نقاط دیدنی تهران - درکه | اجاره آپارتمان مبله در شمال تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران

نقاط دیدنی تهران – درکه | اجاره آپارتمان مبله در شمال تهران

نقاط دیدنی تهران – درکه

درکه تفریح گاه معروف شمال تهران در واقع ییلاقی است که در امتداد رودخانه درکه ایجاد شده است و همین طور آب و هوای خوب و جریان داشتن رودخانه درکه در آن باعث شده که این منطقه همیشه طراوت و تازگی خاصی داشته باشد.

ورود امامزاده سید محمد والی که مقبره شان نیز در همین روستا قرار دارد باعث گرایش بیشتر مردم به زندگی در آن داشت و هم اکنون هم یکی از بزرگترین تفرجگاه های تهران به شمار می آید.

محله درکه هم اکنون شامل خانه های ییلاقی و ویلاهایی است که باعث ایجاد کوچه باغ هایی در میان آنها شده است و کوهنوردان باید از این کوچه باغ ها راه را طی نموده و به مسیر کوهنوردی برسند.

بهترین راه برای رسیدن به درکه استفاده ار اتوبان یادگار امام است. البته برای نزدیکی به تفریح گاه های شمال تهران به خصوص درکه می توان با اجاره کوتاه مدت آپارتمان و سوئیت در سعادت آباد کار را راحت کرد. البته تیم مبله جار با در اختیار داشتن آپارتمان ها و سوئیت های متنوع در شمال تهران و در نزدیکی این نقاط تفریحی می تواند همراه خوبی برای شما باشد.

آپارتمان مبله در تهران نزدیک درکه :

یکی از بهترین خانه های مبله تهران برای رسیدن به درکه آپارتمان مبله سعادت آباد می باشد که نمای زیبایی از دره فرحزاد را نیز دارد. از دیگر واحدهایی که می توان برای اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت که نزدیک درکه باشد می توان به آپارتمان مبله تهران زعفرانیه اشاره نمود.

این آپارتمان مبله در کنار یکی از بهترین خیابان های زعفرانیه یعنی خیابان الف قرار دارد. از ویژگی های این خیابان داشتن هایپر استارهای بزرگ، فروشگاه های برند شیک و همچنین مجتمع خرید می باشد.

از این واحد تا درکه راهی نیست. کافی است به ولنجک که در همسایگی محله زعفرانیه است رفته و به فاصله چند دقیقه به درکه خواهید رسید.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891