اجاره سوییت مبله ارزان در تهران نزدیک شهرک سینمایی غزالی

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران نزدیک شهرک سینمایی غزالی

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران نزدیک شهرک سینمایی غزالی

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران نزدیک شهرک سینمایی غزالی.

با اجاره سوییت مبله ارزان در تهران نزدیک شهرک سینمایی غزالی شهرک سینمایی غزالی  راه ساده تری برای بازدید از این موزه خواهید داشت. محوطه وسیعی در غرب تهران که در آن دکورها، خیابان‌ها و ساختمان‌های مربوط به فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی ساخته و نگهداری می‌شود. با اجاره سوییت مبله ارزان در تهران و یا اجاره روزانه آپارتمان در تهران از مبله جار فرصت بازدید از این جاذبه فرهنگی را در سفر به تهران از دست ندهید.

خانه اجاره ای روزانه در تهران - شهرک سینمایی غزالی

پیک نیک و طبیعت گردی فرصتی برای گذراندن اوقات فراغت در کنار خانواده و فرزندان است و تهران با وجود مدرنیته بودن، ترافیک و آلودگی جاذبه های تفریحی، فرهنگی و تاریخی زیادی را در خود جای داده است. از بوستان ها و شهربازی های پیشرفته تا موزه ها و مناظر زیبای درکه و توچال، که همگی برای بازدید کننده می تواند جذاب و دیدنی باشد.  برای آشنایی بیشتر با این جاذبه ها می توانید به مقالات مبله جار مراجعه کنید.

شهرک سینمایی غزالی از جمله جاذبه های گردشگری فرهنگی پایتخت محسوب می شود. در واقع می توان گفت این شهرک سینمایی یک شهرک عادی نیست بلکه نبض تاریخ است. در اینجا گویی سوار بر ماشین زمان به تاریخ سفر می کنید.  

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران - شهرک سینمایی غزالی

گشت و گذار در این موزه سینمایی حال و هوای خاصی دارد و بازدید کنندگان گذر تاریخ را در مقابل چشمان خود می بینند. ساختمان ها و خیابان ها و نماهایی را که در فیلم ها و سریال های تلویزیونی دیده اید در این شهرک در پیش رویتان قرار دارد، که عمق تاریخ و گذر زمان را به خوبی حس می کنید.

تاریخچه شهرک سینمایی غزالی:

طرح و پیشنهاد شهرک سینمایی را علی حاتمی، کارگردان فقید کشورمان در سال ۱۳۵۸ داده است. این طرح جهت ساخت سریالی با موضوع سیاسی و تاریخ معاصر کشورمان به همراه ولی‌الله خاکدان در نظر گرفته شد، که مربوط به اوایل حکومت رضاشاه می باشد.

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران - شهرک سینمایی غزالی

فیلم هزار دستان به موضوع قدرت های سیاسی پنهانی و نقشی که در ترور و حذف شخصیت های سیاسی را داشت، پرداخته می شد. با شروع تولید این فیلم از آنجا که شرایط شهری و جغرافیایی خاصی را می طلبید، ساخت شهرک سینمایی غزالی آغاز شد.

برای این شهرک زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مکعب در نظر گرفته شد و مرحوم علی حاتمی عکس هایی از عمارت های دولتی خیابان های تهران محله ها و نوع پوشش آن زمان را تهیه کرد.

آپارتمان مبله تهران - شهرک سینمایی غزالی

استاد علی حاتمی عکس ها و اسناد جمع آوری شده را در شهرک سینمایی ایتالیایی به نام چینه چیتا با کمک نقاشی ایتالیایی اتود زد و تابلوهای کوچکی از آنها را به وجود آورد و به کمک جانی کورتینا و گروهش که یکی از بهترین دکوراتیوهای ایتالیایی بودند، نقشه شهرک را ترسیم و با ساخت ماکتی از شهرک به ایران بازگشت.

