فرحزاد

فرحزاد

 فرحزاد

نام کمتر محله ای در کل دنیا به صورت ضرب المثل درآمده، “تو بگو ف من می رم فرحزاد“. جالب نیست؟ در سطرهای پیش رو، نور خود را روی این ناحیه، یکی از جالب ترین توابع شمیرانات تابانیده ایم و ویژگی و خصوصیات منحصر به فرد محله ی شمالی تهران، “فرحزاد” را بررسی کرده ایم.

در ضمن مثل همیشه تکرار می کنیم، در صورتی که برایتان جالب شد که حتی یک روز در منطقه ای که معرفی می کنیم بمانید، کافی است با ما ارتباط بگیرید. آپارتمان و سوئیت مبله، در بهترین قسمت های فرحزاد، با بهترین امکانات، از یک روز تا چند هفته و ماه را از ما بخواهید.

اجاره اپارتمان مبله در تهران – فرحزاد

فرحزاد کجاست؟

از نظر تاریخی، فرحزاد روستایی بود در ارتفاع و قرار گرفته در راهِ آرامگاه امام زاده داوود. اما روند مهار نشدنی توسعه شهر تهران و البته آب و هوای کوهستانی و محشر این روستای شمالی، کم کم بافت سنتی فرحزاد را تغییر داد و امروزه شاید قلب تپنده ی ناحیه ی دو شهرداری تهران، همین ییلاق دوست داشتنی باشد.

به لحاظ جغرافیایی و نحوه ی چیدمان، فرحزاد نسبت به اتوبان یادگار امام سنجیده می شود. قسمت بالای این اتوبان، شمالی و قسمت پایین آن جنوبی است. محله ی سومِ فرحزاد هم محله ی اصلی، یعنی محله ی امام زاده است.پیشینیان ما در روزهای گرم سال، به فرحزاد می رفته اند، از توتستان ها میوه می چیده اند و برای استفاده از طبیعت بکر، هوای خنک کوه پایه ای و رستوران و قهوه خانه هایی که همیشه شلوغ است برای چند روز یا کل تابستان، باغ و باغچه ای اجاره می کرده اند.

 

مسیرها به فرحزاد

مهم ترین مسیر رسیدن به فرحزاد بزرگراه یادگار امام است. اگر از مسیر مناطق جنوبی تر تهران به این منطقه ییلاقی می روید بهتر است این مسیر را تا بالای سعادت آباد ادامه داده و در اولین دور برگردان مسیر شمال به جنوب را در قسمت فوقانی سعادت آباد انتخاب کنید. البته اگر از مناطق شمالی وارد بزرگراه یادگار امام می شوید کافی است بالای منطقه سعادت آباد در سمت راست خود فرحزاد زیبا را ببینید.در صورتی که قصد دارید پیاده از یک منزل باصفا بیرون بزنید، پس از گشت و گذار در طبیعت و لذت از هوای پاکیزه، به یک دیزی سرا، کبابی، جگرکی یا حتی چایخانه ای سنتی بروید، ما در آن نواحی گزینه های مناسبی برای اجاره روزانه آپارتمان و سوئیت مبله داریم.

برای دسترسی به فرحزاد کجا آپارتمان مبله اجاره کنیم؟ 

مطمانا بهترین واحدهای ما برای دسترسی مناسب به فرحزاد در غرب تهران و در مناطق سعادت آباد، پونک، باغ فیض و یا در شمال تهران و در مناطقی مانند ولنجک و زعفرانیه قرار دارند. برای اجاره اپارتمان مبله در تهران که به فرحزاد دسترسی مناسب داشته باشد در تمامی مناطق فوق اپارتمان و سوئیت اجاره ای روزانه و حتی ماهیانه نیز می توانیم به شما عزیزان ارائه نماییم تا با آسودگی خیال به تفریح و گردش بپردازید. اپارتمان مبله جردن نیز در نزدیکی پل پارک وی مسیر راحتی به فرحزاد است. اگر قصد اقامت در تهران و سیاحت و تفریح دارید همین الان با ما تماس بگیرید.

 

 

 

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891