اجاره سوییت مبله ارزان در تهران ، اجاره روزانه آپارتمان در تهران ، بوستان نهج البلاغه

اجاره روزانه آپارتمان در تهران نزدیک بوستان نهج البلاغه

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران ، اجاره روزانه آپارتمان در تهران ، بوستان نهج البلاغه

اگر به دنبال اجاره سوییت مبله ارزان در تهران یا اجاره روزانه آپارتمان در تهران نزدیک بوستان نهج البلاغه هستید پیشنهادات خوبی برای شما داریم. بوستان نهج البلاغه یا مجموعه تفریحی و گردشگری نهج البلاغه یکی از پارک های تهران است که در قسمتی از دره فرحزاد ساخته شده است. با اجاره سوییت مبله ارزان در تهران و یا اجاره روزانه آپارتمان در تهران از مبله جار فرصت گشت و گذار و تفریح را در این بوستان جذاب و خوش آب و هوا از دست ندهید.

همانطور که می دانیم طبیعت تاثیرات مفیدی بر جسم و روح انسان دارد و پیاده روی در طبیعت می تواند سبب انرژی و نشاط فرد شود. طبیعت درمانی هیچ عوارضی ندارد و به آسانی در دسترس همگان است و شما بدون تحمیل هزینه ای می توانید بخشی از بیماریهای روحی و جسمی خود را درمان کنید و به آرامش برسید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران - بوستان نهج البلاغه

بنابراین بایستی در سفر به تهران آدرس بوستان و پارک های تهران را بلد باشید که مبله جار برای سهولت دسترسی شما مسافران عزیز مقالاتی را در زمینه جاذبه ها و مکان های دیدنی تهران برای شما گرداوری کرده است که با مراجعه به آنها با توجه به سلیقه شخصی و اطلاعات موجود در این مقالات می توانید انتخاب کنید و در طی چند روز اقامت خود در سوییت و آپارتمانهای مبله جار سری هم به جاذبه های دیدنی شهر تهران بزنید و لذت سفر خود را دو چندان نمایید.

در این مطلب مبله جار قرار است بوستان نهج البلاغه را که مجموعه ای تفریحی برای تمام سنین است را برای شما همراهان معرفی کند پس برای آشنایی با این مجموعه جذاب تا انتهای مطلب با ما باشید.

معرفی بوستان نهج البلاغه:

بوستان نهج‌البلاغه یکی از پارک‌های دیدنی و جذاب  تهران است که وسعتی به مساحت ۳۵ هکتار دارد و بین بزرگراه نیایش، بزرگراه همت و غرب بزرگراه یادگار امام ساخته شده است.

بوستان نهج البلاغه قبل از احداث در سال های گذشته به صورت خرابه ای بود که رودخانه ای کم آب از میان آن گذر می کرد و حالت پلکانی و طبقاتی را در فضای بوستان بوجود آورده است. در واقع پارک را به دو بخش تقسیم کرده است، که این دو بخش از طریق پل های بزرگ و کوچک به هم متصل می شوند.

آپارتمان مبله تهران - بوستان نهج البلاغه

جالب است بدانید همین زمین مخروبه اکنون با وجود فضای سبز دلنشینش فرصتی را برای خانواده ها ایجاد کرده تا بخشی از اوقات فراغت خود را به صرف غذا در این بوستان دور هم جمع شوند و لحظاتی شیرین را در کنار هم سپری کنند.

همچنینن مسیر سربالایی این پارک حس کوهنوردی را در شما بوجود می آورد و حال و هوای نشاط آوری را برایتان ایجاد می کند. با اجاره سوییت مبله ارزان در تهران یا اجاره روزانه آپارتمان در تهران نزدیک بوستان نهج البلاغه به راحتی می توانید از امکانات این پارک زیبا و به روز به همراه خانواده استفاده کنید.