بعد از مدتی با بررسی و تجزیه و تحلیل زمین های جوار بزرگراه تهران – کرج شهرک سینمایی غزالی در اسفند سال ۱۳۵۸ احداث شد.

معرفی شهرک سینمایی غزالی:

شهرک سینمایی غزالی محیطی وسیع در غرب تهران می باشد، که در آن ساختمان ها، دکورها و خیابان های مربوط به سریال و فیلم های ایرانی ساخته شده است. اکثر این دکورها مربوط به دوران حکومت رضاشاه و اوایل محمد رضا شاه است.

اجاره روزانه آپارتمان در تهران - شهرک سینمایی غزالی

 در این شهرک همچنین دکور کوفه و مدینه هم وجود دارد. که مساحت این بخش ۶۲۰۰۰ متر مربع می باشد و معماری این ساختمان ها برگرفته از معماری جهان عرب می باشد.

با توسعه و ساخت فیلم های های مذهبی و تاریخی رفته رفته شهرک سینمایی غزالی گسترش یافت. امروزه علاوه بر ساخت فیلم به عنوان محلی جذاب برای بازدید علاقمندان به فیلم و هنر و گذراندن روزی خاطره انگیز و شاد برای عموم مردم و همچنین تورهای دانش آموزی و گردشگری تبدیل شده است.

اجاره روزانه سوییت در تهران - شهرک سینمایی غزالی

علاوه بر لوکیشنهای فیلم ها و سریال ها در شهرک سینمایی غزالی، مجموعه گراند هتل با مساحتی بالغ بر ۱۰۰۰ مترمربع ساخته شده است.  گراند هتل دارای دو بخش چایخانه سنتی و رستوران می باشد که می تواند جای مناسبی برای صرف غذا در حال و هوای تاریخ باشد.

لوکیشنهای شهرک سینمایی غزالی:

لوکیشنهای زیادی برای ساخت فیلم ها و سریال ها در زمانهای مختلف تاریخی، در این مجموعه ساخته شده است. که با در نظر گرفتن زمان به سه بخش زیر تقسیم می شوند.

  • مجموعه دکورها و بناهای دوره قبل از اسلام به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع
  • مجموعه دکورها و بناهای دوره بعد از اسلام به مساحت ۳۵۰۰۰ متر مربع
  • مجموعه دکورها و بناهای دوره معاصر به مساحت ۶۲۰۰۰ متر مربع

اجاره آپارتمان مبله در تهران - شهرک سینمایی غزالی

معرفی لوکیشن های فیلم های ساخته شده در شهرک سینمایی غزالی:

همانطور که گفته شد، در این شهرک لوکیشن های مختلفی برای ساخت فیلم و سریال های تاریخی در برهه های مختلف زمانی ساخته شده است، تا فضای فیلم بیشتر به حال و هوای مربوط به آن دوره مشابه باشد. در ادامه مبله جار برای آشنایی شما با لوکیشن های مختلف این مجموعه به شرح مختصری از هر کدام می پردازد.

اجاره روزانه آپارتمان در تهران - شهرک سینمایی غزالی

لوکیشن مریم مقدس:

مساحت این لوکیشن ۵۰۰۰ متر مربع با معماری شهر اورشلیم در دوران قبل از اسلام می باشد، که برای تهیه سریال مریم مقدس در سال ۱۳۷۸ ساخته شد. همچنین از این لوکیشن برای ساخت سریال های دیگری نظیر ابراهیم خلیل‌ الله، بشارت منجی، مسافر زمان، ستاره خضرا، اشک ها و لبخندها و راه آب ابریشم استفاده شده است.

خانه اجاره ای در تهران - شهرک سینمایی غزالی

لوکیشن شهر کوفه:

مساحت لوکیشن شهر کوفه ۶۲۰۰۰ مترمربع است و با معماری عربی دوران بعد از اسلام در سال ۱۳۷۱ برای تهیه سریال امام علی ساخته شده است. همچنین سریال های طفلان مسلم، آخرین دعوت، ولایت عشق، تنهاترین سردار در این لوکیشن تهیه شده است.

