اجاره آپارتمان مبله در تهران- نقاط دیدنی تهران - درکه

اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران- نقاط دیدنی تهران – درکه

اجاره آپارتمان مبله در تهران – نقاط دیدنی تهران – درکه

درکه تفریح گاه معروف شمال تهران در واقع ییلاقی است که در امتداد رودخانه درکه ایجاد شده است و همین طور آب و هوای خوب و جریان داشتن رودخانه درکه در آن باعث شده که این منطقه همیشه طراوت و تازگی خاصی داشته باشد.

ورود امامزاده سید محمد والی که مقبره شان نیز در همین روستا قرار دارد باعث گرایش بیشتر مردم به زندگی در آن داشت و هم اکنون هم یکی از بزرگترین تفرجگاه های تهران به شمار می آید.

محله درکه هم اکنون شامل خانه های ییلاقی و ویلاهایی است که باعث ایجاد کوچه باغ هایی در میان آنها شده است و کوهنوردان باید از این کوچه باغ ها راه را طی نموده و به مسیر کوهنوردی برسند.

بهترین راه برای رسیدن به درکه استفاده ار اتوبان یادگار امام است. البته برای نزدیکی به تفریح گاه های شمال تهران به خصوص درکه می توان با اجاره اپارتمان مبله در تهران سعادت آباد کار را راحت کرد.

آپارتمان مبله در تهران نزدیک درکه :

یکی از بهترین خانه های مبله تهران برای رسیدن به درکه آپارتمان مبله سعادت آباد می باشد که نمای زیبایی از دره فرحزاد را نیز دارد. از دیگر واحدهایی که می توان برای اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت که نزدیک درکه باشد می توان به آپارتمان مبله تهران زعفرانیه اشاره نمود.

این آپارتمان مبله در کنار یکی از بهترین خیابان های زعفرانیه یعنی خیابان الف قرار دارد. از ویژگی های این خیابان داشتن هایپر استارهای بزرگ، فروشگاه های برند شیک و همچنین مجتمع خرید می باشد.

از این واحد تا درکه راهی نیست. کافی است به ولنجک که در همسایگی محله زعفرانیه است رفته و به فاصله چند دقیقه به درکه خواهید رسید.

 

کلمات کلیدی:  اپارتمان مبله در تهران، اجاره روزانه سویت ارزان در تهران، خانه مبله اجاره ای در تهران، اجاره آپارتمان مبله در تهران، اجاره روزانه آپارتمان در تهران،  اجاره اپارتمان مبله در تهران برای یک ماه + قیمت، اجاره روزانه خانه در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، سعادت آباد ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره سوییت مبله کوتاه مدت در تهران ، سوئیت مبله امیرآباد ، اجاره آپارتمان مبله ارزان ، اپارتمان مبله فاطمی ، اجاره اپارتمان مبله ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ارزان ، اجاره آپارتمان مبله یک ماهه ، اجاره آپارتمان مبله در تهران یک ماهه ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ماهیانه ، اجاره آپارتمان مبله شمال تهران ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله مرکز تهران ، اجاره اپارتمان مبله روزانه در تهران ، اجاره اپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت ، اجاره آپارتمان مبله در تهران به خارجی ، اجاره آپارتمان مبله لوکس ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره خانه مبله در تهران ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره اپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، آپارتمان مبله فاطمی ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، اجاره روزانه خانه در تهران ، اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران ، قیمت اجاره سوئیت در تهران ، اجاره سوئیت در تهران چند روزه ،؛اجاره سوئیت در تهران چند روزه ارزان ، اجاره سوییت روزانه در تهران ، اجاره روزانه آپارتمان ارزان در تهران ، کرایه خانه در تهران ، آپارتمان اجاره ای روزانه ، منزل اجاره ، سوئیت اجاره ای ، اجاره آپارتمان در تهران روزانه ، اجاره آپارتمان مبله بری چند شب ، اجاره آپارتمان مبله در تهران بلند مدت ، اجاره روزانه سوئیت مبله ، اجاره ماهانه خانه در تهران

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891