باغ گیاه شناسی ایران

اجاره روزانه خانه در تهران

باغ گیاه شناسی ایران

 باغ گیاه شناسی ایران

اجاره روزانه خانه در تهران

سال ۱۳۴۷، دولتِ وقت، زمینی به مساحت ۱۴۵هکتار در حاشیه ی اتوبان تهران-کرج را به احداث باغ گیاه شناسی ایران اختصاص داد. از نظر شیوه ی طراحی و معماری، این باغ استعاره ای است از فضاهای سبز سنتی و تاریخی ایرانیان، میدانی وسیع که چهار مسیر مختلف، همانند یک چهارراه، تقاطع خود را در آن می یابند. بافت گیاهی مجموعه اما محدود به گونه های ایرانی نبوده و از اقلیم های هیمالیایی تا قفقازی و آمریکایی را در دل خود جای داده است.

در این نوشته، خلاصه وار این گنجینه ی ارزشمند ایران زمین را معرفی می کنیم و البته، به سیاق همیشه، تشدیدی می گذاریم روی این موضوع که، اگر می خواهید چندی در آن حوالی روزگار بگذرانید، برای اجاره ی آپارتمان و سوئیت های درجه ی یک مبله، روی ما حساب کنید.

باغ گیاه شناسی ایران، به حق یک گنجینه ی ملی و بین المللی است. شاید باور نکنید، اما متخصصان و دست اندرکاران این مجموعه در طول پنجاه سال گذشته، گاهی برای یافتن بذر گیاهی خاص، سفرهای دور و دراز کرده اند، شب ها در بیابان ها خوابیده اند و خطرات فراوان به جان خریده اند، تا کلکسیون و ویترین گیاهی این باغ کم و کسر نداشته باشد.

اول از همه به خاطر داشته باشید که این باغ، بسیار فراتر از محلی برای مشاهده و لذت بردن از جلوه های بصری سبزه و گیاه است. در واقع مجموعه باغ گیاه شناسی ایران فضایی است برای تحقیق، پژوهش، عکاسی، خرید بذر و نهال های نایاب و بسیاری دیگر از این امور.

اگر به گیاه در معنای خاص و عام آن، علاقه دارید و البته می خواهید زمانی در ناحیه ای خلوت به دور از قیل و قال دنیا در خویشتن خویش فرو رفته، آرامش را در جان و جهانتان جاری و ساری سازید، به خاطر داشته باشید ما همواره در کنار شما هستیم. در آن منطقه، آپارتمان و سوئیت های مبله ی فوق العاده ای داریم که به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه قابل اجاره هستند.

 

باغ گیاه شناسی کجاست؟

اگر بخواهیم برای شما آدرس هم بگذاریم باید بگوییم، پروژه ی باغ گیاه شناسی ایران، در شمال غربی تهران و اراضی چیتگر واقع شده است. در نتیجه، حضور و اسکان در این ناحیه یک تیر و چند نشان است، هم باغ، هم مجموعه های گستره ی تفریحی که در ناحیه ی چیتگر انتظار هر مسافری را می کشند در دسترس شما خواهند بود.

مسیرها به باغ گیاه شناسی ایران

برای اینکه راحت به باغ گیاه شناسی برسید مسلما استفاده از خودروی شخصی راحت تر است. یکی از بهترین مسیرها به باغ مسیر اتوبان همت است و خیلی ساده اگر از طرف شرق و مرکز تهران به سمت این باغ بزرگ و دل انگیز می آیید نزدیک منطقه چیتگر وارد بلوار پژوهش می شوید. باغ گیاهشناسی در محله پیکان شهر نیز درب ورود دارد.ما در نزدیکی باغ گیاه شناسی گزینه های مناسبی برای اجاره روزانه آپارتمان و سوئیت مبله داریم که در زیر به آن اشاره می کنیم.

برای دسترسی به باغ گیاه شناسی ایران کجا آپارتمان مبله اجاره کنیم؟ 

از جمله بهترین واحدهای ما برای رسیدن به باغ گیاه شناسی ایران در غرب تهان و در مناطق سعادت آباد، پونک، باغ فیض، صادقیه و گیشا هستند. برای اجاره روزانه خانه در تهران که به باغ گیاهشناسی ایران دسترسی مناسب داشته باشد در تمامی مناطق فوق اپارتمان و سوئیت اجاره ای روزانه و حتی هفتگی و ماهانه نیز می توانیم به شما عزیزان ارائه نماییم تا با آسودگی خیال به تفریح و گردش بپردازید.  اگر قصد اقامت در تهران و سیاحت و تفریح دارید همین الان با ما تماس بگیرید. برای شما عزیزان می توانیم راهنمایی های مورد نیاز در مورد استفاده از نقاط گردشگری ارائه دهیم.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891