اجاره روزانه خانه در تهران - شهرک سینمایی غزالی

لوکیشن لاله زار:

مساحت لوکیشن ۴۰۰۰ مترمربع است، که معماری آن مربوط به دوران تاریخ معاصر ایران می باشد و جهت تهیه سریال هزار دستان در سال ۱۳۵۸ ساخته شد. از سریال های تهیه شده در این لوکیشن می توان به سرزمین کهن ،جهان پهلوان تختی، در چشم باد، شب دهم، کلاه پهلوی، معمای شاه، کیف انگلیسی، مدار صفر درجه و شهرزاد اشاره نمود.

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران - شهرک سینمایی غزالی

لوکیشن بازارچه خانی آباد:

مساحت لوکیشن موجود در حدود ۲۰۰۰ مترمربع است، که معماری تاریخ معاصر کشورمان را دارد. این لوکیشن برای تهیه فیلم جهان پهلوان تختی ساخته شد.

آپارتمان مباه تهران - شهرک سینمایی غزالی

لوکیشن همچو سرو:

لوکیشن مذکور، معماری دوران دفاع مقدس و مساحت ۲۰۰۰ متر مربع دارد، که در سال ۱۳۸۹ جهت تهیه سریال همچو سرو ساخته شد. از این لوکیشن تا به امرزو فقط جهت ساخت همین سریال استفاده شد.

لوکیشن سرزمین کهن:

این لوکیشن با معماری دوره معاصر در دو بخش با مساحتی در حدود ۲۰۰۰ مترمربع ساخته شد. این دو بخش شامل محله های قدیمی به روش فنی و صنعتی و میدان بهارستان می باشد، که در سال ۱۳۸۶ برای تهیه سریال سرزمین کهن ساخته شد.

اجاره روزانه سوییت در تهران - شهرک سینمایی غزالی

لوکیشن کلاه پهلوی:

این لوکیشن با معماری معاصر در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع قرار دارد. که برای تهیه سریال کلاه پهلوی در سال ۱۳۸۴ ساخته شد.

لوکیشن تبریز در مه:

مساحت لوکیشن حدود ۱۰۰۰۰ مترمربع و معماری دوره معاصر دارد. که در سال ۱۳۸۹ جهت تهیه سریال تبریز در مه در سال ۱۳۸۹ ساخته شد که تداعی بازار و شهر تبریز است.

اجاره آپارتمان مبله در تهران - شهرک سینمایی غزالی

فیلودلفیا سال ۲۷۰ پیش از میلاد:

شامل کلیسا، دوازده شهر، عمارت دادگاه، کاخ دقیانوس و بازارچه است. که برای تهیه سریال های بشارت منجی و مردان آنجلس استفاده شد.

اورشلیم سال ۱۷ پیش از میلاد:

شامل خانه مریم، خانه زکریا، هیکل سلیمان و کاخ هیرود است و برای فیلم برداری سریال مریم مقدس و بشارت منجی استفاده شده است.

خانه اجاره ای در تهران - شهرک سینمایی غزالی

امکانات شهرک سینمایی غزالی:

  • امکان دسترسی معلولین با ویلچر
  • پارکینگ
  • سرویس بهداشتی
  • بوفه
  • رستوران
  • کاسکه سواری
  • آتلیه عکاسی

اجاره روزانه آپارتمان در تهران - شهرک سینمایی غزالی

آتلیه عکاسی:

یکی از بخش های جذاب شهرک سینمایی غزالی آتلیه عکاسی یا به زبان قدیمی ها عکاسخانه طهران است. در این آتلیه با پوشیدن یک دست لباس سنتی و یا قاجاری که در اختیارتان قرار می دهند، در هر جای این شهرک سینمایی می توانید عکس بیندازید و عکستان بعد از ۱۵ دقیقه آماده می شود.

