراجعه برای تحویل آپارتمان مبله باید حتما یک کپی و اصل مدرک شناسایی خود و آدرس منزل و شماره ثابت و همراه خود را به مالک ارائه دهد و کلیه مبلغ اجاره باید در زمان تحویل آپارتمان مبله تسویه شود. اطلاعات دریافت شده از مهمان در نزد مالک محفوظ و به امانت می ماند تا زمان تخلیه آپارتمان مبله ارائه هرگونه اطلاعات نادرست یا مخدوش منجر به لغو قرارداد می شود و پس از کسر مبلغ جریمه و هزینه های انجام شده به صلاحدید مالک بقیه مبلغ عودت داده می شود.

رزرو آپارتمان مبله در تهران

حتما توصیه می شود که مسافران عزیز جهت رفاه حال خود قبل از رسیدن به مقصد اقدام به رزرو آپارتمان مبله نمایند تا زمانیکه به مقصد سفر خود رسیدند برای پیدا کردن مکان مناسب جهت اقامت خود سردرگم نشوند و با اطمینان خاطر به اقامتگاه آماده شده خود بروند و دغدغه محل اقامت نداشته باشند.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891