اجاره آپارتمان مبله در تهران - کاخ سعدآباد

اجاره آپارتمان مبله در تهران – کاخ سعدآباد

اجاره آپارتمان مبله در تهران – کاخ سعدآباد

اجاره آپارتمان مبله در تهران – کاخ سعدآباد: مجموعه کاخ های سعدآباد در منطقه ییلاقی و خوش آب و هوای دربند، شمالی ترین نقطه تهران قرار گرفته است که وسعت آن بیشتر از صد هکتار است. این مجموعه عظیم کاخ ها را مجموعه ای از درختان انبوه چشمه ها، باغ ها و گل خانه ها فرا گرفته است و البته رودخانه جعفرآباد از میانه آن عبور می کند. 

این مجموعه در همسایگی کوههای بلند البرز در شمال، منطقه زعفرانیه و ولنجک در غرب، منطقه تجریش و بازار سنتی بزرگ آن در جنوب و گلاب دره در شرق قرار دارد. 

مجموعه تاریخی سعادت آباد چهار دوره متفاوت در طول عمر خود دیده است که می توان به دوره قاجارها، رضاشاه، محمدرضاشاه و دوره انقلاب اسلامی اشاره کرد. مجموعه تاریخی سعدآباد در دوره قاجاریه بنا گردیده است و شاهان این سلسله برای ییلاقات خود از این کاخ استفاده می کرده اند. پس از اینکه رضاشاه بر کاخ سعدآباد مسلط گردید نزدیک به هیجده کاخ در مساحت های مختلف در محوطه این مجموعه بنا نمود. محمدرضاشاه نیز از دهه پنجاه این مجموعه را برای زندگی خود انتخاب نمود. در حال حاضر از این مجموعه علاوه بر خدمات توریستی و گردشگری برای پذیرایی ویژه از مهمان های خارجی نیز استفاده می شود.

اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله کوتاه مدت در تهران  هستید و دوست دارید اپارتمان مبله شما نزدیک این مجموعه کاخ زیبا باشد، مطمئنا یکی از از انتخاب های شما آپارتمان مبله تجریش در شمال تهران خواهد بود. برای رفتن از این واحد مبله به مجموعه کاخ سعدآباد می توانید از طریق خیابان فناخسرو  استفاده نمایید.

در هر صورت کاخ سعدآباد یکی از جاذبه های برتر تهران است که مردم ایران و توریست ها علاقه زیادی به دیدن آن دارند.

کلمه کلیدی: اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران – آپارتمان مبله امیر آباد ، اجاره خانه مبله در تهران – سعادت آباد

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891