اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران در مسیر دریاچه ولشت

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران در مسیر دریاچه ولشت

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران در مسیر دریاچه ولشت

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران در مسیر دریاچه ولشت

اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران در مسیر دریاچه ولشت هستید می توانیم کمکتان کنیم. دریاچه ولشت طبیعتی بکر در میان کوه ها می باشد که در مسیر جاده چالوس و زیبایی های آن قرار دارد. با اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران و یا اجاره روزانه سوییت در تهران از مبله جار فرصت بازدید از این مکان خاص و طبیعت بی نظیر را در سفر به تهران از دست ندهید.

همه ی ما گاهی اوقات احتیاج داریم، از محیط ماشینی و پر ترافیک شهر بیرون بیاییم تا ذهنمان از هیاهو و دغدغه های زندگی در امان باشد. به همین دلیل باید از زندگی شهری فاصله بگیریم و ساعاتی را در دامان طبیعت زیبا بگذرانیم.

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران - دریاچه ولشت

در تهران جاذبه های زیادی برای گشت و گذار و تفریح و یا حتی خرید وجود دارد، که شما همراهان عزیز برای آشنایی با این جاذبه ها می توانید به صفحه مقالات مبله جار مراجعه کنید.

آرامش در میان دریاچه ها:

سکوتی نسبی همه ی طبیعت را فرا گرفته است. تا چشم کار می کند جلو های زیبای آفرینش دیده می شود و درختانی که انعکاس تصویرشان را در آب می بینید. زمینی وسیع که آبی زلال را در خود جای داده است. اینها همه تجربه ی سفر به دریاچه ها می تواند باشد که لحظاتی شیرین و آرامبخش را به انسان هدیه می کند و روح و روان شخص را به وجد می آورد.

بر همین اساس مبله جار در این مطلب قصد دارد جاذبه ای از طبیعت که حسابی حالتان را جا می آورد را برای شما همراهان عزیز معرفی کند. نام این تفرجگاه طبیعی دریاچه ولشت است، که طبیعتی بکر از استان مازندران می باشد.

اجاره روزانه خانه در تهران - دریاچه ولشت

معرفی دریاچه ولشت:

دریاچه ها یکی از نمونه های زیبایی های طبیعت هستند، که در استان مازندران به وفور یافت می شوند. یکی از این دریاچه های زیبا و آب شیرین، دریاچه ولشت است که در جنوب غرب شهر چالوس و در شمال شرق کلاردشت و ۲۵ کیلومتری جاده چالوس در نزدیکی شهر مرزن آباد واقع شده است.

در جنوب غرب این دریاچه منطقه کوهستانی تخت سلیمان علم کوه قرار دارد، که همین موقعیت مکانی آن باعث شده آب و هوای سرد و کوهستانی داشته باشد. دریاچه در گودالی بزرگ با تپه های کم ارتفاع احاطه شده است، و به همین دلیل در معرض دید قرار ندارد.

خانه اجاره ای در تهران - دریاچه ولشت

دریاچه ولشت توسط سازمان میراث فرهنگی در ۱۵ مهر ۱۳۸۸ در فهرست میراث طبیعی ایران قرار گرفت و همه ساله گردشگران عبوری از شهرهای کلاردشت، مرزن آباد و چالوس از آن دیدن می کنند. که با چشم اندازی زیبا و دل نشین به مکان مناسبی جهت گردش یک روزه تبدیل شده است.

 

مشخصات جغرافیایی دریاچه ولشت:

دریاچه ولشت درون گودالی بزرگ با خاک های فرسایشی و رانشی بوجود آمده است. که وسعتی در حدود ۱۵۰۰۰۰ مترمربع و عمق ۲۰ متر دارد. حجم آب دریاچه ۳ میلیون مترمکعب است، که از باران و چشمه های جوشان درون دریاچه تامین می شود. همچنین خوب است بدانید که این دریاچه آب سرریز ندارد و فقط آب آن بالا و پایین می رود.

آپارتمان مبله تهران - دریاچه ولشت

روستاهای اطراف دریاچه ولشت:

در اطراف این دریاچه روستاهای جلاجور، سماء سرکا، ارزاودیمو و ولشت قرار دارد. بعضی از این روستاها خالی از سکنه می باشد. اما به جزء این روستاهای کوچک، روستای نسار در ۴ کیلومتری دریاچه جمعیتی در حدود ۲۰۰ خانوار دارد و همچنین شهر کلاردشت نزدیکترین مرکز روستایی و شهری به دریاچه ولشت محسوب می شوند.

اجاره روزانه آپارتمان در تهران - دریاچه ولشت

تفریحات دریاچه ولشت:

از آنجا که دریاچه ولشت توسط کوه های علم کوه احاطه شده است، فضایی بی نظیر و متفات ایجاد کرده است. که آرامشی فوق العاده به شخص می دهد. همچنین قدم زدن در کنار دریاچه و ماهیگیری را فراموش نکنید البته اگر با اصول ماهیگیری آشنا هستید.

اجاره روزانه سوییت در تهران - دریاچه ولشت

به دلیل وجود درختان کم در کنار دریاچه، فضای سایه کمی وجود دارد که در سایه این درختان می توانید لحظاتی ناب و دلپذیر را تجربه کنید. دیدن این دریاچه زیبا و زلال هر فردی را وسوسه می کند که تنی به آب دهد، اما نکته مهم را توجه داشته باشید، اگر شناگر حرفه ای نیستید اصلا شنا نکنید، زیرا بسیار خطرناک است.

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران - دریاچه ولشت

بعضی از دوچرخه سواران در فالب گروه های چند نفره راهی دریاچه ولشت می شوند، که تجربه ای متفاوت از دوچرخه سواری را کسب می کنند.