امکانات رفاهی بوستان نهج البلاغه:

 امکانات رفاهی بوستان نهج البلاغه شامل موارد زیر است

 • ۸ مسیر پیاده‌رو به طول ۱۲۰۰ متر، ۳ مسیر پیاده‌رو به عرضی برابر ۳۰۰ متر
 •  پیست دوچرخه سواری
 • فضای ورزش همگانی
 • ۸۰ واحد آلاچیق،
 •  ۲ پل برای گذر عابران پیاده که بر روی دره واقع شده است
 •  صدها نیمکت که برای استراحت و استقرار بازدیدکنندگان
 •  چشمه آب قنات
 • مسجد
 •  پارکینگ با ظرفیت ۷۵۰ خودرو
 •  ۴۰ چشمه سرویس بهداشتی
 • ۳ مجموعه مختص بازی کودکان
 • شهربازی
 • بوفه و رستوران

اجاره روزانه سوییت در تهران - بوستان نهج البلاغه

رودخانه بوستان نهج البلاغه:

 رودخانه بوستان نهج البلاغه که از دره فرحزاد سرچشمه می گیرد فضایی دلنشین و بکر در پارک به وجود آورده است. مطالعه کردن و قدم زدن در کنار این رود به شما آرامش وصف ناپذیری می دهد.

اجاره روزانه سوییت در تهران - بوستان نهج البلاغه

پیست دوچرخه سواری:

 مسیر پیست دوچرخه سواری این بوستان ۹ کیلومتر در زمینی به مساحت ۱۸۰۰ متر مربع است اگر جز علاقمندان به ورزش هستید این پیست محیط مناسبی برای ورزش و دوچرخه سواری شما می باشد حتی اگر دوچرخه هم ندارید در این محل دوچرخه هایی برای کرایه وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید و لذت ببرید.

اجاره روزانه آپارتمان در تهران - بوستان نهج البلاغه

شهر بازی بیلینو بوستان نهج البلاغه:

شهر بازی بیلینو یکی از جاذبه های مختص کودکان در بوستان نهج البلاغه است. در این شهربازی کودکان می توانند با ماشین آلات شبیه سازی ساختمانی و راهسازی بازی کنند که بدون شک روز فوق العاده ای در این پارک برای فرزندتان ثبت می کنید.

خانه اجاره ای در تهران - بوستان نهج البلاغه

مجموعه شگفت انگیز بوستان نهج البلاغه:

سرزمين شگفت انگيز بوستان نهج البلاغه يکي از شهربازي هاي بی نظیر پایتخت برای کودکان و بزرگترها است، که در آن انواع وسايل تفريحي هیجانی و جذابی نظیر پیست پرواز در آسمان، راپل هوایی، سافاری پارک وحشت، قايق پرش در آب و …می باشد. در سرزمين شگفت انگيز بوستان نهج البلاغه وسايل بازی برای هر گروه سنی وجود دارد.

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران - بوستان نهج البلاغه

پیست پرواز در آسمان:

با وجود کف پوشهای پلیمری در پیست پرش در آسمان ، این فرصت را برایتان مهیا می سازد تا در هر نوع شرایط آب و هوایی، بتوانید به نوعی ورزش های زمستانی را انجام دهید در واقع تیوپ سواری بر روی پیست پرواز همان تیوپ سواری بر روی برف واقعی را برای شما تداعی می کند که هیچ تفاوتی با هم ندارند. پیشنهاد می کنیم اگر از پرش از بلندی و سرعت نمی ترسید حتما پرواز در آسمان را امتحان کنید.

شرایط استفاده از پیست پرواز در آسمان

محدودیت سنی برای کودکان زیر ۵ سال

محدودیت قد برای حداقل ۱۳۰ سانتی متر و حداکثر ۲۰۰ سانتی متر

محدودیت وزن تا حداکثر ۱۳۰ کیلوگرم

آپارتمان مبله تهران - بوستان نهج البلاغه

قایق پرشی:

قایق پرشی برای اولین بار در ایران راه اندازی شده است. با این وسیله هیجانی شما سوار قایق شده و با جکهای کششی تعبیعه شده در قایق به بالا کشیده می شوید. در پایان خط ریل با سرعت به سمت پایین حرکت کرده و خود را بین آب و آسمان می بینید و با فرودی هیجانی بدون خیس شدن به داخل استخر می افتید. در واقع حسی مشابه افتادن از آبشار به شما دست می دهد.

شرایط استفاده از قایق پرشی:
 • محدودیت سنی برای کودکان زیر ۷ سال
 • محدودیت قد برایحداقل ۱۲۰ سانتی متر، حداکثر ۲۰۰ سانتی متر
 • محدودیت وزن برای حداکثر ۹۰ کیلوگرم

اجاره روزانه آپارتمان در تهران - بوستان نهج البلاغه

راپل هوایی:

شما سوار بر راپل از دامنه زیبای بوستان نهج البلاغه گذر کرده و به نقطه آغاز حرکت بر می گردید. در واقع بوستان را در زیر پای خود می بینید و سلفی و عکس های یهویی آن بالا سوژه جالبی برای صفحه اینستاگرام شما می باشد.

