جاذبه های تهران – دریاچه ی شهدای خلیج فارس

اجاره آپارتمان مبله در غرب تهران

جاذبه های تهران – دریاچه ی شهدای خلیج فارس

دریاچه ی شهدای خلیج فارس

در صورتی که به فکر شناسایی یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری تهران هستید و همزمان، برای تجربه ی سکونتی بی نظیر در پایتخت ایران آمادگی دارید، مطالعه ی این نوشته را از دست ندهید. سطرهای آینده، همه ی آنچه درباره ی دریاچه ی شهدای خلیج فارس مطرح شده را در بر دارد و در آخر، پیشنهاد اجاره ای منحصر به فرد، در آپارتمان های مبله ی تهران را ارائه می دهد.

 

پیشینه دریاچه ی شهدای خلیج فارس

اولین بار در سال ۱۳۴۷، همزمان با تدوین اولین طرح جامع شهرسازی پایتخت، قرار بر ساخت دریاچه ای مصنوعی در منطقه ی چیتگر بود، اما دست روزگار کار را تا اواخر دهه ی هشتاد به تعویق انداخت. این دریاچه ی مصنوعی که امروزه دریاچه ی شهدای خلیج فارس نامیده می شود، در مساحتی صد و چهل هکتاری ساخته شده است و با اتکا به وسعت، تنوع کاربری و قرار گرفتن در منطقه ای بی نظیر از تهران، تا به امروز میزبان میلیون ها گردشگر ایرانی و بین المللی بوده است.

چرا اجاره آپارتمان مبله در تهران با سرنوشت دریاچه ی شهدای خلیج فارس گره خورده؟

دریاچه ی شهدای خلیج فارس، نگینی است در منطقه ی ۲۲ تهران. علاوه بر انبوه مراکز خرید، پارک های بازی، امکان قایق سواری، چرخ و فلک، پیست پرواز و بسیاری دیگر از امکانات اینچنینی، حضور آب در آن مقیاس وسیع، سبب شده تا هوای نواحی اطراف تعدیل شود و گویی غرب تهران، محیطی در اختیار گرفته که با آلودگی هوا بیگانه است.

حال شما که به هر دلیلی برای سفری کوتاه، به تهران می آیید، این امکان را دارید تا در محله ی اطراف دریاچه ی شهدای خلیج فارس، آپارتمان مبله، برای مدت زمان اقامت خود اجاره کنید و از حضور در تهران، خاطره ای زیبا و دوست داشتنی به یادگار ببرید، نه ترافیک و دود و رنج یافتن هتل و مسافرخانه ی مناسب.

دریاچه شهدای خلیج فارس در غرب تهران قرار گرفته و برای رسیدن به این دریاچه زیبا می توانیم واحدهای مختلفی را به شما ارائه کنیم. یکی از بهترین آپارتمان هایی که می توانیم معرفی کنیم آپارتمان مبله سعادت آباد می باشد. از سعادت آباد تا دریاچه حداکثر پانزده دقیقه راه دارید

 

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891