همچنین در این دریاچه امکانات قایق سواری وجود دارد که با بردن قایق بادی می توانید لذت سفرتان را دو چندان نمایید.

پوشش جانوری دریاچه ولشت:

این مکان به دلیل موقعیت خاصی که دارد به محل امنی برای آبزیان و پرندگان مهاجر تبدیل شده است. از جمله آبزیان دریاچه ولشت می توان مار آبی ماهی سفید اردک ماهی شاه کولی و قورباغه را نام برد.

پوشش گیاهی دریاچه ولشت:

دریاچه ولشت تنها با تعداد محدودی درخت احاطه شده است. و بیشتر گیاهان موجود در این منطقه گیاه نی بن با ۶ متر ریشه که در عمق زمین نفوذ کرده و گیاهان بوته ای می باشد

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران - دریاچه ولشت

بهترین فصل سفر به دریاچه ولشت:

هر فصلی از سال، طبیعت زیبایی های خود را دارد، اما دریاچه ولشت در

بهار و تابستان:

در این دو فصل طبیعت اطراف دریاچه بسیار سرسبز است، اما هوایی مرطوب و شرجی دارد.

پاییز و زمستان:

دمای این منطقه با سرد شدن هوا به منفی ۳۰ درجه می رسد و دریاچه یخ می زند.

اماکن اقامتی اطراف دریاچه ولشت:

اگر در سفر یک روزه خود به دریاچه ولشت تصمیم داشتید، شب را بمانید می توانید از خانه های محلی کلاردشت و شهرهای اطراف و همچنین هتل ها استفاده نمایید.

اجاره سوییت مبله ارزان در تهران - دریاچه ولشت

نکات مهم در سفر به دریاچه ولشت:

  • بدون وسیله نقلیه اگر قصد سفر به دریاچه ولشت را دارید، باید در نظر داشته باشید که پیاده روی طولانی در پیش دارید.
  • در زمان بارندگی، راه خاکی دریاچه، گل و عبور ممکن نمی باشد بنابراین در زمان بارندگی به این دریاچه نروید.
  • وسایل مورد نیاز را با خود ببرید زیرا هزینه خرید در آنجا بالاست.
  • هوای دریاچه در شب بسیار خنک است از این رو حتمآ لباس گرم همراه خود ببرید.
  • چادری که با خود می برید ضد آب باشد، زیرا هر لحظه امکان بارندگی در این منطقه می باشد.

اجاره آپارتمان مبله در تهران - دریاچه ولشت

مسیر دسترسی به دریاچه ولشت:

دسترسی به این دریاچه ی کوهستانی و زیبا از طریق دو جاده امکان‌پذیر است :

مسیر اول:

ابتدا در محور چالوس به تهران، جاده آسفالته مرزن‌آباد به حسن کیف که در کیلومتر ۱۵ به سمت راست منحرف می‌شود و از طریق یک جاده خاکی با عبور از آبادی کلنواز به دریاچه خواهید رسید.

مسیر دوم:

در جاده مرزن‌آباد به سمت شمال و چالوس حرکت کنید، چهار کیلومتر پس از مرزن‌آباد به سمت چپ جاده بپیچید، در آنجا یک جاده آسفالته وجود دارد که با طی ۱۲ کیلومتر شمارا به جنوب دریاچه می‌رساند.

اجاره روزانه خانه در تهران - دریاچه ولشت

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران در مسیر دسترسی به دریاچه ولشت:

پیشنهاد مبله جار به شما این است، که دریاچه ولشت گزینه مناسبی برای سفر یک روزه برای مسافرانی می تواند باشد که با اجاره روزانه سوییت در تهران و یا اجاره روزانه آپارتمان در تهران از پاساژ گردی و تفریحات مدرنیته خسته شده اند و می خواهند یک روز خود را در کنار خانواده در دل طبیعت و زیبا بگذرانند.

این دریاچه مانند دیگر جاذبه های اطراف تهران، برای رسیدن به آن باید از مسیر پرپیچ و خم و مناظر سرسبز عبور کرد. اما برای رفتن به دریاچه ولشت باید راهی جاده چالوس شوید. این جاده خود زیبایی های خاص و منحصر به فردی دارد. پس از پشت سر گذاشتن جنگل های زیبای کاج و روستای کردی چال به مقصد می رسید.

بنابراین با اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران و یا اجاره روزانه خانه در تهران حتمآ در گشت و گذار خود در پایتخت یک روز از سفرتان را به این منطقه بکر و طبیعی اختصاص دهید و لذت تفریح و آرامش را در دریاچه ولشت از دست ندهید.

اجاره روزانه سوییت در تهران با مبله جار:

همراهان عزیز در انتها مطلب مبله جار به شما پیشنهاد می کند، هر زمان قصد مسافرت به تهران این شهر پرهیاهو و پرترافیک را داشتید. با همکاران ما تماس بگیرید، تا در کوتاه ترین زمان سوییت و آپارتمان مبله با امکانات رفاهی عالی و قیمت مناسب در هر نقطه از پایتخت که در نظر دارید برایتان رزرو نمایند.

با اجاره سوییت مبله ارزان در تهران و یا اجاره روزانه خانه در تهران از مبله جار دیگر دغدغه و مشکلات اسکان را در تهران ندارید و با خیال راحت و آسوده به گشت و گذار و خرید بپردازید.

با انتخاب مبله جار در سفر به تهران و اجاره روزانه آپارتمان در تهران راحتی و آسایش را در سفر به تهران برای خود و خانواده تضمین نمایید و سفری رویایی و به یاد ماندنی را در خاطرات خود ثبت کنید.

 

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلفن تماس: 09100033891