جاذبه های تهران - توچال

جاذبه های تهران – توچال

 توچال

توچال کجاست؟

اگر از بزرگراه شهید چمران به ولنجک رفته و از آن جا به آن چه “بام تهران” می خوانند سری بزنید. در دامنه ی رشته ی کوه البرز، کوهی قرار گرفته که توچال نامیده می شود. این کوه، قله، دامنه و کوه پایه هایش در تابستان چندین درجه خنک تر از مناطق مرکزی و جنوبی پایتخت است و در زمستان، با برفی که می گیرد، جان می دهد برای اسکی و مجموعه تفریح های فصل سرد.

کاری که ما در سطرهای آتی انجام داده ایم این است، آن چه در توچال وجود دارد را توصیف کرده و یک پیشنهاد ویژه در اختیار شما قرار می دهیم، دسترسی به سوئیت و خانه های مبله، با اجاره های روزانه و ماهانه.

اگر در اطراف توچال حضور داشته باشیم، کافی است خودروی خود را در پارکینگ قرار دهیم و از آن جا به صورت پیاده مسافت دو هزار متر را تا ایستگاه اول طی کنیم. در این مسیر، منظره ی بی نظیر، چایخانه و سفره خانه های سنتی، باشگاه های ورزشی و هر آنچه که فکرش را بکنید آمادگی سرویس دهی به ما را دارد.

از اینجا به بعد، کار به حوصله و آمادگی جسمانی ما بستگی دارد، زیرا از ایستگاه اول تا نوک قله، هفده کیلومتر است. اما نگران نباشید، حتی روی کوه هم رستوران، پناه گاه و ایستگاه هلال احمر پیش بینی شده است.

علاوه بر طبیعت بکر و بی نظیر دامنه های البرز، امکاناتی که در توچال متمرکز شده، نه تنها در منطقه، بلکه در دنیا کم نظیر است. پروژه ی توچال و تلکابین فوق العاده اش، وقتی در سال ۵۳ شروع شد و چهار سال بعد به بهره برداری رسید، یکی از پیشرو ترین پروژه های تفریحی در ارتفاع بود. درحال صحبت از هفت هزار و پانصد متر تلکابین پیوسته هستیم. حال با گذشت این سال ها، روز به روز به امکانات آن پروژه ی عظیم افزوده هم شده، به عنوان مثال در ارتفاع سه هزار متری از دریا، یک هتل محشر چوبی قرار دارد.

برای دسترسی توچال،کدام خانه مبله را اجاره کنیم؟  

به هر حال، اگر هوس حضور در ارتفاع و کوه و سوار شدن بر تله کابین به سرتان زد، ما در نزدیکی این منطقه خانه و سوئیت های مبله ی مناسبی در اختیار داریم که بسته به نیاز شما روزانه و هفتگی و ماهانه آمادگی سرویس دهی به شما را دارند.

اگر به دنبال اجاره روزانه خانه در آن حوالی می گردید یکی از پیشنهادهای ما به شما خانه مبله زعفرانیه می باشد. از زعفرانیه تا ولنجک و توچال راهی نیست. برای دسترسی از زعفرانیه به توچال کافی است ده دقیقه زمان بگذارید و تمام ترافیک تهران را دور بزنید.

خانه مبله پیشنهادی دیگر ما واحد سعادت آباد است. واحد مبله سعادت آباد نیز در فاصله پانزده دقیقه ای تا گردشگاه توچال قرار دارد که باعث می شود به راحتی و بدون دغدغه ترافیک به توچال برسید.

البته آپارتمان مبله تجریش و آپارتمان مبله جردن و چندین واحد دیگر ما نیز می توانند به شما برای دسترسی به گردشگاه توچال کمک کنند. 

 

 

 

 

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891