واگن های لوکوموتیوی در شهرک سینمایی غزالی:

جوار ساختمان قدیمی شهرداری قدیم تهران در این شهرک تعدادی واگن قدیمی از قطارهای آن زمان روی ریل وجود دارد. تهرانی های قدیمی به این واگن های لوکومتیوی، ماشین دودی می گفتند. از این واگن ها در سریال روزگار قدیم دکتر قریب برای رفتن به شهر ری استفاده می کرد.

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران - شهرک سینمایی غزالی

خرید یادگاری از فروشگاه شهرک سینمایی غزالی:

از این مغازه که در سر نبش کوچه ملی قرار دارد، می توانید انواع مختلف بدلیجات، کلاه شاپور، گردنبند ماه تولد، کلاه دکتر قریب، گردنبد شانس تهیه کنید. تا یادگاریی هر چند کوچک از این شهرک سینمایی جذاب داشته باشید و خاطره شیرین آن روز در ذهنتان برای همیشه ثبت بماند.

مسیر دسترسی به شهرک سینمایی غزالی:

شاید پیش خودتان فکر کنید به دلیل خارج از شهر بودن شهرک سینمایی غزالی مسیر رفتن به آن سخت و دشوار است. اما مبله جار مسیری راحت و سریع را برای شما همراهان عزیز در زیر معرفی خواهد کرد.

خودرو شخصی:

اگر تصمیم دارید بعد از اجاره سوییت مبله ارزان در تهران نزدیک شهرک سینمایی غزالی برای رفتن به این موزه سینمایی از خودرو شخصی استفاده نمایید بایستی، کیلومتر ۱۵ جاده مخصوص کرج بروید و انتهای کارخانه سایپا خیابان ۵۵ شهرک سینمایی غزالی قرار دارد.

مترو:

اگر تصمیم دارید از مترو استفاده نمایید باید سوار خط ۵ مترو شوید و در ایستگاه ایران‌خودرو پیاده شوید. بیرون ایستگاه مترو، اتوبوس‌های خط ۲۱ و ۲۲ (شهرك شهرداری)  وجود دارد. اتوبوس‌ها درست از مقابل در شهرك سینمایی می‌گذرند.

تاكسی:

تاكسی، راهی آسان است كه در زمانی كوتاه به آنجا برسید. كیلومتر ۱۵ جاده مخصوص كرج، و روبه‌روی شركت ایران‌خودرو پیاده شوید.

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران - شهرک سینمایی غزالی

اجاه سوییت مبله ارزان در تهران در مسیر دسترسی به شهرک سینمایی غزالی:

با اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران  و یا اجاره روزانه سوییت در تهران در منطقه غرب گزینه ای مناسب برای شما علاقمندان به سینما و فیلم سازی می باشد. اجاره سوییت مبله ارزان در تهران نزدیک شهرک سینمایی غزالی دسترسی راحت را جهت بازدید از این جاذبه فرهنگی تاریخی را میسر می سازد.

در واقع با اجاره سوییت مبله ارزان در تهران و بازدید از این مکان جذاب می توانید از باغ گیاه شناسی که در همین حوالی می باشد و طی مطلبی جداگانه برایتان شرح داده ایم بازدید نمایید.

اجاره روزانه آپارتمان در تهران با مبله جار:

همراهان عزیز هر زمان قصد سفر به تهران را داشتید با همکاران ما در مبله جار تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان با اجاره سوییت مبله ارزان در تهران نزدیک شهرک سینمایی غزالی ، سوییت و آپارتمان مبله را با امکانات رفاهی عالی و قیمت مناسب در هر نقطه ای از تهران که تمایل دارید در کوتاه ترین زمان برایتان رزرو نمایند.

با اجاره روزانه سوییت در تهران در سفر به این شهر پرهیاهو و شلوغ شما دیگر دغدغه اسکان را تدارید و با خیال راحت به گشت و گذار و تفریح و خرید بپردازید.

با انتخاب مبله جار و اجاره سوییت مبله ارزان در تهران نزدیک شهرک سینمایی غزالی و یا اجاره روزانه آپارتمان در غرب تهران راحتی و آسایش را برای خود و خانواده تضمین نمایید.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891