شرایط استفاده از راپل هوایی:
 • محدودیت سنی برای افراد زیر ۷ سال
 • محدودیت قد برای حداقل ۱۲۵ سانتی متر
 • محدودیت وزن برای حداکثر ۱۰۰ کیلوگرم

اجاره روزانه سوییت در تهران - بوستان نهج البلاغه

سافاری پارک وحشت:

اولین تونل پیاده رو وحشت در ایران سافاری پارک وحشت است، که رفتن تا انتهای تونل دل و جرات خاصی می خواهد. در اینجا باید با پای خودتان به پیشواز ترس بروید. پس اگر ادعای شجاغت دارید به اتفاق دوستان قدم در این تونل سزاسر وحشت و تاریک بگذارید.

اجاره آپارتمان مبله در تهران - بوستان نهج البلاغه

مسیر دسترسی به بوستان نهج البلاغه:

بوستان نهج البلاغه دسترسی سریع به وسیله نقلیه عمومی دارد، اما اگر می خواهید به این پارک هیجانی بروید. بهترین راه رفتن استفاده از وسیله نقلیه شخصی است، که در زیر این مسیر را مبله جار برای شما همراهان عزیز ذکر خواهد کرد. البته با اجاره سوییت مبله ارزان در تهران یا اجاره روزانه آپارتمان در تهران نزدیک بوستان نهج البلاغه مسیر خود را به این پارک آسان تر خواهید کرد. مبله جار با معرفی چندین واحد مبله در غرب تهران باعث سهولت دسترسی شما به این پارک خواهد شد.

خودرو شخصی:

از آنجا که بوستان نهج البلاغه از سمت جنوب به اتوبان همت، از شرق و غرب به بلوار همیلا می رسد بنابراین با خودرو شخصی یا تاکسی به بزرگراه همت بروید و از آنجا به بوستان نهج البلاغه می رسید.

خانه اجاره ای در تهران - بوستان نهج البلاغه

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران در مسیر دسترسی به بوستان نهج البلاغه:

بوستان نهج البلاغه پارکی برای تمام سنین است و هر گونه وسایل تفریحی و ورزشی در این پارک وجود دارد، که با رفتن به این بوستان و سرزمین شگفت انگیز روزی پرنشاط و هیجانی در کنار خانواده و دوستان می توانید سپری کنید.

البته گردش و خرید در مراکز خرید تهران نیز خالی از لطف نیست. به طور مثال می توان از مرکز خرید تیراژه در نزدیکی بوستان نهج البلاغه نام برد.

بنابراین با خانه اجاره ای در تهران و یا اجاره سوییت مبله ارزان در تهران در منطقه غرب فرصت گشت و گذار در این بوستان شاد را در سفر به تهران از دست ندهید. یکی از بهترین آپارتمان های مبله در غرب تهران و در نزدیکی بوستان نهج البلاغه آپارتمان مبله پونک است که در منطقه پشت مرکز خرید تیراژه قرار گرفته است.

 

اجاره روزانه آپارتمان در تهران با مبله جار:

همراهان عزیز در انتها مطلب مبله جار به شما پیشنهاد می کند، هر زمان قصد مسافرت به تهران این شهر پرهیاهو و پرترافیک را داشتید. با همکاران ما تماس بگیرید، تا در کوتاه ترین زمان سوییت و آپارتمان مبله با امکانات رفاهی عالی و قیمت مناسب در هر نقطه از پایتخت که در نظر دارید برایتان رزرو نمایند.

با اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران و یا اجاره روزانه خانه در تهران از مبله جار دیگر دغدغه و مشکلات اسکان را در تهران ندارید و با خیال راحت و آسوده به گشت و گذار و خرید بپردازید.

با انتخاب مبله جار در سفر به تهران و اجاره روزانه آپارتمان در تهران راحتی و آسایش را در سفر به تهران برای خود و خانواده تضمین نمایید و سفری رویایی و به یاد ماندنی را در خاطرات خود ثبت کنید.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891